reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Witka. Wiec tak: bylam dzis u bylej szefowej i wyplacila co miala,dokumenty tez miala przygotowane wiec sprawa zamknieta.:-) No i znalazlam dom. 4 bed, 3 bath, garaz wolnostojacy 730 euro:-) Wplacilam juz dzisaj kaucje a wprowadzamy sie w przyszly weekend, chociaz babcia dala mi juz klucze bo mowi ze moge sobie powoli cos przewozic ale bedzie liczyla umowe dopiero od momentu wprowadzki. Pisze babcia bo ona ma lekko 70 lat i dziadzius tez przyjechal, notabene jeepem 08 rok:szok: zyja sobie dziadziusie hehe Babcia naprawde w porzadku do dogadania. A to najwazniejsze. Dobrze ze ten tydzien sie juz skonczyl, ufff......
Faktycznie dzisiaj chyba cos z cisnieniem bo mnie tak strasznie glowa boli ze juz nie daje rady. Justysia moze sie znowu jakies pzrepisy pozmienialy od nowego roku i zwiekszyli ilosc wymaganych stawek ,tak jak to bylo w moim przypadku z zasilkiem? Stronka citizena jest jest naprawde pomocna. Tez ja przegladam juz od dluzszego czasu.
 
dzieki beakta ja pierwsze zwolnienie jeszcze w 2008 dalam a juz mamy 2009 wiec moze jak jeszcze zloze to dostane bo bedzie mi sie wyedy liczyl 2007 tak mi sie wydaje no chyba ze ja nie kumam tych przepisow... damy rade moj mezus ma prace....

eszcze raz dzieki za pomoc dziewczyny :-)
 
a ja Was posłuchałam....i w sumie cały dzień przeleżałam(nie licząc porannych zakupów) i co???i nic się nie zmieniło!!!dalej jestem podwójna!!!ale już przywykłam teraz z Księciem oglądamy zaległe(dawno ściągnięte)filmy!!!
dobrej nocki dziewczynki
 
beakta ja tez chce taki duzy dom za taka kase :-D:-D:-D gdzies TY go wynalazla :) a w wysokim standardzie jest?? teraz domy poszly duuuzo w dol ale Ty to zes znalazla wypas heheheh pozdrawiam :)
 
cześć dziewczynki!!!
lenienie się nic nie pomogło,więc dzisiaj nadrobie to co mogłam zrobić wczoraj!!!!nie po to,żeby wywołać poród,a po to,żeby czuć się spełniona!!!
miłej soboty życze,ja nawet dzisiaj pospałam do 9
 
beakta ja tez chce taki duzy dom za taka kase :-D:-D:-D gdzies TY go wynalazla :) a w wysokim standardzie jest?? teraz domy poszly duuuzo w dol ale Ty to zes znalazla wypas heheheh pozdrawiam :)
Powiem ci ze az tak strasznie dlugo nie szukalam. Zaczelam we wtorek a wczoraj juz wplacilam kaucje. Faktycznie domy poszly w dol. U mnie tez w gre wchodzi miejsce gdyz dzieci chodza do szkol wiec nie moge sie przeprowadzic na koniec miasta chociaz tam znalazlabym domek nowka sztuka. Osiedle gdzie wynajelam dom ma 6 lat wiec tez nie jest zle. Jesli chodzi o standart to ujme to tak ze troszke wyzej niz srednio,wiec ok. Napewno nozwszy niz ten dotychczas. :-)
 
Czesc dziewczynki.Beata super ze tak szybko.Rynek domow teraz jest ogromny, ogladalam ostatnio stronki z domami do wynajecia i szook ceny strasznie spadly.Kawalek no za Ennis , pare kilometrow mozna wynajac dom 5 bed. nawet za 800 szok, ladny wolnostojacy domn w dobrym standarcie!!
Domy sie nie sprzedaja wiec wielu wlascicieli teraz je wynajmuje, a poniewaz rynek jest ogromny ceny sa atrakcyjne.
Ja od ponad 3 lat wynajmuje ten sam dom.Budownictwo jakies 9 lat , ale dom w dobrym standarcie, czysty, wymlowany, z ladnym ogrodem.Jedyny problem to sasiedi z naprzciwka - wiecie opowiadalam wam incydenty z policja, z tymi bachorami bo inaczej nie mozna o nich powiedziec.Ale od ostatniej interwencji policji sppkoj, ale do wiosny, znow sie wszystko powtorzy.
Ale tym razem nastawiam kamere i wszystko nagrywam, bo potem bachory mowia ze to nie one a mamusia drze na nas morde i prwnikami straszy.szkoda gada, no ale nigdy nie wiesz na jakich sasiadow trfisz.
No ale wracajac do domciu to ja tez mam 4 bedroomy i trzy lazienki.Place 750.Beata Fajny taki garaz mozna w nim trzymac klamoty.Ja na szczescie mam duzy strych, czysty i normalny z podloga wiec wiekszosc trzymam tam.Beatka a na ktorym osiedlu teraz mieszkasz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry