reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Krycha!!!napar już piłam i mi nie pomógł!!!a posprzątać??hheh mogę nie ma sprawy,energii fdo tego mi nie brakuje!!!!dzięki za trzymanie kciuków,ale nadal nic się nie dzieje:-(aż mi się smutno robi

Nie smuć się :sorry2:, w końcu urodzisz, najwyraźniej nie czas... Pamiętam jak my z dziewczynami chciałyśmy już mieć Maleństwa w ramionach i nie bardzo cokolwiek pomagało - szlak jasny człowieka trafiał!!!!! Ale co robić - trzeba było czekać i już... Ale tak sobie myślę, że Gastone to chyba ma rację - Twój Szkrab jest przyzwyczajony do aktywnej mamusi i jest Jej dobrze jak ją tak ciągle bujasz podczas pracy, a zrób Jej psikusa i np. niedziele spędź na kanapie, co? Może to coś da, wiesz, taki element zaskoczenia ;-)...
 
reklama
hehe Krycha,to ja w Wigiliie ległam na kanapie z gorączką i łzami(dowiedziałam się o Kubusiu Moni i moje wspomnienia o moim Kubusiu wróciły)i właściwie całą wigilię przeleżałam!!!
a co do jutrzejszego dnia to Książę ma wolne i pewnie mnie wyrzuci na schody,żebym biegała,bo sam zaczyna się martwić!!!(faktem,że w szpitalu może przeterminowania nie uwzględnią)!!!
ale powiem Wam,że zaczynam się zle czuć!!ja raczej leków nie biorę nigdy,a dzisiaj już po dwa cholerne paracetamole sięgłam,tak mnie boli brzuch(jak na @,ale taki mego wielki)najgorsze jest to,że takie leki na mnie nie działają!!!
Ja na bóle@ zawsze biore ketonal(przepisywany przez mojego lekarza)no i w irl od biedy nurofen forte także takie coś jak paracetamol chyba tylko działa na moją psychikę,bo mówię sobie ''wziełaś tabletkę musi przejść''!!!
 
AGA ja nie wiem jak tam z karnetami bo ja wpadam tam tylko przy okazji bo to za daleko zeby chodzic regularnie.ale szczerze to pierwszy raz slysze zeby bylo tak tanio,w shannon minuta kosztuje 1euro i jest beznadzieja.a jak bylas zadowolona???
 
Aga...a gdzie jest to Twoje solarium,bo ja już niebawem będę mogła kożystać!!!(nie będę karmić piersią-choć moje zdanie jest takie,że jak można to kobieta powinna)!!
ale powiem Wam,że chyba jutro rodzinka będzie w komplecie!!mam skurcze,co 7-9 min!!dzwoniłam do admision,ale powiedzieli mi,że jeżeli nie odeszły mi wody lub nie krwawie,lub nie mam skurczy co 3-5 min to mam wziąść kolejne 2 paracetamole i czekać na rozwój wydażeń!!!bo oni mają busy i itak nie przyjmą mnie wcześniej niż za 1,5 godz taki mają tłok!!!!no i chodzę po domu to w jedną to w drugą stronę!!!
 
Aga...a gdzie jest to Twoje solarium,bo ja już niebawem będę mogła kożystać!!!(nie będę karmić piersią-choć moje zdanie jest takie,że jak można to kobieta powinna)!!
ale powiem Wam,że chyba jutro rodzinka będzie w komplecie!!mam skurcze,co 7-9 min!!dzwoniłam do admision,ale powiedzieli mi,że jeżeli nie odeszły mi wody lub nie krwawie,lub nie mam skurczy co 3-5 min to mam wziąść kolejne 2 paracetamole i czekać na rozwój wydażeń!!!bo oni mają busy i itak nie przyjmą mnie wcześniej niż za 1,5 godz taki mają tłok!!!!no i chodzę po domu to w jedną to w drugą stronę!!!

Kobieto, a po co Ty do nich dzwonisz??? Zbieraj się tam i tyle, bo mogą wcale nie być busy (choć może być też na odwrót :-p)!!! A czemu jesteś taka zdecydowana, że karmić piersią nie będziesz? Ja czasem tak sobie myślę, że może gdybym pozwoliła pielęgniarkom dokarmić Pyzę choć raz to może nie byłoby teraz problemów z załapaniem butli... Teraz już tego nie sprawdzę, wciąż pracujemy, ale skuetk mizerny :dry:...
Zmykam nakarmić głodomorka - jest już wykąpana, może w końcu zaśnie, bo póki co to z tym snem dziś u niej nie bardzo...

Megan234, ale będę zaglądać co jakiś czas i sprawdzać gdzie jesteś ;-)
 
Napewno bedzie dzis.Ja to wiem! Zobaczycie Megan sie nie pojawi tu jutro rano!
Oj dziewczyny ale sie rozmarzylyscie solariu i solarium, lato wam sie marzy co??? he he Pogoda faktycznie wyplakana.Wrocilam z zakupupow zywnosciowych.Brrr Dziekopadlo w samochodzie i spi teraz jak susel w swoim lozeczku.A ja chetnie tez poszlabym juz spac ale co, mezowi trzeba towarzystwa dotrzymywac, w koncu sobota inie czesto spedza ja ze mna .
Buziolki do jutra i Megan trzymamy kciuki!!!!
 
reklama
Ja jeszcze w domu,ale w bólach!!chce pojechać na ostatnią chwilę!!!
co do karmienia piersią,to poprostu miałam przeboje z piersiami w dwóch poprzednich ciążach(straszne zatory i zapalenia z temp 40 st,że miałam,aż mroczki przed oczami)pokarm miałam od 5-6 misiąca ciąży,bo sobie ciskałam!!!a teraz nie mam wcale prawie!!!w dodatku moja mała jędza jest strasznie zazdrosna i myślę,że poprostu będzie ją mniej bolało jak nie będę karmić piersią!!!zresztą jakby Ona się do sutka przyłączyła to bym umarła z bólu(ma 14 zębów)

idę cierpieć dalej!!!skurcze co 5-9 min!!!ale nadal dość krótkie!!!myśle,że w nocy pojedziemy!!!
kończe dziewczynki,bo i tak piszę tego posta z przerwami!!!!
 
Do góry