reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
WITAM SIE I JA !!!
Beakta uwazaj na siebie bo przy tej kopernhadzkiej czesto boli glowa i rano czasem zawroty mialam na poczatku!!!
DZiewczynki mam do sprzedania podgrzewacz Aventa jesli ktoras chetna...pozdrawiam was
 
Chyba balujecie bo nikt tu nie zaglada.Ja wrocilam z mega dotleniania.Najpierw bylismy w Spanish Point a potem w Lahinch.W S.P plaza odkryta i moje dziecko w gumiakach szalalo, blotem rzucalo, przewrocilo sie 3 razy protsto w wode i dwa razy zmoczylo sie w oceanie do kolan.Mokry i caly z blota , zadowolony i szczesliwy.Na szczescie mialam wszytsko na przebranie bo w samochodzie sie okazalo zemoje dzieckoma mokre stopy bo woda dostala sie do srodka.Potem spacerek w L po promenadzie.Bylo ladnie i przyjemnie.A teraz moje dziecko spi a my relaksik przed tv.eh ale ja lubie takie dni:-):-):-)
 
reklama
Kurcze ja myslalam ze tu bedzie znowu tyle do nadrobienia a tu spokojnie.
My dzis na paradzie ,a potem grilla zrobilismy rodzinnego,fajie posiedzielismy,posmialismy sie dzieci poszalaly.A objedlismy sie kielbasakami ze szok,chyba pekne:-DJula juz spi zmeczona ( tatus tez juz zasnal na fotelu) bo dzis od 10 na dworze:-)Przemily dzien dzis byl i ta pogoda przecudna!Dobra dziewczeta teraz MjakM ogladam:-D
 
Do góry