reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

no wlaśnie nie mogę!!!Susannah już wstała,a Książę szykuje się do pracy!!!także nic z tego!!!w dodatku muszę znalezć w sobie trochę pozytywnej energii bo o 14.30 wizyta u GP!!!
 
reklama
dziewczynki wiecie moze jak sie nazywal ten program do dzwonienia za darmo na stacjonarne do polski o ktorym pisala AINE jakos nie moge znalezc tego postu a pogoda normalnie kosmosa ja na zakupy musze isc...
a moze macie jakies pomysly na prezent dla babci bo jest u nas tesciowa jak wiecie no i trzeba cos kupic,pozdrawiam was ppaa
 
voipcheap jest najlepszy. teraz troszkę się wycwanili i dają tylo 90 dni no i limit minut na tydzień chba 300 ale i tak się opłaca bo jakość rozmów czyśćiutka no i mnóstwo spraw nawet tutaj w irlandii można pozałatwiać na stacjonarnych.
 
dzieńdoberek ja jak zwykle ostatnia :sorry: zanim się zbiorę z piętra z Bąblem to trochę trwa :-D pewnie niektórzy zeszliby już ze Ślęży :eek:

ale wczoraj miałam popołudnie-- Bąbelkowi załączył się maruder i miałam ryk aż zasnął :confused2:
pikolona pogoda nawet na spacer nie ma szans :wściekła/y:

witaj Cytrus ja się tutaj wprosiłam ostatnio i dziewczyny bardzo miło mnie przyjęły :tak:
to bardzo sympatyczne grono :tak:
aga miałam już wcześniej zapytać jak znosisz wczesną ciążę?
 
ja jakaś tempa jestem....bo 2 razy do domu przed świętami zadzwoniłam z tego programu.a teraz mi wychodzi,że limit darmowych min wyczerpałam!!!
pogoda poprostu sprzyja złemu nastrojowi!dzisiaj mineło 5 dni przeterminowania!!ahhh brak mi słów
 
ms.marple to moja juz 7 ciaza wiec ja juz weteranka hehehhe.....ogolnie nie jest zle...rozmawiam z panem kibelkiem dosc czesto i wynikiem tego jest mniejsza waga...ale to dobrze bo i tak za duzo mam wic jak zgubie teraz a nie przybiore za bardzo to mi latwiej bedzie po porodzie jesli wszystko pojdzie dobrze....
za tydzien ostatnie usg w klinice wczesnej ciazy i przerzucaja mnie do normalnej:)
mam ndzieje ze tym razem bedzie ok
 
reklama
Do góry