reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Aguś i nie jesteś sama bo mi też jakoś umknęło:sorry2:
Mam dla was nowinki ze świata fizyki. Otóż według mojej landlady i pana naprawiacza lodówek jeśli w mieszkaniu gdzie znajduje się urządzenie chłodnicze jest zimno to oczywiste jest że to wpływa na niezakłóconą pracę lodówki, która automatycznie zostaje wyłączona do momentu aż mieszkanie zostanie nagrzane.:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
Jedyne logiczne rozumowanie z którym mogę się zgodzić to to że jeśli ktoś wyjeżdża na tydzień to mieszkanie może się ochłodzić, no ale tak czy inaczej tym krasnoludkom w lodówce powino być obojętne jaka jest temperatura w domu prawda? :confused:Ale nie jest to takie proste dla irlandczyków którzy kazali mi poczekać jeden dzień i zobaczę że lodówka sama się włączy (chyba jak te krasnoludki się już zagrzeją do pracy). :nerd:Rano musiałam zrobić z siebie głupka :szok:i zadzwonic do lady żeby jej powiedzieć że no niestety nie włączyła się sama i teraz kolejny dzień będę czekała na przyjście pana naprawiacza.
Czego oni uczą się w tych szkołach? Aż ciarki przechodza na myśl wysłania własnego dziecka:no:
 
ja tak na szybkiego!!!
Krycha kochanie wpadne jutro wiem ze masz dzionek z mezem ale dzisiaj sie raczej nie wyrobie przepraszam bardzo!!!!
Aga i Karolina nic mnie nie interesuje zadne wymowki stawiacie sie u mnie w pon o godz 14 i nic nie wymyslajcie!!
mam prosbe do Was dziewczynki!wysylajcie mi potwierdzenie przyjscia na priva bo ja sie nie orientuje juz kto bedzie a kto nie!!!!uciekam dzisiaj meksyk w moim zyciu ale pozytywny opowiem wieczorkiem pa
 
Czesc dziewczyny ja dzis ostatnia:-)Ale byla z kuzynem w miescie i tak jakos zeszlo:blink:Nogi mnie bola tak sie nachodzilam,teraz na chwilke klapnelam na fotel a zaraz znowu do kuchni bo dzis goscie wpadna :sorry2:Wiecie co my z Jula dzis pospalysmy do 9:30!!!:szok:
Olivca i Natinke musimy sie zgadac na poniedzialek do Megan.
Ale zmeczona jestem chyba jakies wiosenne przesilenie:-(
 
kaja_respect twój synek jest słodki - ma śliczne oczęta (widziałam na n-k) :tak::-D
identyczne zdjęcie wkleiłam na n-k jak Bąbel miał miesiąc hehe:-)
 
ja tak na szybkiego!!!
Krycha kochanie wpadne jutro wiem ze masz dzionek z mezem ale dzisiaj sie raczej nie wyrobie przepraszam bardzo!!!!
mam prosbe do Was dziewczynki!wysylajcie mi potwierdzenie przyjscia na priva bo ja sie nie orientuje juz kto bedzie a kto nie!!!!pa

Spoko, tylko daj znać o której żebyśmy w domu byli, bo jutro się do Lidla wybieramy!!! Ja chyba nie muszę Ci specjalnego info wysyłać - będziemy z Pyzuchą na 100%;-)
Olivca, to bardzo ciekawa teoria z ta lodówka, nie wiedziałam, że jak zmarznie to się buntuje i przestaje pracować hahahahaha :-p...
 
reklama
ja siedzisiaj pozno melduje ale sie melduje a to chyba najwazniejsze nie??

Moj mezus wlasnie stracil prace to znaczy konczy w nastepny piatek bo w firmie nie ma zamowien heh jakos trzeba przetrwac ten okres....

Przeprowadzka juz za tydzien... nie moge sie doczekac normalnie:-D:-):-D:-) w koncu znowu sami i powiem wam dziewczynki ze juz nigdy w zyciu z nikim nie zamieszkam te pol roczne dzielenie domu to nie dla mnie bylo.....:tak:

no a dzisiaj na imprezke rodzinna sie szykujemy bo mojego lubego siostra dzisiaj ma rocznice slubu i cos tam kombinuja na wieczor.....

takze jakby mi sie nie udalo zagladnac to sie zegnam..... milego wekkendu w milym gronie oczywiscie....:-)
 
Do góry