reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
No nie mogę z tymi suwaczkami dzisiaj :baffled:... No i musiałam zmienić, bo moje gdzieś wcięło :eek:...

Megan234, jakieś postępy???????
 
o udalo mi sie:-Dtylko jak ja to zrobilam??:baffled:
No własnie cytrusku jak Ci się udało dodać ten suwaczek, ja już dawno się poddałam, to jakaś inna magia, jakikolwiek kod url bym nie wkleiła za każdym razem jest niepoprawny a że cierpliwości teraz nie mam za grosz...nie mam też suwaczka:zawstydzona/y::-(
Ale się zmartwiłam tymi wylotami z Shanon do Wrocka i z Wrocka do Shanon, ja mam bilet na 4tego lutego więc się może coś wyklaruje do tego czasu chociaż z nimi to nigdy nie wiadomo. A słyszałyście może o podręcznym bagażu że też zmieniły się zasady i nawet torebka musi być w nim bo jakikolwiek podręczny może być tylko jeden, to samo do laptopa. Jak to wszystko wsadzić do jednej torby? Ja jeszcze upominki miałam zawsze w dodatkowej wielkiej papierowej torbie a teraz co, nici z tego?:szok:
 
No nie mogę z tymi suwaczkami dzisiaj :baffled:... No i musiałam zmienić, bo moje gdzieś wcięło :eek:...

Megan234, jakieś postępy???????

Pewnie tak jak jamialas suwaczek ze stronki suwaczek.pl ale oni maja jakies problemy techniczne wiec zmienilam sobie suwaczek i jest z innej stronki.:-)
 
No własnie cytrusku jak Ci się udało dodać ten suwaczek, ja już dawno się poddałam, to jakaś inna magia, jakikolwiek kod url bym nie wkleiła za każdym razem jest niepoprawny a że cierpliwości teraz nie mam za grosz...nie mam też suwaczka:zawstydzona/y::-(
Ale się zmartwiłam tymi wylotami z Shanon do Wrocka i z Wrocka do Shanon, ja mam bilet na 4tego lutego więc się może coś wyklaruje do tego czasu chociaż z nimi to nigdy nie wiadomo. A słyszałyście może o podręcznym bagażu że też zmieniły się zasady i nawet torebka musi być w nim bo jakikolwiek podręczny może być tylko jeden, to samo do laptopa. Jak to wszystko wsadzić do jednej torby? Ja jeszcze upominki miałam zawsze w dodatkowej wielkiej papierowej torbie a teraz co, nici z tego?:szok:

Wybierz sobie suwaczek jaki chcesz z tej stronki co my mamy i skopijuj 2 kod i wklej w ustawieniach, w edycji subskrycji a potem zatwierdź zmiany! Powinno być oki ;-)! A ja nic nie wiem o zmianach... Co znów wymyślił Ryanair?

Gastone, pewnie masz rację :tak:...
 
No własnie cytrusku jak Ci się udało dodać ten suwaczek, ja już dawno się poddałam, to jakaś inna magia, jakikolwiek kod url bym nie wkleiła za każdym razem jest niepoprawny a że cierpliwości teraz nie mam za grosz...nie mam też suwaczka:zawstydzona/y::-(

Polecam;-) Zrobione przez moją koleżankę z forum Luty2007;-)

5. DODAWANIE SUWACZKÓW
Jak zrobić suwaczek odliczający wiek naszego dziecka korzystając z najpopularniejszego chyba serwisu z suwaczkami - Lilypie.com

Krok 1: Wybierz tło swojego suwaczka. Do wyboru masz różne tła - kwiatowe, rysunkowe, pastelowe itp. Następnie kliknij na "Step 2"

Krok 2: Na tej samej zasadzie wybierz wskaźnik (dzidziusia) i przejdź do "Step 3"
Krok 3: Tutaj wpisujemy wszystkie dane które będą na suwaczku:
1). Wybieramy datę urodzenia dziecka
2). Wybieramy przeźroczyste tło
3). Wpisujemy tekst po którym wyświetlać się będzie wiek dziecka (np. "Nasza corcia ma juz") (bez polskich znaków!)
4). Możemy wpisać też tekst który wyświetli się NAD suwakiem (np. "NASZE KOCHANE SLONECZKO :)" ) (bez polskich znaków!)
5). Możemy dodać zdjęcie dziecka wskazując plik na naszym komputerze (maksymalnie 100kb i 600pikseli wielkości)
6). Zatwierdzamy tworząc nasz suwaczek, albo cofamy się jeśli chcemy coś poprawić.


i już możemy podziwiać efekt :-D


Następnie kopiujemy tekst z ramki zaznaczonej na czerwono.
Wchodzimy w "Panel użytkownika" (patrz: DODAWANIE AVATARÓW), dalej w "Edytuj Podpis" i tam go wklejamy w okienko wiadomości.



Gotowe! :-D

Inne serwisy oferujące suwaczki:
Youngnutrition
Suwaczek
Babysfirstsite
Tik-tak
 
No własnie cytrusku jak Ci się udało dodać ten suwaczek, ja już dawno się poddałam, to jakaś inna magia, jakikolwiek kod url bym nie wkleiła za każdym razem jest niepoprawny a że cierpliwości teraz nie mam za grosz...nie mam też suwaczka:zawstydzona/y::-(
Ale się zmartwiłam tymi wylotami z Shanon do Wrocka i z Wrocka do Shanon, ja mam bilet na 4tego lutego więc się może coś wyklaruje do tego czasu chociaż z nimi to nigdy nie wiadomo. A słyszałyście może o podręcznym bagażu że też zmieniły się zasady i nawet torebka musi być w nim bo jakikolwiek podręczny może być tylko jeden, to samo do laptopa. Jak to wszystko wsadzić do jednej torby? Ja jeszcze upominki miałam zawsze w dodatkowej wielkiej papierowej torbie a teraz co, nici z tego?:szok:
Olivca co do suwaczka to nie pytaj bo niewiem jak to zrobilam cos tam poklikalam i sie pojawilo:confused2:A co do tych bagazy podrecznyc to ja juz o tych ograniczeniach czytalam w listopadzie wtedy tez lecilam do Pl i mialam laptopa i bagaz podreczny(tzn.maz mial)a ja mialam jeszcze torebke i sie nikt nie przyczepil:happy:
 
WolfiA KOCHANA JESTEŚ:-) Juuuupiii mam swój własny suwaczek jejku jak się cieszę no i nie mogę się napatrzeć, mogłabym pisac po sto postów teraz żeby tylko widzieć ile już nasze maleństwo ma:)) Jej tyle radości. Dziękuję bardzo. Bo ja sierotka wklejałam ten adres w miejscu gdzie trzeba było wpisać adres url:zawstydzona/y:

No ryanair widocznie szuka dziury w całym, tak samo jak od jakiegoś czasu nie pozwalaja zmienić nazwiska w przebukowaniu bo uważają ze ludzie za dużo kombinują i handlują wtedy biletami. Przecież wolny rynek mamy. Jak to mozliwe żebym w XXI wieku nie mogła skorzystać z biletu siostry która nie może polecieć bo nie ma możliwości zmiany imienia nawet za dopłatą:angry: Oj narzekacz mi się włącza przepraszam:))
 
reklama
Do góry