reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
No, mam w końcu chwilkę żeby nadrobić zaległości, hihi... Poczytałam sobie - rozpisałyście się jak nie wiem, i napiszę tylko od siebie, że u mnie też żadnych szaleństw - tylko uszy przebite i to wszystko :-p... Tatuaże, kolczyki w różnych miejscach podobają mi się i owszem, ale u innych, już tak ze mna jest ;-)!!!!

Byliśmy wczoraj na szczepieniu, Oliwka tym razem więcej płakała, zwłaszcza przy drugiej i teraz jest trochę marudna, ale nie wiem czy dużo więcej niż ostatnio, bo od jakiś 3 - 4 dni daje mi popalić :dry:... Przed kłuciem pani doktor ją zważyła i zmierzyła i powiedziała, że... mamy zacząc dokarmiać, bo Pyza przestała przybierać tak ładnie jak dotychczas :baffled:! I tak sobie myślę, że albo ja mam mleko już nie takie jak trzeba albo to uroki jakiś skoków rozwojowych, nie wiem... W każdym razie już dziś jadła swoją pierwszą kaszkę (aż 10 łyżeczek), ale dobrze, że coś w ogóle!!!! A cycusia łaskawie pojadła dopiero teraz, a tak od 06.00 rano nie bardzo chciała cokolwiek jeść :confused:.... Nie wiem jak mam ją przekonać do tej butelki, smoczki mamy różne i nic nie działa - dostaje białej gorączki jak tylko poczuje, że z tego smoka leci, ech...
Moni26, nie zazdroszczę zaistniałej sytuacji, ale może coś się jednak zmieni na lepsze? Trzymam za Was kciuki :tak:!!!!!!!!!! Megan234, życzę Ci szybkiego rozpakowania, bo pamiętam jak mnie wkurzała końcówka ciąży + jeszcze Twoje perypetie... Kaja_respect, Michaś jest uroczy :-)!!! A gdzie jakieś przeżycia z porodu, co? Beakta, fajowo, że znalezliście już dom! Teraz tylko powoli się przenosić Wam zostało, hehe... Sylwisko22, ciekawie wyglądasz z tym kolczykiem :happy:! Smakuje Wikusi kaszka? Podajesz jej już? Jaką jej kupiłaś? My dajemy (znaczy aż raz, hihi) z Nestle! Justysia21, widzę, że w Polsce to my po sąsiedzku mieszkamy, hihi... Jaki ten świat mały :rofl2:! Aga_irlandia, jak samopoczucie? A tak w ogóle to kiedy wraca Aine? Jakoś tak nie składnie tutaj, hihihihi :-D...

No nic, muszę zmykać do marudy - przylepa dziś taka, że szok!!!
Pozdrawiam i miłgo dnia życzę, papatki ;-)
 
Megan brzunio ladny mam nadzieje ze wejdezarz na NK i obejrze wiecej.A ty mieszkalas w Gubinie? Mam ta rodzine, moja mama pochodzi z Gubina.Fajny ten twoj szogun.Jedno ze zdjec masz na promie, odwazna jetes, nie balas sie podrozowac tak daleko z brzuniem?
 
Ostatnia edycja:
Nie ja jestem ze Szczecina,a Książe z Gubina!!!
nie wiem co mam robić??czytałam artykuł o tym co mi dolega i tam piszą,że dziecko możliwe że się zarazi i powinnam mieć cesarkę!!!!a oni wypuścili mnie do domu!!!

siedzę i wyję
 
Hejka laseczki ja tak na chwilkę;)
Justyna wysłałam Ci zaproszenie na nk;) jak by co to ja jestem Karolina Kołodziejczak.
Co do porodu to naprawdę ciesze się że już po < nie był dla mnie taki super jak wtedy gdy rodziłam córeczkę> z Amelią było super z Michasiem niby krótko< tj sam poród> ale w okrutnym bólu wiele godzin. O 20 dali mi tabletkę o 22 podłączyli ktg to mały spał od 22-do 2 bez rozwarcia tylko krzyżowe bóle
od 2-6 skórcze ale rozwarcia brak o 3 poprosiłam o znieczulenie to lekarz szedł do 6... szkoda mówić, niby nie wiedzieli co podać ze względu na padaczkę < tylko przez całą ciążę nikt nawet się nie zapytał o nic> o 6.30 porodówka dali mi gaz który lekko pomógł, przebili mi wody,to rozwarcie na 4 kazali dzwonić po Tomka <mąż>a w między czasie dali to znieczulenie w kręgosłup. Potem, się anestezjolog dziwił czemu on nie działa, ja już przestałam wyrabiać z bólu bo wciąż krzyżowe a oni na parte czekają. a ja myślałam że odjadę no ale w sumie od Tomka przyjazdu 30 min i mały się urodził ale nie wiem ile jeszcze byśmy czekali tylko ja przy rozwarciu na 6 sama zaczęłam przeć, położna że nie mogę ale ja zaczęłam że umrę z bólu.... wiec szopka;)no i 4 parcia i mały jest wyszedł jak supermen głową z rączką może wystarczyły by 3 parcia ale ja odpuściłam przy 3 i musiałam jeszcze raz. W sumie sam poród 16 min;) wiec.... gardło mam strasznie zdarte i potem położne przepraszałam ale one wiedziały że się męczyłam tylko mówiły ze szkoda ze na koniec opoddałam się.Ale ważne że Tomek był ze mną a już na oddziale super. I teraz to ja już się śmieje z wszystkiego;)
Tak że tak to było:-D
Kurka nie mogę zmienic sówaczka Michałka bo mam te tygodnie ale poproszę o pomoc mojego;) to mam nadzieję że następny raz mam nadzieję że już napiszę z innym.
 
megan a moze idz jutro do tej polskiej poradni do gina moze ci da jakies skierowanie do szpitala albo cos ja tez bylam w pon i wtorek w szpitalu a w srode rano juz pojechalam i powiedzialam ze nie wyjde bo mnie boli:-Di juz zostalam to bylo o 10 rano a dopiero o 2.57 w nocy urodzilam wikusie...poczytaj posty wstecz tez mialam troche przeboji z ta ciaza,ale skonczylo sie dobrze i u ciebietez tak musi byc.pozdrawiam was.
KAJA wyslalam ci zapa na NK
 
reklama
Sylwia tylko widzisz u mnie jest taka sytuacja,że jeżeli oni zostawią mnie w szpitalu i ja będę może leżeć z 2 tyg to zostaniemy bez środków do życia,bo ja nie mam z kim Susanaah zostawić!!!
zresztą wczoraj mi powiedzieli,ze właściwie nie mają miejsc w szpitalu!!!!
jutro rano spróbuje dopaść Sabine!!może ona mnie wysłucha?!
 
Do góry