reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

holercia, pogoda niwet niela, tylko wiatr.Ja byl gdzie spojechala nadocen ale musze sobie darowc bo mnie cholerne zatoki bola.Jak nie urok to sraczka..
 
reklama
cześć dziewczyny:-)
Gosiu z chorymi zatokami nad ocean faktycznie nie bardzo...Oby Ci to cholerstwo jak najszybciej przeszło.
A my sobie zaraz wyjeżdżamy do miasta na jakiś obiadek i spacer, nie ma co w domu tyłka kisić, bo dzień zapowiada się nawet nawet.
Miłego dnia:-)
 
Witam serdecznie:)))

Dziewczyny prosze o rade:)))):zawstydzona/y:
jestem w 23 tygodniu ciazy i dostalam dzisiaj jakiejs dziwnej czerwonej wysypki w okolicach ust brody i nosa:(hmmm...cos w rodzajau drobnej kaszki pod skora ale nie swedzi i tez nie znika:((((moze ktoras z was przechodzila cos podobnego i moze mi jakos doradzic zanim wybiora sie do lekarza bo nie mam zamiaru straszyc!!!!!!!:blink:

pozdrawiam serdecznie
M
 
czesc !ja miałąm coś podobnego w ciąży z synkiem w pl!lekarz powiedział mi że to zwykla pokrzywka i samo zejdzie!!pozdrawiam
 
Witam serdecznie:)))

Dziewczyny prosze o rade:)))):zawstydzona/y:
jestem w 23 tygodniu ciazy i dostalam dzisiaj jakiejs dziwnej czerwonej wysypki w okolicach ust brody i nosa:(hmmm...cos w rodzajau drobnej kaszki pod skora ale nie swedzi i tez nie znika:((((moze ktoras z was przechodzila cos podobnego i moze mi jakos doradzic zanim wybiora sie do lekarza bo nie mam zamiaru straszyc!!!!!!!:blink:

pozdrawiam serdecznie
M
moja siostra miala cos podobngo na poczatku ciazy i pila calcium i po paru dniach zeszlo.A moze zjadlas cos co cie uczulilo?Albo kremik juz nie pasuje.W ciazy to roznie bywa i wszystko sie zmienia.Ja np. w ciazy jak zjadalam swiezego ogorka to mi takie swedzace krostki wyskakiwaly na zgieciu w lokciu
 
Ale tu cisza.Weekendzik na calego:-)
Ja już jestem, dopiero dotarłam, ale dzień. ładniutko więc szkoda siedziec w domku ale ludzi tak pełno wszędzie że większość dnia w kokach spędziłam :( No i wygląda na prawdziwy dłuuuuugi weekend bo wszystko opróc sklepów pozamykane:happy:
dostalam dzisiaj jakiejs dziwnej czerwonej wysypki w okolicach ust brody i nosa:(hmmm...cos w rodzajau drobnej kaszki pod skora ale nie swedzi i tez nie znika:((((moze ktoras z was przechodzila cos podobnego i moze mi jakos doradzic zanim wybiora sie do lekarza bo nie mam zamiaru straszyc!!!!!!!:blink:M
Magsh ja te zporadziłabym na razie wapno i przypomnij sobie co nowego jadłaś lub nowy kosmetyk, wapno na uczulenie powinno pomóc ale jeśłi nie przejdzie to pędź do lekarza bo zwykła opryszczka wbrew pozorom może być bardzo niebezpieczna dla płodu, ale miejmy nadzieję ze to uczulenie.
 
Ostatnia edycja:
Dziekuje serdecznie dziewczyny za rady:))))no nie wiem sama od czego to "uczulenie"kremu nie zmienialam no i raczej nie zjadlam nic nowego ale jakies 2 dni temu zrobilam sobie maseczke peel of f z wyciagu z pasiflory---moze w tym tkwi problem???czy kwasy owocowe moga zaszkodzic cerze w ciazy???:confused:

no i odbijajac od tematu bylam dzis w Medipolu na usg i bede miala drugiego chlopca:))))))
 
reklama
Do góry