reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

a mowilam marcie przeciez ze bede jeszcze do tego drugiego szpitala jechac z weronika .....tylko pipa mnie nie slucha.....juz dostala joby za to ze panike sieje hehheheheh...
a nie wiem dlaczego tak dlugo mam czekac......moze nastepnym razem mi powiedza ale nie nastawiam sie.....bo to znowu nieplanowe usg pewnie bedzie.....bo to mi lekarz robi....ech....no coz mi pozostalo....tylko czekac:):):)
 
reklama
Aga a tu wszyscy czekajana wiesci w sparwie plci.A tu prosze jeszcze msuimy wszyscy czekac hih.
A moje dziecko znow mialo goraczke ta jak mowilam podczas drzemki.Teraz znow garaczka spadla, dziecko szaleje a za jakies dwie godzinki bedzie kryzys.Cholercia co to za swinstwo?
Jutro wybieram sie do fryzjera ichcialabym cos nowego, ale sama nie wiem co.pewnie skonczy sie na podcieciu koncowek i grzywki.Cala waga zodiakalna.
A w sobote ide z kolezankami podrinkowac choc nie pije hihi (ups to sie moze zle skonczyc)Ale wiecie co musze isc bo ja nie bylam nigdzie sama chyba z 5 lat? niee 6! Matkooo!
 
:rolleyes::yes:Ja tez się cieszę że wszystko ok u Ciebie Aga :)) Warto było czekac na taka wiadomość:)
Martuana jutro po Ciebie przyjeżdżam i bez wymówek mi tutaj :) :happy::elvis::rofl:
 
czesc Kobietki a wy znowu na spotkanko...kurcze ja chyba kiedys wolne zalatwie i tez was nawiedze:-D
Megan tutaj za kolczyk zaplacisz okm 60 euro lub wiecej ale czy jestes zdecydowana bo to tydzien wyciety z zyciorysu bol bol i jeszcze raz bol ja mam juz 4 lata i szczerze nie polecam chocby ze wzgledu na zeby...wiem ze jesli ktos lubi takie rzeczy (tak jak my)to i tak sie skusi...tak jak jaaa;-)
aaa i jesli chodzi o tego kolesia od tatuazu to okazal sie totalnym dupkiem a wiec moj tatuaz jest zje**** nadaje sie do poprawki a koles zazyczyl sobie 70 euro ojjj jestem wsciekla bo uwazam ze jesli zaplacilam za spier******* robote to teraz powinien to naprawic chyba w ramach "reklamacji" nie wiem czy to ja blednie mysle czy tak powinno byc...
wiec Megan tak mysle ze moze lepiej uzbierac troche wiecej kasy i isc do studia ja absolutnie nie twierdze ze on ci zle to zrobi no ale zawsze jest ryzyko a szkoda placic dwa razy za to samo.nooo ale sie rozpisalam
pozdrawiam was dziewczynki i milego wieczoru zycze
sorry za brzydkie wyrazy ale wsciekla jestem
 
Hej. Aga to super wiesci...

Ja bede w limerick w maternity w poniedzialek 30 marca na 14:30 z bratowa. Ma ktoras z was tez wizyte w tyma czasie ?

A dziewczyny co do plci to koleaznka ostatnio byla w medipolu i lekarz jej powiedzial jaka plec ale powiedzial tez ze jak co to on sie wyprze bo podobno w Irl jest prawnie zabronione mowic jaka plec przed 29 tc....hmmm :confused:....slyszalyscie o takim czyms ?
 
no ja mam Ola nadzieje ze Marte zabierasz i juz!!!!!!!!!! bo normalnie sie towarzystwo wykrusza..... a ja sie wam musze pochwalic moim lozeczkiem hihihhhihi..... no kobitki to ja salatke z feta zrobie..... szybka i pyszszszsszna.... no i jakies cus jeszcze wymysle.....
 
Aga_irlandia, bardzo się cieszę, że z dzidziulką dobrze :tak::tak::tak:!!!! Oj, się naczekałyśmy na jakieś wieści jak nie wiem co... Strasznie żałuję, że Cię jutro nie będzie - kiedy ja Cię w realu w końcu Kobieto spotkam, co? ;-)
 
krycha nic straconego w koncu sie spotkamy....
ja naprawde bardzo bym chciala ale dzis caly dzien poza domem i jutro jeszcze do kolezanki tez pomoc wiec nie dam rady:) musze tez cos w domku zrobic:)
aaa justyna do kiedy te zamowienie z avonu trzeba skladac? bo ja mam gotowe i jak cos to prywatna wiadomosc ci wysle
dobra
ja juz uciekam
wypadaloby troche odpoczac....nawet ostatnio sie zastanawialam czy ja wogole zwolnie troche?hehehhe no ale wlasciwie tak to jest ja sie ma tyle roboty nie?nie zebym narzekala bo ja taka robote wlasnie lubie.....lubie byc housewife:):):):)a co...
ide spatku
milego i udane go spotkania wam wszystkim zycze
do juterka
 
Ostatnia edycja:
A dziewczyny co do plci to koleaznka ostatnio byla w medipolu i lekarz jej powiedzial jaka plec ale powiedzial tez ze jak co to on sie wyprze bo podobno w Irl jest prawnie zabronione mowic jaka plec przed 29 tc....hmmm :confused:....slyszalyscie o takim czyms ?
Beakta ja słyszałam jak mieszkałam w Cork, tam w university hospital jakaś babka się pomyliła, powiedziała że będzie chłopczyk a urodziła się dziewczynka i rodzice ją podali do sądu. Od tamtej pory nie mogą mówić oficjalnie bo bali się lawiny oskarżeń i mieli zakazane odgórnie. Ale praktyce wiadomo, jeśli jest się samemu i prosi, prosi to myślę że powiedzą-ale tak bez świadków
 
reklama
krycha nic straconego w koncu sie spotkamy....

No, ja myślę :rofl2::rofl2::rofl2:!!!!

Sylwisko22, a to Ci psuja z tego fachmana, no... A taki fajowy wzorek miałaś... A jak tam Twoja Wikusia????? Nic ostatnio o niej nie piszesz ;-)!!!

A zapomniałam Wam napisać - moje dziecko, w końcu, dziś pierwszy raz się poturlało i tak się tego przestraszyła, że jeju, spłakała się niesamowicie, biedactwo, ale teraz pewnie już będzie miała niezłą radochę hihihihi :-p...

Słodkich snów i do jutra, buziaki :sorry:
 
Do góry