reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
ja skromna????oj mylicie się!!!!!
a energie już Wam mówiłam,że muszę mieć!!!
dla Susanaah no i zaraz i Caroline!!!
jak byłam z Susanaah w ciąży nie miałam tyle energii!!a może inaczej robiłam podobną liczbę rzeczy,ale w znacznie krótszym czasie,bo spałam 17 godz na dobę!!!
dobra a teraz żegnam się z Wami bo dzisiaj zapas energii się zakończył!!!
a rano pewnie czeka mnie pobudka o 8 więc dobranoc
 
dzień dobry dziewczynki!!ja miałam dzisaij bardzo ciężką noc!!!
może sobie pomyślicie ,że jestem jakaś nienormalna,albo sama nie wiem!!!ale ja zbyt wiele w moim krótkim życiu przeszłam,żeby nie reagować na takie sytuacje!!!
wczoraj jak się już z Wami pożegnałam czyściutka i pachnąca chciałam iść spać,ale zaczełam czuć jakiś dyskomfort w majtusiach i poszłam to sprawdzić!!!okazało się,że coś mi wyleciało i wisi sobie poza mną!!!(jestem obrzydliwa,ale jak mam to inaczej opisać??)więc dupę w troki i do szpitala!!
oczywiście ostatnio mam pecha do pewnej Pani położnej,której dzisiaj z 40 tyg zrobił się 35 ale już przywykłam!!!
zrobili mi KtG ,na którym okazało się,że 10 krotnie większe miałam skurcze w 7 miesiącu aniżeli teraz!!!wogóle zanim położna się mną zajeła czekałam w wielkich nerwach ok pół godz na tych fotelach,bo nawet nie zaprosiła mnie za parawan mimo,że w sumie nic się nie działo na izbie!!!
wkońcu przylazła i standardowa procedura...mocz ciśnienie i ktg!!!
pytam jej czy mocz mam czysty,a ona że tak,że w normie i mam czekać na lekarza!!!
więc cierpliwie czekałam patrząc(nie zasłoniła zasłonki)jak NIE PRZYJMUJE kobiet rodzących w bólach i jak one siedzą tam czekając niby na zbawienie!!!!
przyszła pani doktror!!podczas badania zrobiła wielkie oczy!!!bo tam u mnie w środku nieciekawie się chyba działo!!!po czym stwierdziła poważną infekcje dała recepte i wygoniła do domu!!!
ale chociaż tyle,że była miła!!!!
i w sumie rezultat jest taki,że nakładając bielizne coś mnie uwiera!!!rano muszę kupić maść i koniec!!!!!!!!!!!!
no i nie wiem co robić/ /
 
No tak to ja sie niczym nie pochwale.Jestem grzeczna dziewczynka, mam kolczyki w uszach i nic poza tym.Tatuazy brak chyba ze takie z gumy balonowej :-D
Megan , justysia wyslalam zaproszenie na nk. Justysia twoje fotki juz widzialam, sliiiiczny brzusio, malusi.Megan na twoje zdjecia czekam.
 
Ostatnia edycja:
witam dziewczyny :)

brzusio malusi wszyscy tak mowia ale ja jeszcze polowe mam przed soba heheheh ( tak w nawiasie to moglby taki maly zostac ):-D

Megan Ty to masz przeboje z ta ciaza nie zazdroszcze

Milego dzionka :-)
 
do tego znowu wymiotuję "jak kot"
mam już naprawde wszystkiego dość!!!w dodatku Książe dzisiaj pracuje a ja nie mam siły zająć się Susanaah!!
 
reklama
Do góry