reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
To znów ja... Pogoda do kitu!!!!! Wieje jak diabli, nigdzie już nie wychodzimy!!!!!!!!!!!!! WolfiA, zapraszamy, zapraszamy :tak:!!! Megan234, wiem, że pogoda taka, że psa by z domu nie wygonić, ale może pakuj się już na tą porodówkę, co ;-)?
 
no ja przeterminowana:-(!!!zrobiłam trochę porządków teraz leże na kanapie,moje kochanie śpi,więc chwilka relaksu!!Książe pojechał do pracy!!mnie brało dość poważnie i przeszło!!!wyć mi się chce!!!ale co...nic nie przyspieszę!!!!
Krycha mi się marzy ból porodowy:-D,ale już nie mam pomysłów
 
Aga place za minute 90 centow i naprawde dobrze opala tam sa tez zabiegi wyszczuplajace i wogule kosmetyka no i pazurki.fajnie polecam a teraz spadam robic kotleciki z cielecinki a pozniej musze sprawdzic euromiliona bo moze juz bogata jestem:-D
 
Ha ha
A to ja dziś ostatnia ale nie dlatego że dopiero wstałam tylko przez pogodę net słabo działa:-( Ach solarium też bym poszła już sobie tylko nie wiem czy już mogę bo jedni gadają że tak inni że nie bo mleko mogę stracić??:-( A Wy laseczki w taka pogode po mieście latacie?? ja dziś chciałam się wybrać do jakiegoś sklepu coś na pupę kupić sobie ale aczej będę musiała sobie odpuścić:-(
 
heheheh a tu ja ostatnia jak juz sie tak mamy targowac.....
Natinke18 ja we wrzesniu 22 skoncze ale do tego jeszcze daleko hihiihi
pogoda masakra... wlasnie wrocilam z crescent shoping centre i nakupowalam laszkow bo w coraz mniej rzeczy sie mieszcze :szok::szok::szok:
nie wyobrazam sobie rzadnego spaceru dzisiaj poprostu masakra za oknami :wściekła/y: a planowalismy sobie dzisiaj wypad do parku i jak zwykle z naszych planow nici :wściekła/y:
 
no ja przeterminowana:-(!!!zrobiłam trochę porządków teraz leże na kanapie,moje kochanie śpi,więc chwilka relaksu!!Książe pojechał do pracy!!mnie brało dość poważnie i przeszło!!!wyć mi się chce!!!ale co...nic nie przyspieszę!!!!
Krycha mi się marzy ból porodowy:-D,ale już nie mam pomysłów

Megan234, mój mąż mówi, że jak chcesz się jeszcze zmęczyć to przyjdź do nas posprzątać, hihihihi ;-), albo na napar z liści malin, nawet specjelnie by poleciał żeby kupić!!!!!!!! On też mocno trzyma kciuki za Twoje rychłe rozwiązanie :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Krycha!!!napar już piłam i mi nie pomógł!!!a posprzątać??hheh mogę nie ma sprawy,energii fdo tego mi nie brakuje!!!!dzięki za trzymanie kciuków,ale nadal nic się nie dzieje:-(aż mi się smutno robi
 
Do góry