reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

no to fajnie Megan co do skorki to mi sie bardzo podobaja i mysle ze modne caly czas...niestety pomarzyc moge,ale mam kurteczke skajowa,taniocha a jak mi sie znudzi to nie szkoda bedzie wyrzucic:-)a i dzis zakupilam do niej szaliczek...teraz jeszcze jakas torebeczka by sie przydala,chyba zielona:eek:
 
reklama
u mnie raczej zimowo niz wiosennie!!kupiłam kożuch,bo zmarzłam dzisiaj na zakupach(chodziłam w płaszczu)!!
jakaś zamulona strasznie jestem!!!chciałam się przekimać,ale moje starsze dziecie mi nie pozwala!!
 
Aga...czemu ostat wogóle w sumie się nie udzielasz??jakoś tak smutno trochę!!jak samopoczucie???
już przeszłaś do normalnej kliniki???
kiedy kolejna wizyta???
 
a bo nie mam czasu magda.....
przeszlam do normalnej kliniki i wizyte mam juz w srode( dzieki uprzejmej poloznej )....
ogolnie dobrze sie czuje ....przygotowuje sie do egzaminu w pomniedzialek no i jutro jeszcze bierzmowanie sredniej corki wiec czasu zbyt duzo nie mam
 
A fakt,pisałaś,że gości jeszczę będziesz miała!!!
Dziewczynki,któraś wie jak to jest z tabletkami antykoncepcyjnymi??pytanie brzmi czy jeżeli ma się medical card czy są zadarmo???(te info to nie dla mnie tylko koleżanki,bo ja zamieżam się zaszczepić)
 
reklama
dobra uciekam
jeszcze troche do zrobienia mam a lot opozniony juz jest jakies 1,5 godziny ech.....znow nie wyspie sie
dobranioc kochane
nie wiem kiedy znow zajrze bo gosci beda i bede busy
 
Do góry