reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
witam kochane, jak zwykle ostatnia..
Wiec my z beatka na 3 pozycji rankingu wieku eheh.Ms marple jestes w wieku mojego meza ;-)

beata szybkiej i udanej rzprowdzki i wracaj do nas szybciuchno.Apropo powrotow to za Ania tesknie.Mam nadzieje ze juz niedlugo bedzie na miejscu.Co do Oli to wlasnie , nie zaglada do nas mloda mamusia.Widzialam jej aniolka na nk - aaaale juz duzy!
Sylwia u nas sa dwa solaria, polskie nie korzystalas?
No dobra zameldowalam sie ide wypic kawke i pewnie dopiero wiecorkiem wpadne bodzis mnie zakuy czekaja bo lodowka pustkami wieje.:eek:

edit: dziewczyny patrze na godzine wyslania waszych wiadmosci i cos mi sie nie zgadza ..11.51 a u mnie 9.51. jestesmy godzine do tylu czyli powinna byc 10.51 wiec skad 11? A moze znow przeoczylam jakies przesuwanie godzin hehehe no tak pewniejakas pomylka..
 
Ostatnia edycja:
oj Gastone mylisz się!!dzisiaj ja ostatnia!!!choć pewnie nie ostatnia wstałam(7.30),ale od rana na zdwojonych obrotach!!!biegam po mieszkaniu i to kurze,to odkurzanie itd już zdążyłam po pieczywko skoczyć!!!teraz jem bułeczkę!!!
 
GASTONE nie korzystalam ja to wogule malo znam ennis raz bylam w centrum i to w niedziele i prawie wszystko pozamykane.czasem do tesco i pennisa jezdzimy a na solarium jezdze do limerick do kolezanki bo otworzyla i fajnie opala.pozdrawiam
 
dzieńdoberek , trochę nieciekawy ;-) nie wiem jak wy, ale ja nie znoszę zakupów (spożywczych) w sobotę i w zasadzie robię je we czwartki :dry: tylko dzisiaj muszę skoczyć do centrum odebrać avonki

jeśli chodzi o latka, to uważam, że każdy wiek ma swoje prawa i się nim wcale nie przejmuję, czasem trochę kokieterii :rolleyes: (bo fajnie jest usłyszeć, że nie mam jeszcze 30 na karku hehe)

a macierzyństwo rzeczywiście dodało mi skrzydeł :tak:
czy Wasze maleństwa sypiają na boczkach? bo mój nie chce :eek:
 
edit: dziewczyny patrze na godzine wyslania waszych wiadmosci i cos mi sie nie zgadza ..11.51 a u mnie 9.51. jestesmy godzine do tylu czyli powinna byc 10.51 wiec skad 11? A moze znow przeoczylam jakies przesuwanie godzin hehehe no tak pewniejakas pomylka..

Nie wiem czy to będzie to, ale wejdź sobie w swój panel kontrolny/edycja opcji i tam pod koniec będą "Ustawienia daty i czasu". Ustaw sobie "Czas Europy Zachodniej, Londyn..." i powinno działać;-)

Swoją drogą podczytuje Wasze Limerickowe forum i muszę przyznać, że fajnie macie, że stworzyłyście sobie taką ekipę:tak: Trzymam kciuki za Megan i sama z niecierpliwością czekam, kiedy już będzie po;-)

Miłego dnia:happy2:
 
hej wam!kurcze jaka ta pogada jest tu beznadziejna!domi wczoraj pytal czy nie mozemy sobie kupic sniegu w tesco...
a co do wieku to ja mam 23 jesce do wrzesnia hehe...mamy tutaj różnorodnosc wieku i doswiadczen :)
musze sie wkoncu ruszyc i cos dzisiaj zrobic,ale jak zawsze mi sie nie chce.mam strasznego
lenia!!!
buziaki i milego dnia :))))))))))
 
Nie wiem czy to będzie to, ale wejdź sobie w swój panel kontrolny/edycja opcji i tam pod koniec będą "Ustawienia daty i czasu". Ustaw sobie "Czas Europy Zachodniej, Londyn..." i powinno działać;-)

Swoją drogą podczytuje Wasze Limerickowe forum i muszę przyznać, że fajnie macie, że stworzyłyście sobie taką ekipę:tak: Trzymam kciuki za Megan i sama z niecierpliwością czekam, kiedy już będzie po;-)

Miłego dnia:happy2:

Dzieki zaraz sprobuje a ty jesli nas tak poczytujesz i masz ochote dolaczyc sie do nasego grona to prosze bardzo!Co prawda z Limerick nie jestes ani jego okolic ale kto powiedzial ze musisz???? :-)
Jeli masz ochote poplotkowac, wypic z nami wirtualnie kawe lub zjesc buleczke ZAPRASZAMY!!!!
 
reklama
Do góry