reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

No pieknie.Tyle nagadalyscie ze nie nadazam.
Megan jasne ze mialam kontakt z ta baba, jak ja widzialm to odrazu mi sie cisnienie podnosilo i przez nia lezalam w szptalu hih przez to cisnienie.
Jak mnie zbdla to myslama ze odrzu mly wyjdzie po reke pod same gardlo wsadzila, a jak zajeczalam to ona co boli?? Popatrzylam na te jedze ze wsciekloscia i powiedzialam ha ha smiesne.Zamknela sie na chwile.Menda jedna!
 
reklama
Hej laski wygrała, darmową sesję do Solarium Zanet
na urządzenie Vacu Vell w Polskim Radiu Limerick !!
Tylko powiedzcie mi co to jest i na czym to polega ? :-D
U nas w Ennis wlasnie otworzyli filie tego solarium. Vacu Vell to takie urzadzonko do ktorego sie wchodzi ale glowa ci wystaje ,no i tam jedziesz na rowerku czy cos takiego. A wchodzisz do srodka dlatego ze tam jakies podcisnienie czy cos soe wytwarza i dlatego szybciej mozna zgubic sadelko. chyab dobrze wytlumaczyla ,tyle o ile:-)
 
dziewczyny, pooglądałam sobie wasze fotki, wyglądacie świetnie :tak: zwłaszcza na fotkach ze słodkimi dzidziusiami, na tych promieniejecie :biggrin2: co jest zrozumiałe...
zdaje się, że mogę wam matkować, przynajmniej niektórym z was ;-) latka lecą :confused2:
Bąbel mnie odmłodzi :cool: hehe
 
dziewczyny, pooglądałam sobie wasze fotki, wyglądacie świetnie :tak: zwłaszcza na fotkach ze słodkimi dzidziusiami, na tych promieniejecie :biggrin2: co jest zrozumiałe...
zdaje się, że mogę wam matkować, przynajmniej niektórym z was ;-) latka lecą :confused2:
Bąbel mnie odmłodzi :cool: hehe

Chcesz nam matkować? To ile Ty kobieto masz lat, bo na moje oko max 26!!!!!!!!!!!!!!!!
 
padam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wróciłam z cersentu na piechotę do domu!!!mam bóle ale nie porodowe!!!
ahhh chyba nici z tego porodu!!!teraz idę na soczek

aaaa Natinke wybacz,że Cię nie poznałam!!!ja ostatnio zakręcona jestem jak słoik!!!!
swoją drogą chyba będzie dziewczynka,bo zmieniłaś się na buzi!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry