reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

hej dziewuszki
Megan dzieki za fatalaszki.... w spodnie to sie ledwo mieszcze a w niektore to sie nie mieszcze hiihiiih Ty to jestes laseczka na maxa takie male te spodenki......
a bluzeczki wszystkie suuuper... dzieki wielkie jeszcze raz...... w koncu mam w czym chodzic hhihihi a nie jak kubus puchatek hihihiih....
 
reklama
a ja dziękuję za prezenty dla Zuzki i Karoli!!
hmmm co do spodnii to bardzo mi przykro!!ale mam nadzieję,że bluzeczki są ok?!
aaa i jeszcze sukienkę znalazłam!!dam Ci w pon!!!
 
W końcu się dobiłam do kompa, uff... Dziewczynki, co do snu pociech to Pyza też miała częste przerwy - jadła co dwie, rzadko kiedy trzy godzinki i wisiała na piersi od 30 minut wzwyż (zwłaszcze wieczorem, cyckała się około 3 godzin :dry:), a teraz je średnio co trzy godzinki, ale jeden posiłek to kaszka albo pół słoiczka deserku. Ale przypominam sobie też te jej zwiększone zapotrzebowanie na melczko i karmienie co 30 - 40 minut :baffled:...
Megan234, Justysia21, dzięki za kolejne udane spotkanie :tak:!!!

Spokojnej nocki życzę i pozdrawiam gorąco, pa ;-)
 
czesc kobietki godzinke zajelo mi nadrobienie materialow waszego autorstwa kurcze nie mam czasu i sily zagladac czesciej praca i najpierw mala byla bardzo chora ze nawet regional hospital zaliczylismy w nocy z czwartku na piatek:wściekła/y:(w zeszlym tygodniu)ale juz lepiej z nia bo teraz ja juz od soboty umieram najpierw przeziebienie pozniej ucho a teraz zatoki glowe mi rozsadza...jutro do lekarza.maz w delegacji...ach szkoda pisac
MEGAN przykro mi ze tak ci sie pieprzy w tym zyciu ale dobrze napisalas masz meszczyzne ktorego kochasz i cudowne coreczki bedzie dobrze...
AGA super ze z dzidzia wszystko dobrze a egzaminem sie nie stresuj ...a bolu uszka wspolczuje...
powodzenia dziewczynki ja spadam przygoo towac mala do kapieli i spac bo jutro na 6 do pracy o 5 trzeba wstac:szok:pozdrawiam i mam nadzieje ze nie wygnacie mnie z forum z powodu nieobecnosci ale mam usprawiedliwienie jestem chora PRACUJACA MAMUSIA!!!papapapapapa
 
reklama
Dzień dobry :sorry2:!!!! Dopiero ponadrabiałam zaległości i ...
Olivca, dobrze, że już wróciłaś do nas :rofl2:!!!! Aga_irlandia, uważaj teraz na siebie!!!!!!! Co Wy się macie z tymi uszkami, bidulki, i to jeszcze w ciąźy, no :dry:, ale będzie dobrze :tak:!!!Szybkiego powrotu do zdrówka życzę!!!!! Beakta, i jak minęła podróż? Jak w końcu zabrałaś to mleczko dla Młodego? Kaja_respect, stronka ze skokami jest super! A ile godzinek dziennie pracujesz? Ms.Marple, a co ile wcześniej Ci się Bąbel budził w nocy? U nas było ciężko, bo na początku co dwie godziny się budziła i przez godzinę nie spałyśmy i tak przez dłuższy czas... Widzę, że Ty i Gastone to oczytane kobiety jesteście ;-), ja jakoś nie ma cierpliwości do książek :baffled:... Sylwisko22, dobrze, że o nas nie zapomniałaś w tym wszystkim i zaglądasz!!!! Tobie również zdrowia życzę!!!!!!!!!! Strasznie wcześnie zaczynasz pracę i tak do 17.00 :confused:? Cytrus, no to w poniedziałek nadrabiamy zaległości w znajomościach hehe ;-), pępkowe zapowiada się bomba!!!!!

A ja Wam życzę udanego piątku (hhhuuurrrrraaaa :-D:-D:-D) i do klikania :rofl2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry