reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
no to może nie będę probować?!narazie czuję malusie skurcze po tej lewatywie!!a lewatywa jest w 100% bezpieczna bo pytałam polskiej położnej!!mówiła nawet,że zdrowo jest raz na 3 miesiące sobie zrobić nie będąc w ciąży,bo dzięki temu wypukuje się cały ten syf co zostaje w jelitach!!!ja już postanowiłam,że jeżeli to mnie nie ruszy to już więcej nie kombinuję(swoją drogą już chyba wsyztsko wypróbowałam)!!!

a tak zmieniając temat...tragiczna dzisiaj pogoda!!!ja,która codziennie wychodzi na minimum godzinne spacery dzisiaj nawet kopytka nie wystawiłam na klatkę schodową!!i przyznam szczerze,że znowu miałam dzień lenia i nawet obiadu nie zrobiłam(tylko dla SUsanaah)!!
 
masz racje odpoczywaj sobie wiem,wiem do do ciebie nie pasuje.a malenka caroline napewno wkrotce zechce zobaczyc mamusie,tatusia i siostrzyczke.pozdrawiam i milego weekendu zycze
 
Megan a tak apropo lewartywy podziwiam.Ja sobei nawet czopka samanie wloze bo sie eboje hihih a co dopiero taka lewatywe! A tez czytalam duzo e trka lewatywka jest super.Sa nawet specjalne urzadzonka do lewtywy.Ale ja chyba dziekuje.Moze sie kiedys skusze na hydrokolonografie alew gabincie specjalistycznym...moze.podobno cuda czyni!
 
Gastone ja się takich rzeczy nie boję!!choć przyznam,że lewatywe robiłam sobie pierwszy raz!!!
ale nie straszne są mi takie rzeczy jak przebijanie sobie różnych części ciała(sama przebijałam nos-w efekcie zemdlałam,ale kolczyk nosiłam,pępek-aktualnie nie noszę,bo mi wylazł,zresztą jak planuję ciążę to zawsze wcześniej wyciągam no i oczywiście uszy)!!
także mała lewatywka to nic strasznego!!!
ale powiem Wam,że mimo,iż nadal na porodówkę się nie wybieram to czuję się naprawdę lżejsza!!!
i też czytałam na necie o tych urządzonkach i całych zestawach,które można kupić w aptece!!!no i że to ponoć zdrowe!!(ale raz na 3 miesiące,inaczej można się odwodnić)
a z zabiegów,którym chcę się poddać po porodzie to chcę iść na liposukcje!!te dziewczyny co mnie widziały pewnie będą się śmiały!!!bo wiem,że nie mam problemu z figurą(ale skromna jestem:-D)ale po Kubusiu został mi straszny tłuszczyk nad biodrami!!!wyglądam jakbym miała koło ratunkowe!!!no i taki brzuszek niezabardzo!!!po Susanaah mimo,że schudłam nadal zostało koło no i teraz pewnie też tak będzie!!!
a zresztą Książe też chce iść więc będziemy się wspierać!!!zresztą mam masę znajomych,która się temu poddała i są zachwyceni!!!ale to dopiero za jakieś 6-8 miesięcy i to w Pl!!!
 
MEGAN ja musze sie pochwalic moim nowym nabytkiem kolczyk madonna (nad gorna warga w rogu)tez sama sie kluje pepek ,uszy,nos,brew jedyne co to jezyk przeklulam w studiu bo mnie nastraszyli ze kubki smakowe mozna stracic.ale do dzis mam tylko jezyk i madonne, z nosa kilka dni temu wyjelam.a reszta to byly takie szczeniackie pomysly i tylko blizny zostaly na szczescie malutkie.a wogule to marze zeby kiedys otworzyc swoje studio przekluwania ciala.mam nadzieje ze sie uda.a co do liposukcji to tez bym poszla na ta chwile ale moze uda mi sie schudnac i jakos doprowadzic sie do stanu z przed ciazy;-).pozdrawiam
 
no widzę Sylwia,że my trochę podobne do siebie jesteśmy(może z powodu wieku)!!!
ja jeszcze mogę się pochwalić tatuażem(zrobiłam aniołka po śmierci Kuby),teraz chciałabym kolejny,też anioła ale nie mam jeszcze wizji gdzie!!!!
co do liposukcji to ja chce iść tylko dlatego,że potrafie po ciąży schudnąć do wagi sprzed niej,ale nie mogę tego koła zgubić!!!niestety!!
 
reklama
Do góry