reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
do mnie OLA pisala jakis tydzien temu na gg ale nie bylo mnie w domu a jak wrocilam to byla juz niedostepna ,ciekawe co sie z nia dzieje...dobranoc babeczki MEGAN a ty sie wreszcie rozpakuj:tak::-D
 
miałam rację, jak bym szybko zaczęła to niektórym z was mogłabym pomatkować :tak:
czuję się jak matrona wśród was skończyłam w grudniu 35 latek :szok:
 
Dzień dobry!!! Dołanczam sie do rankingu wieku - za kilkanaście dni skończę 28 :-p!!! Ms.Marple, ciekawa sprawa, bo ja na prawsę, w prawdzie po zdjęciu, dałambym Ci te 26 lat :-D!!!!!!! Znaczy macierzyństwo Ci służy!!!! Też się ostatnio zastanawiałam jak tam Olaaa89 sobie radzi, może się w końcu do nas odezwie...

Miłego dnia, pozdrawiam, do później, pa :sorry:
 
czesc kobietki.Ja wlasnie sie zbieram do Limerick na solarium bo u nas na wsi jest ale kiepskie...MS.MARPLE ja tez nie dalabym ci tylu latek tak jak Krycha mowi ok 26.
MEGAN ty biedulko jak sie dzisiaj czujesz...oj Uparta ta twoja Karolcia:-)
pozdrawiam was
 
reklama
Do góry