reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

CYTRUSKU ja bylam na kursie komputerowym z fasu tez nie moglam znalezc pracy.placili mi 200 tyg przez 6 tyg a kurs to dziecinada no i zawsze certyfikat jest.jak masz jakies pytania to wal.
KRYCHA to fajnie spi twoja Pyza bo moja teraz zasypia ok 21.30 i budzi sie ok 3 pozniej 5 i 7.30 juz chce sie bawic masakra ale jeszcze nie najgorzej wiec nie bede narzekac
MEGAN tak zaluje ze nie dam rady wpasc na pepkowe(oczywiscie czuje sie zaproszona)ale sama rozumiesz maz w delegacji ja do pracy smigam wiec niestety ...ale udanej zabawy zycze
jutro sie wybieram do limerick moze ktoras tez bedzie w centrum???
 
reklama
Oliwa jeździ już w spacerówce :tak: - tak lepiej widzi świta, bo ciekawskie to moje dziecko niesamowicie :-p....

krysiu dzisiaj ci urządziłam "sto pytań do...":zawstydzona/y:
a Oliwka już siedzi samodzielnie? bo ja też zamierzam jak najszybciej kupić spacerówkę, jak tylko Bąbel będzie siedział :sorry2: jaki model kupiłaś?

jutro sie wybieram do limerick moze ktoras tez bedzie w centrum???
ja się wybieram koło południa
 
Ostatnia edycja:
a od kiedy Pyzka juz wcina jedzonko?

Słoiczki z jabłuszkiem zaczęłam jej podawać (po troszkę) już pod koniec 3 miesiąca, a z kaszką zaskoczyła dopiero teraz, wcześniej jej konsystencja nie pasowała, albo kaszka (bo wcześniej mieliśmy zwykła i z jabłkiem, ale taką co albo mleko się dodaje albo wodę). Teraz kupiliśmy już z mlekiem modyfikowanym i jest oki!

Sylwisko22, to tak aż kolorowo nie jest, bo zasypia późno a pobutki robi nam o 06.30, czasem łaskawie daje nam jeszcze godzinkę snu :sorry2:... O której będziesz w centrum? Ja będę w domku koło 16.00 ;-)

krysiu dzisiaj ci urządziłam "sto pytań do...":zawstydzona/y:
a Oliwka już siedzi samodzielnie? bo ja też zamierzam jak najszybciej kupić spacerówkę, jak tylko Bąbel będzie siedział :sorry2: jaki model kupiłaś?


ja się wybieram koło południa

Nie siedzi jeszcze samodzielnie, buja się na boki jak pijak, ale strasznie się rwie do siadania i leżenie ją już nie kręci... Dlatego leży sobie w pozycji półsiedzącej i poznaje świat :-)... My mamy parasolkę Hauck'a (wcześniej mieliśmy Graco, ale był dla mnie, na warunki polskie, za ciężki) i jestem bardzo zadowolona ze zmiany :tak:!!! O taki: http://cgi.ebay.ie/NEW-HAUCK-WINNIE-THE-POOH-TRAVEL-SYSTEM-BABY-CAR-SEAT_W0QQitemZ200301804692QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL?hash=item200301804692&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1301%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1308
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
KRYCHA ja ponawiam pytanie czy Oliwcia juz sama siedzi???a w centrum bede ok poludnia..niestety

Samodzilenie jeszcze nie :-p, chyba, że wpada tyłkiem np. w leżaczku to jakoś równowagę utrzymuje, ale tak to trzeba jej jeszcze pomagać ;-)!!! Szkoda, że nie później... A jak katarek? Lepiej już?
 
dzięki Aga!!to dla mojej koleżanki nie dla mnie!!bo ja się zdecyduję na spirale!!!narazie nie chce mieć więcej dzieci!!!teraz chce iść do szkoły językowej,zdać państwowy egzamin a pózniej do collegu!także mi dzieci kolejne nie w głowie!!zajrze jeszcze pózniej teraz muszę iść się wykąpać,zrelaksować!!!dzisiaj zemdlałam i wiem,że muszę trochę zwolnić tempa niestety
 
no i gdziescie sie podzialy wszystkie?

Weekend się zaczął, nie ;-)? Muszę się już pożegnać i dobrej nocki życzyć!!! Nie mogę Pyzuchy uśpić :dry:... Do jutra, buziaki :-)

No pięknie, Megan234, a mówiłyśmy żebyś się uspokoiła???????? A apetyt Ci wrócił???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam nowa kolezanke:-)
Sylwisko wiec zarejstrowalas sie w fasie,kurs wybierasz sama czy oni ci wybieraja?Oni ci placili jeszcze za to?Cos wlasnie slyszalam ze jak masz dziecko to tez placa za opieke na nie.A jak jest z praca?Znalazlas dzieki nim,czy sama?Dzieki Sywus wielkie:happy2:
Dzis zlozylam kolejne CV i czekam...
 
Do góry