reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Old windmill court lower gerald griffin st czyli boczna od williama!!!
a czemu Krycha pytasz?sprawdzasz mój dystans???i do tego chodzenie po sklepach
 
reklama
Old windmill court lower gerald griffin st czyli boczna od williama!!!
a czemu Krycha pytasz?sprawdzasz mój dystans???i do tego chodzenie po sklepach

Hehehe... To my po sąsiedzku!!! Urodź w końcu to może na jakiś wspólny spacer się wybierzemy!!! Ja mieszkam obok Henry Street, na przeciwko poczty :-p! No to ładny zrobiłaś kawałek jakby nie patrzeć...
 
Megan ty masz chyba motor w tylku hahaha
Ms marple nie wtydz sie , my tu odkrywamy przed soba tajemnice.Ja mam 31 i wcale sie tego nie wstydze!!!
No a ja dzis nie zagladalam jakos czesto bo poprostu mnie sie nie chcialo
o!buziole do jutra na porannej kawce!Pewnie jak zwykle bede ostatnia...
 
Gastone nie motor w tyłku tylko dziecko w brzuchu:-)
Krycha to ja zapraszam na kawkę!!!

Nie wiem czy zdąrzę przed Twoim porodem, ale jutro pokręce się z mężem i Pyzą żeby dokładnie znaleźć Twoją ulice, a później się zgadamy - będzie mi bardzo miło!!!!

Spadam dziewczynki odsypiać ranek, Pyza śpi, może zdrzemnę się i ja :sorry2:, dobrej nocki, do jutra ;-)
 
reklama
Do góry