reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
A my już po spacerku, hehe... Nawet udało nam się Megan234 w szpitalu odwiedzić, ale kazali nam wyjść, bo Oliwka za mała na przebywanie na takim oddziale, ale i tak się udało :tak:!!!! Maleństwo jest przecudne i rzeczywiście maleństwo - mierzy całe 34 cm :sorry2:! Ale sama się Wam pochwali, dziś ma wyjść ze szpitala...

O proszę, już się pojawiła hahahahaha
 
ojjj wiecie,że ja to artystka jestem!!!bali się,że im oddział rozniosę!!!fakt mała mierzy 34 cm,aż mi się wierzyć nie chciało!!ale za to...3300 wagi!!!
ale resztę zostawię Wam na pózniej!!!żebyście znowu miały po co zaglądać HIhi
 
akt mała mierzy 34 cm,aż mi się wierzyć nie chciało!!ale za to...3300 wagi!!!

Kurcze, aż mi się wierzyć nie chce, że ma tylko 34cm;-) Może Ci ją zmierzyli ze zgiętymi nóżkami, tak jak Vicka za pierwszym razem i miał 41cm:-p Tylko że jak wyprostował kulaski to było 51cm:-D Przez dwa dni raczej nie urósł 10 cm:-p:-D

Poza tym miło widzieć Cię spowrotem na forum:tak: Trzymaj się Megan:-)
 
reklama
Ja tu się nastawiłam na nadrabianie zaległości a tu co????????? A to nic... Normalnie szok :szok:!!!!!!! Wszystkie z mężusiami pewnie siedzą, hihihi...
Sylwisko22, a jak tam szwagier? Udało Ci się w końcu pokazać gdzie jego miejsce???
 
Do góry