reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
no no no Krychna, ale z Ciebie porany ptaszek:) Dzień dobry , kto rano wstaje to ładną pogodę dostaje, tak jak wczoraj było i udało się wypaść do Bunratty:)
fajna sprawa z tym krążkiem-nie wiedziałam że takie coś stosują:)
 
Ostatnia edycja:
no no no Krychna, ale z Ciebie porany ptaszek:) Dzień dobry , kto rano wstaje to ładną pogodę dostaje, tak jak wczoraj było i udało się wypaść do Bunratty:)
fajna sprawa z tym krążkiem-nie wiedziałam że takie coś stosują:)

Eee tam ranny ptaszek :sorry:, ja to bym sobie jeszcze pospała, ale Pyza już nie miała ochoty :eek:!!! Z resztą tak już jest od jakiegoś czasu :baffled:... Dziś daję ja mężowi pospać i "walczę" z Małą, hihi...
 
no popatrz a ja sama tak od siebie spania nie mam więc mozecie mnie kręcić w te wasze dyżury, ciocia się przyda a i może maleństwo będzie zadowolone:)) Jak reaguje na obcych?
 
WIEŚĆI OD MEGAN234 - w końcu się rozdwoiła, olejek rycynowy pomógł, jak twierdzi ;-)!!! Sama czuje się zmęczona, ale dobrze, a dzidzia jest zdrowiutka!!! Póki co więcej szczegółów nie znam, ale sie dowiem :-D!!!!

no popatrz a ja sama tak od siebie spania nie mam więc mozecie mnie kręcić w te wasze dyżury, ciocia się przyda a i może maleństwo będzie zadowolone:)) Jak reaguje na obcych?

Oj, przydałaby się czasem taka pomoc, przydała... Póki co jeszcze na żadnego obcego źle nie zareagowła, zaciesza miche do każdego ;)!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry