reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Witam się kochane;-)lepiej pózno niż wczale ale właśnie przyjechaliśmy :))Byłiśmy nad oceanem było super:))Pogoda dopisało aż żal było wracać:tak:Dziewczynki jak zwykle torby muszelek nazwoziły a mały wyrywał do wody i nawet sam na Klify wszedł niezmordowany :))Ale trafiliśmy akurat na jakąś akcje rat..... aż mnie w klatce ściskało dwa samoloty latały nad oceanem a helikopter wyciągał kogoś z wody nie mogli go odratować coś strasznego w końcu nie wiem jak to się skończyło bo nie chciałam na to patrzeć a dla małego i tak największą frajde sprawił helikopter :-( życze dobrej nocki:)))
 
A my też dziś prawie cały dzień spędziliśmy poza domem, a teraz musimy w końcu odpocząć!!! Oj, stuptaliśmy się przeokropnie, ale warto było - pogoda super, tylko ten wiatr, ale co tam :-)!!!!!

bede miala drugiego chlopca:))))))

Ogromne gratulacje :tak::tak::tak:!!!!!

Zmykam się potulić do męża ;-)!!! Śpijcie spokojnie, buziaczki, do jutra :sorry2:
 
oj Magsh jaka to radość wiedziec już co będzie, to może ja też polecę do medipolu żeby mi powiedzieli ze synek? A mogłabym zapytac il płaciłaś za takie usg?


Placilam 100 euro z badaniem ginekologicznym 120 ale w sumie lekarza trzeba bylo ciagnac za jezyk zeby cos o dziecku opowiedzial nie byl zbyt rozmowny...zadowolona w 100% tez nie jestem-ale dziecko i JA zdrowi wiec czego chciec wiecej:)))

Krycha-dziekuje serdecznie
 
oj to widze ze w tym Medipolu niezle kasuja..no ale czego sie nie zrobi dla dzidziusia:-)Ja bylam tam raz i przy tej jednej wizycie usilowano mnie namowic na dwie inne:baffled:Ogolnie nie bardzo bylam zadowolona:dry:no ale to takie moje marudzenie.
Fajnie wam dziewczynki podotlenilayscie sie dzis wszystkie,a ja caly dzien w domu...i do tego chyba znowu jakies wstretne przeziebienie sie mnie czepia:oo:
 
oj to widze ze w tym Medipolu niezle kasuja..no ale czego sie nie zrobi dla dzidziusia:-)Ja bylam tam raz i przy tej jednej wizycie usilowano mnie namowic na dwie inne:baffled:Ogolnie nie bardzo bylam zadowolona:dry:no ale to takie moje marudzenie.
Fajnie wam dziewczynki podotlenilayscie sie dzis wszystkie,a ja caly dzien w domu...i do tego chyba znowu jakies wstretne przeziebienie sie mnie czepia:oo:
No ale co zrobić, u irlandcz.jeszcze drożej chyba hmmm
Cytrusku czasmi lepiej jeszcze przesiedzieć w domku bo dopiero była sprzeziębiona a zapowiadają sie dwie parady, jutro jakaś międzynarodowa o 12tej w centrum a we wtorek ponoć druga największa w Irlandii zaraz po Dublinie o 12tej więc chyba warto się wybrac do centrum a ma być ładna pogoda
A mam pytanie z innej beczki czy któraś z was czytała książkę "Zar i popiół" Franka McCourt?
 
Wiecie co...jak tu mieszkam 3 lata tak jeszcze nigdy nie bylam na paradzie:baffled:az wstyd no nie?
Olu nie czytalam,a co fajna?A co do lekarza to masz racje pewnie wiecej u Irlandczyka.Ale ja jakos ogolnie odczuwam niechec do medipolu,choc pewnie jakby tak tfu,tfu(splunelam ;-))trzeba bylo to bym skorzystala z ich uslug:tak:
 
reklama
witam sie babki ja tak sobie was poczytuje ale nic nie pisze...
MAGDA gratuluje synka...
co do medipolu to nie ,mam o nich dobrego zdania naciagacze aszczegolnie ten ginekolog:wściekła/y:
GASTONE jak jeszcze nie za pozno to kup sobie Nurofen COLD AND FLU mi bardzo pomogl na zatoki a mialam juz ropny katar i bol glowy nie do wytrzymania,wiec sprobuj moze pomoze...
pozdrawiam was wszystkie i slodkich senkow zycze
 
Do góry