reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Witam was dziewczynki:))zrobiłam sobie przerwe w rozpakowywaniu tak naprawde to ledwo dycham :(A w dodatku Malik mi się rozkaszlał:((masakra nie wiem kiedy oddycha tak strasznie kaszle:wściekła/y:ale cóż jak mu nie prz:wściekła/y:ejdzie to do lekarza:-(tym bardziej że to krtań :((Krycha tłumaczyłam Ci że sklep nazywa się Galicja i musisz iść tym deptakiem do góry tam jest szyld gdzie musisz skręcić nie da sie go przeoczyć :)Ale cóż może obie byłyśmy tego dnia lekko zakręcone:)) Gaston wiem jak się musisz czuć:((Nie ma nic gorszego niż choróbsko:((Jeszcze kobitki :))Życze szybkiego powrotu do zdrowia:))
 
AGA w pracy jak w pracy...narazie wszystko wporzadku teraz tesciowa poleciala do pl na tydzien a ja ze wzgledu na sytuacje na rynku pracy nie bralam wolnego i moje dziecko poszlo do zlobka na te kilka dni.dzis pierwszy dzien wiec masakra troche rano plakala ale juz wszystko ok...AGA ciesze sie ze twoje malenstwo zdrowe i wszystko z wami ok.no nic bede spadac bo mi sie obiadek gotuje trza tam dopilnowaci kuchni i dziecka ojjj
pozdrawiam was zajrze pozniej
 
Matko jak ja się nie mogę przestawić, szok :szok::szok::szok:!!!!!!!!!! Dziecko mi padło, nie zdąrzyłam Pyzy dziś wykąpać, więc ma Dzień Dziecka ;-) hehe...

Martuana, ja zakręt byłam w tamten dzień i tyle :-p... Ms.Marple, fotki odebrane i w galerię wrzucone!!!!!! A z butlą chyba damy już sobie spokój, przynajmniej na najbliższy czas, bo ostatnia próba znów skończyła się fiaskiem :baffled:!!!!!
 
Krycha,spokojnie Pyza zaskoczy wkoncu:tak:Jula tez odrazu nie zaskoczyla choc czasem pila mleko z cyca przez butle no i herbatki to modyfikowanego jakos nie chciala.Przynajmniej odemnie.Ale wkoncu po wielu podejsciach zalapala i powiem Ci ze mojej przyjaciolki synek(urodzony dwa dni po Juli)zalapal w ty samym czasie.Niech Twoj maz sprobuje,bo wiesz ona madra dziewczynka wie ze u mamusi jest cos lepszego:-D
 
Bozenka zamawiaj ja jutro wysylam zamowienie aaaaa i musisz mi jeszcze napisac ktora rzecz chcesz bo zamowilas ze stronki na ktorej jest buy one get one free ale nie napisalas co chcesz free tak wiec czekam na maila :)
 
reklama
Bozenka zamawiaj ja jutro wysylam zamowienie aaaaa i musisz mi jeszcze napisac ktora rzecz chcesz bo zamowilas ze stronki na ktorej jest buy one get one free ale nie napisalas co chcesz free tak wiec czekam na maila :)
Justys a o ktorej to zamowienie bedziesz skladac?Bo ja dzis dopiero w nocy katalog dostane.I jutro z samego rana bym Ci przeslala zamowienie:sorry2:Pasuje?
 
Do góry