reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Krycha nie martw się, moja mała też do roczku była tylko na serii Oilatum, a potem jak ręką odjął, uczulenia ani śladu:) teraz stosujemy różne specyfiki i żadne nie uczulają!a co do Johnsons Baby-słyszałam, że niestety te kosmetyki mają tendencję do uczulania. Sama w ciąży stosowałam oliwkę tej firmy i natychmiast mnie obsypało. Bardzo fajna jest seria Nivea do wrażliwej skóry, ale w IE chyba nie do dostania, przynajmniej ja nigdzie nie widziałam.


ps. Sylwia Ty mi nawet nie wspominaj o szpinaku hihi, jak byłam na tej diecie, to miałam odruch wymiotny na sam widok! żeby jeszcze można go było zjeść z czosnkiem i masełkiem, ale nie, tu trzeba niesolony , bez żadnych dodatkow,fuj1 czułam się jak krowa, co przeżuwa jakieś zielsko:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam się ja ha ha
zapomniałam Wam ostatnio napisać,że mimo iż data ślubu odeszła w nieznane mam sukienke i buciki fotkę wkleje pózniej!!
miłej niedzielija muszę zrzucić 8 kg ale jakoś nie zamierzam się głodzić!jest zestaw ćwiczeń A6W i chyba za nie się wezmę!!znam ludzi,którzy naprawde gubili dzięki temu centymetry!!tyle,że ja leniwa jestem więc nie wiemm jak to będzie
 
Gastone mozna dokupic filie z daszkiem takze problemu nie ma:)))
no tak..
Wiosna i szalejemy kobitki...ja tez dzisiaj solarium i fryzjer a co...nalezy sie nam:-)
Gastone stosuje ta diete norweska mam nadzieje ze jo-jo nie bedzie.mam 2 kg na minusie dzis 3 dzien...a ty ile ja stosowalas ze tyle kg schudlas???
Beakta a jak twoja kopenhadzka???
pozdrawiam was babeczki
Jasne ze efekt jojo przyszedl, jak po kazdej diecie.Nie odrazu bo wtedy po diecie sie glodzilam i chodzilam na aerobik 3 rzy w tygodniu plus siatkowka, ale jak ttlko przestalam chodzic odrazu przybylo.Schudlam ogolie bardzo duzo w ciagu kritkiego czasu.W przeciagu 2 miesiecy 24 kilo.Za duzo jak na raz, ale mloda bylam i glupia..No i to tez zalezy od organizmu bo ja mailam duzo wody, wiec wiekszosc to woda.
witam się ja ha ha
zapomniałam Wam ostatnio napisać,że mimo iż data ślubu odeszła w nieznane mam sukienke i buciki fotkę wkleje pózniej!!
miłej niedzielija muszę zrzucić 8 kg ale jakoś nie zamierzam się głodzić!jest zestaw ćwiczeń A6W i chyba za nie się wezmę!!znam ludzi,którzy naprawde gubili dzięki temu centymetry!!tyle,że ja leniwa jestem więc nie wiemm jak to będzie

A6W jest bardzo skureczna ala ja jej oczywiscie nie wytrzymalam heheh
 
Dzień dobry :-D!!!!!!

Krycha nie martw się, moja mała też do roczku była tylko na serii Oilatum, a potem jak ręką odjął, uczulenia ani śladu:) teraz stosujemy różne specyfiki i żadne nie uczulają!a co do Johnsons Baby-słyszałam, że niestety te kosmetyki mają tendencję do uczulania. Sama w ciąży stosowałam oliwkę tej firmy i natychmiast mnie obsypało. Bardzo fajna jest seria Nivea do wrażliwej skóry, ale w IE chyba nie do dostania, przynajmniej ja nigdzie nie widziałam.

Stosowałam tą serię Nivea, jak byłam w Polsce i natychmiast dostała uczulenia :dry:, ale to pewnie dlatego, że od samego początku oliwiliśmy ją właśnie Johnsonem lawendowym i jak kupiłam i zaczęłam znów używać to już był git. Później, jednak, jak skończyła nam się ta lawendowa, zastosowałam aloesową i od tego momentu mamy ciągle jakiś problem i tylko Oilatum Pyzie teraz nie szkodzi! Dobrze, że jest coś w ogóle co nie szkodzi, nie ;-)

Megan234, no to już dobra motywacja do ustalenia kolejnej daty ślubu :tak:!!!

Miłego dnia życzę, do klikania :sorry2:
 
Hej dziewczynki witam w niedziele:-)
Krycha wiesz co, ja caly czas od urodzenia Jukli stosuje parafinke ciekla:tak:Bo na oliwiki j&j jest uczulona(tylko balsamy jej pasuja)ale Jula ma strasznie sucha skore wiec uzywam albo Oilatum albo parafinki(z polski).Ja tez jak sie w ciazy smarowalam oliwka j&j strasznie swedziala mnie skora:no:I w prezencie dostalam oliwke z penatena w zelu i to bylo super.No ale tu niema:-(
 
BEAKTA ja wlasnie tez zamienilam na brokuly:-D
ja wlasnie boje sie jo-jo kurcze zastanawiam sie nad tymi dietami w 2 tyg mozna tyle zrzucic ale co pozniej???
po tej kopenhadzkiej nie schudlam duzo i jo-jo nie bylo ale mimo tego sie boje...
kurcze sama nie wiem co mam myslec...
oj my kobiety mamy przechlapane
Beakta a ile ty chcesz zrzucic jesli to nie tajemnica???
A aerobiczna 6 weidera jest podobno super tylko sztuka to wytrwac ja nie dalam rady:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry