reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

witajcie mamy z limerick. mam do was pytanie jak to z karmieniem piersia kiedy mozna przestac by bylo to bezpieczne i dobre dla mamy i dziecka? bardzo wdzieczna bede za podpowiedzi i jak to jest z planowaniem ciazy czy zawsze kiedy chcemy zajdziemy czy raczej wtedy napotykamy najwiekrzy opor naszego organizmu? macie jakies doswiadczenie .ogromne dzki

ps czy ktos sie orientuje o ktorej w limerick parada ????


Nigdy nie kłóć się z Idiotą - najpierw zniży Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej ślicznadziewczyna witam cię na forum. Jesteś nowa tutaj? Mieszkasz w Limerick? masz dzieci czy dopiero się staracie? co tak zasypujesz tyloma pytaniami :confused:ufff ja to z karmmieniem nie mam pojęcia ale myślę że dziewczynki Ci pomogą. parada jest o 12tej
 
Witam Was mamusie i udanego dzionka życzę :tak:!!!!!

Cytrus, no ja polecam ten specyfik, u mnie zadziałało od razu, ostrzegam tylko żebyś starała się jak najmniej na jeżyk psikać, bo możesz go sobie zniszczyć nie co... Przynajmniej ja sobie załatwiłam ozora, nie wiem co to poparzenie czy cóś, ale zdrętwiałą końcówkę miałam przez około 3 dni :-p... Ale co to jest w obliczu niebolącego gardła hehehehehe ;-)


witajcie mamy z limerick. mam do was pytanie jak to z karmieniem piersia kiedy mozna przestac by bylo to bezpieczne i dobre dla mamy i dziecka? bardzo wdzieczna bede za podpowiedzi i jak to jest z planowaniem ciazy czy zawsze kiedy chcemy zajdziemy czy raczej wtedy napotykamy najwiekrzy opor naszego organizmu? macie jakies doswiadczenie .ogromne dzki
Nigdy nie kłóć się z Idiotą - najpierw zniży Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem

No, ja karmię piersią od samego początku (i przestac nie mogę, bo moje dziecię butli ani mleka modyfikowanego nie chce :dry:), ale za ekspertkę w tym temacie się nie uważam... Wiem tylko, że najważnmiejsze są pierwsze miesiące (tak do 6 miesiąca), a później już można zacząć odstawiać dzidzię! Jeśli Ci się jednak nie uda karmić piersią (z różnych przyczyn) to też nie masz się co martwić, bo teraz te melczka modyfikowane są dobre i mają dużo witaminek (tylko przeciwciał mamusi nie) :-)!!! A jeśli chodzi o planowanie ciąży to już niestety każdy organizm działa inaczej - jednym udaje się za pierwszym razem a inni muszą dłużej pracować... Czasem tak bywa, że jak się czegoś mocno pragnie i się sfiksuje na tym to nic z tego nie wychodzi, ale to czasem... Muszę Ci jednak powiedzieć, że okres starania się o dzidziusia jest najprzyjemniejszym okresem dla większości par ;-)!!!!! Jeśli jeszcze nie zaszłaś w ciążę zacznij przyjmować sobie już kwas foliowy, jest bardzo dobry dla Twojego dziecka!!! No i to chyba byłoby na tyle co wiem ja, myślę, że któraś mamusia coś jeszcze nastuka na interesujący Cię temat!!! A teraz Ty napisz coś więcje o sobie - mieszkasz w Limerick czy gdzieś w okolicach? I rozgość się między nami, miło Cię poznać :-D!!!!!!

To ja na razie uciekam, do później, papaptki :rofl2:
 
:-)Dzien dobry mamunie i dzieciaczki.Pogoda piekna jak na razie i cos tak przeczuwam ze dzis rozpoczniemy sezon grillowy:tak:
Slicznadziewczyna witam serdecznie:-)Ja karmilam do 9 miesiaca a potem stopniowo przestawialam mala na mleko modyfikowane(obylo sie bez tragedii),tyle ze ona juz wtedy wiedziala co to butelka bo od pierwszych dni miala z nia kontakt,a pozatym w tym wieku to juz byly soczki i herbatki.Czasami odciagalam mleko z piersi i maz czy ktos inny podawal jej to mleko bo odemnie z butli nie chciala:no:Ale mowie tak jak Krycha ze do 6 miesiaca najlepiej,ale jezeli ktos nie chce czy nie moze karmic cycusiem to nie powinna miec z tego powodu zadnych wyrzutow.Chociaz presja srodowiska moze byc straszna:baffled:Jezeli chodzi o to kiedy zajsc w ciaze to my poszlismy na zywiol chcielismy dziecka ale niemielismy jakiejs obsesji na tym punkcie.Duzo pomogla nam wyluzowana atmosfera jaka akurat mielismy(okres swiat i odwiedziny przyjaciol z Polski).Poprostu luz-blues i nie myslenie o tym ze chce sie byc w ciazy.A tu po paru tygodniach okropny bol piersi i brak @.No i Julcia juz rosla w brzuszku:-)
 
dzień dobry, witam sie sonecznie i patrykowo, z taką pogodą to nie ma mocnych trzeba iść na paradę, bo z moim śpiochem to wiedziałam ze tak będzie i do dublina jedziemy jutro:-)
 
Witam kochane.Alescie znow sie rozpisaly! My za chwile spadamy nad ocean (musze czapke wziasc ze soba w razie czego bo te moje zatoki brrr)
Silnadziewczyna witamy.Popieram poprzedniczki, jesli chcesz u nas zagoscic na dluzej opowiedz nm o sobie i zaprszmy do naszego grona serdecznie.co do cycusi to sie nie wypowiem bo karmilam butelka.A co do zajscia w ciaze to kupilam test owulacyjny, ciach i Max byl juz w bruszku, oczywiscie hih stosowalam sie doroznych tam porad typu trzymanie nog do gory, dieta na chopca i takie tam hihih.Jesli sie starsz o dziecko powodzenia!
A wszystkim zycze milego dnia Sw.Patryka
 
reklama
ja też trzymałam nogi do góry po każdym przytulank ale cały guzik nam to dało, jak jet duża presja i bardzo się chce to nie bardzo wychodzi.... Wszyscy mówili zrelaksuj się, nie myśl o tym-ale jak się chce to jak tu nie myśleć? I pomogły wczasy, to w Polsce to potem pięne oświadczyny... i człowiek się zapomniał, nie iwadomo kiedy:D
 
Do góry