reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Takie jaja tu robia?Przeciez mozliwa jest pomylka,chyba wiekszosc z nas bedac w ciazy ,zanjac plec w jakims tam stopniu bierze pod uwage ta druga opcje:confused:Mi by bylo wstyd podac do sadu taka sprawe,przeciez to nie wyrok,czy katastroa.Wazne ze zdrowe dzieciatko:-)Ja pamietam ze zapytalam tylko czy dziewczynka,tak dla potwierdzenia bo wczesniej lekarz w pl stwierdzil dziewczynke:tak:Ale do samego konca bralam pod uwage obie opcje haha.Ja tez juz mykam do mezusia sie potulic;-)Papa dziewczynki
 
reklama
A dziewczyny co do plci to koleaznka ostatnio byla w medipolu i lekarz jej powiedzial jaka plec ale powiedzial tez ze jak co to on sie wyprze bo podobno w Irl jest prawnie zabronione mowic jaka plec przed 29 tc....hmmm :confused:....slyszalyscie o takim czyms ?
beakta no niestety taka informacja wisi na korytarzu przed usg:dry:
a w moim przypadku było tak, że pani która mi robiła usg palnęła bez pytania "o!bedzie synek wiedziała pani? " chyba w 26tyg ciąży :nerd::-D:-D
ale tak jak cytrus nie brałam tego na 100% i do szpitala wzięłam tylko białe śpioszki:-D:-D

krycha myślę, że ok 10tej postaram się wyjechać -podrzucę M do pracy- podjadę po ciebie dam ci znać jak poprzednio, kiedy wyjadę z domku ok?
 
Hej. Aga to super wiesci...

Ja bede w limerick w maternity w poniedzialek 30 marca na 14:30 z bratowa. Ma ktoras z was tez wizyte w tyma czasie ?

A dziewczyny co do plci to koleaznka ostatnio byla w medipolu i lekarz jej powiedzial jaka plec ale powiedzial tez ze jak co to on sie wyprze bo podobno w Irl jest prawnie zabronione mowic jaka plec przed 29 tc....hmmm :confused:....slyszalyscie o takim czyms ?

Ja bylam w ciazy tez minie chcieli powiedziec, tez mowili o sadzie i takich tam.alekiedy pojechalam na usg przez przyapdek pani sie chlapnela.Zawsze mozna zaplacic w polskiej klinice jesli chce sie wiedziec.Dobrej nocki kobitki!
 
krycha myślę, że ok 10tej postaram się wyjechać -podrzucę M do pracy- podjadę po ciebie dam ci znać jak poprzednio, kiedy wyjadę z domku ok?

Oki :-D!!!!

A ja też się jeszcze wypowiem - a mi pani powiedziała, że będzie dziewczynka, ale żeby na wszelki wypadek nie kupować wszystkiego w różu hehehehe, ale jak chcialiśmy ponagrywać USG fonikiem to już bardzo stanowczo zaprotestowała i obróciła monitor :-p!!! Ale co tam, ważne żeby zdrowe było, a to, że będzie dziewuszka to i tak czuliśmy, ale faktycznie, zawsze bierze się przecież pod uwagę niespodzianki ;-)!!!

Dobranoc...
 
Oki :-D!!!!
Ale co tam, ważne żeby zdrowe było, a to, że będzie dziewuszka to i tak czuliśmy, ale faktycznie, zawsze bierze się przecież pod uwagę niespodzianki ;-)!!! Dobranoc...
No nasza fasolka to prawdziwa niespodzianka będzie bo nie wiadomo w ogóle kto to sobie tak w brzuszku szaleje... :confused: jak będzie wyglądało:confused: jakie włoski miało:confused: oby oczka miało takie wielkie czarne i po tacie:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Siemanko :-D!!! A ja znów na nogach od 06.30 :baffled:, pewnie gdyby nie dzisiejsza imprezka to starałabym się Pyze teraz jakoś usypiać, ale może dzięki temu kimnie mi się jeszcze w domku... No a ja mam czas żeby sałatkę sparwić :sorry2:, więc zmykam i do zobaczyska się za niedługo!!!! I wszystkim mamusią życzę udanego czwartku, buziaki, paaaa ;-)
 
Naklepalam sie a tu mi zniklo:wściekła/y:
Witam sie dziewczynki:-)Jula wstala dzis o 6,tatus sie cieszy z tego powodu bo coreczka bu buziaka daje przed praca,mnie to cieszy jakby mniej..
Bawcie sie dziewuszki dobrze pojedzcie tam tych smaklykow za mnie:tak:
Ja musze juz zmykac zeby zdazyc na autobus na 9.A ten wiatr wcale mi sie nie podoba:no:
 
reklama
Do góry