reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

witam sie z samego ranka:) aga super ,ze z dzidzia oki!!!ja mam wizyte w szpitalu w czwartek 19,mam nadzieje,ze rozwniez z moim skarbem wszystko dobrze!!!a co do pepkowego to ja tez sie juz nie moge doczekac tej imprezki :) milego dnia kobietki!!
 
reklama
hejka
mi juz lepiej
ucho juz nie boli ale antybiotyk oczywiscie wezme do konca:)ciesze sie ze tak szybko mi pomogl.....
a co do tego zelaza to ja niestety nigdy w zadnej ciazy brac go nie musialam bo zawsze mialam doskonale wyniki ale...coz....starosc nie radosc....
milego piatku 13 tego hehehehhe......dla mnie szczesliwego bo w piatek 13 poznalam mojego meza:):):)
 
Witam w piatek 13.Dla mnie tez szczeliwy i wcale sienie boje tego dnia.Nawet kiedys noge zlamalam w soboete 14 omijajac wlsnie pseudo feralny dzien.Wiec zycze udanego dnia!
 
ddzień dobry dziewczynki!!!
i ja sie witam!w piatek 13-tego!ja jestem na maxa przesądna i dzisiaj to się chyba ze 3 razy będę oglądać,żeby się nic nie stało!!!
Kasia moi znajomi wysłali to o zwrot kosztów meilem!napisali tylko ze z powodu nieodbytego lotu proszą o zwrot kosztów!!!koniec!dolączyli oczywiście nr rezerwacji!!
ja uciekam mam kilka spraw do załatwienia
 
I ja się witam;)
Krycha ja tylko na kilka godzinek < to zależy ode mnie ile;)> i na szczęście blisko domku. Słuchajcie małemu dałam jeść wczoraj ok 23.30 i dał mi pospać do... 6.30:szok: a ja zamiast spać to wstawałam do łóżeczka i nasłuchiwałam czy aby wszystko ok:-D
Poza tym postanowiłam że po niedzieli biorę się ostro za jazdę autkiem bo zdałam L i mam jeszcze rok na zrobienie pełnego prawka. Co prawda troszkę jeździłam już ale potem brzuszek rósł i mąż bał się ze mną jeździć no bo że skurcze i kopniaki więc muszę zacząć znowu;)Miłego dnia zyczę i bez pecha:-D
 
cześć kobitki nareszcie weekend ufff

Ms.Marple, a co ile wcześniej Ci się Bąbel budził w nocy? U nas było ciężko, bo na początku co dwie godziny się budziła i przez godzinę nie spałyśmy i tak przez dłuższy czas... Widzę, że Ty i Gastone to oczytane kobiety jesteście ;-), ja jakoś nie ma cierpliwości do książek :baffled:

krycha
Bąbel już mi spał do 4.30 -5.30 a raz pociągnął do 6.20:szok:
kładę go ok.21szej ale ostatnio budził się tak, jak na początku o drugiej :nerd: a raz nawet o pierwszej ! i już pękłam, teraz przetrzymuję go i w dzień i nocy z porą jedzenia i troszkę się poprawia (pił mi po 100ml i za 2 godziny ogarniał go wielki głód:baffled:),
za to ja nie śpię po pare godzin w nocy (a najchętniej dałabym mu butlę jak tylko zajęczy i poszła spać:zawstydzona/y:)

Słuchajcie małemu dałam jeść wczoraj ok 23.30 i dał mi pospać do... 6.30:szok: a ja zamiast spać to wstawałam do łóżeczka i nasłuchiwałam czy aby wszystko ok:-D
Poza tym postanowiłam że po niedzieli biorę się ostro za jazdę autkiem bo zdałam L i mam jeszcze rok na zrobienie pełnego prawka.

:-D:-D:-D miałam to samo od drugiej nie spałam -o trzeciej wstałam zrobiłam butlę i czekałam aż wstanie :nerd:
uważaj na tubylczych kierowców bo włosy się jeżą-- co oni potrafią wyczyniać na drogach:tak:

gastone fajny park masz do spacerów (widziałam na n-k;-))

piątek 13go mi nie straszny ;-) nawet 13go mam imieniny hehe
acha zapomniałabym wpraszam się na pępka :zawstydzona/y: cieszę się, że was poznam :tak:
 
Szkoda, Aga_irlandia, że Cię nie będzie :-(, taka świetna okazja na poznanie się na żywca... Może jednak coś Ci sie jeszcze zmieni ;-)???? Kaja_respect, staraj się, staraj :tak:!!!!!
 
reklama
Do góry