reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Ja ostatnio mało się udzielałam(w porównaniu z moimi poprzednimi postami)powód naprawde dopadła mnie straszna handra!!!
ale teraz jest już ok!!!chociaż strasznie puchną mi dłonie i stopy(u nas w domu nie jada się soli-więc nie mam czego ograniczać-a woda się poprostu zbiera)to nastrój wrócił do normy!!!
może dlatego,że już 3 osoby powiedziały mi dzisiaj,że opadł mi brzuch( moim przypadku znaczy to tyle-że do tygodnia czasu będę miała Caroline w ramionach)
do tego kupiłam mojej małej śliczny namiocik,ale taki z gadzetami(zjeżdzalnia do piłek,dzwoneczki i takie duperele),a co mnie cieszy jeszcze bardziej Jej się to podoba(niewiele zabawek przykuwa Jej uwagę na dłużej niż pół godziny)
domek mam przemeblowany tak jakbym tego chciała,w sumie wszystkie sprawy załatwione i zostało mi tylko patrzenie na kalendarz,kiedy moja ślicznotka postanowi wyjść!!!nawet znalazłam opiekę dla Susanaah na czas porodu(nie wyobrażam sobie rodzić bez Księcia-zresztą on jest tego samego zdania)!!!
czyli w sumie moje życie w pełni równowagi,którą mam nadzieję zahwieje niebawem cudowne rozwiązanie w wyniku,którego stanę się kolejny raz mamą!!!
no dobra ja chyba się położę już,choć energię jeszcze w sobie mam,ale trzeba zostawić trochę na jutro!!!dobrej nocki dziewczynki
 
reklama
Gastone sliczny ten twoj Max a swoja droga to ile mial miesiecy na tym zdjeciu gdzie lezy na brzuszku i ma wypiety jezyczek(na naszej klasie)???strasznie dlugie wloski mial a na maluszka jeszcze tam wyglada...
GRATULUJE KAJA!!!!!!!!!!czekamy na zdjecia Michalka,
pozdrawiam i milej nocki zycze...
Mial dokladnie 7 miesiecy.Jak sie urodzil wydawalo mi sie ze mial dlugie wloski hihihi zapomina sie, jak patrze na niego wstecz i teraz to byl lysy hihi:-D A tak ku woli przypomnienia ponizej fotka jak sie urodzil.

Hej. Rowniez gratuluje. U nas dalej akcja "dom". Ale juz powoli cos sie klaruje. Jutro dam znac jak cos bede wiedziala konkretnie:)
Oj Becia ciekwe jak z netem bedzie, pewnie znikniesz na chwile.
czesc kobietki my juz drugiego zabka mamy:-):-):-)wpadlam sie tylko pochwalic,pozdrawiam was i do pozniej

GRATULACJE!!!!

a to moj maluszek ponad dwa lata temu..ale tesknie za tym okresem...:tak:
 

Załączniki

  • max 0021 [640x480].jpg
    max 0021 [640x480].jpg
    73,6 KB · Wyświetleń: 18
dziewczyny mam problem moze wiecie jak i pomoc
pracuje w irlandii od czerwca 2006 roku mam ciaglosc bo caly czas w tej samej pracy

przyszlo mi wlasnie pisemko ze nie nalezy mi sie illness benefit bo nie mam wystarczajacej ilosci skladek
co mam robic
pomozcie plissss
 
dziewczyny mam problem moze wiecie jak i pomoc
pracuje w irlandii od czerwca 2006 roku mam ciaglosc bo caly czas w tej samej pracy

przyszlo mi wlasnie pisemko ze nie nalezy mi sie illness benefit bo nie mam wystarczajacej ilosci skladek
co mam robic
pomozcie plissss

Ja nie mam bladego pojecia moge ci tyko dac linka gdzie sa informacje na ten teat po polsku.
http://www.citizensinformation.ie/c...ts/disability-and-illness/zasi142ek-chorobowy

A wo0gole dla wszystkich dziewczyn tych ktore jeszcze nie dotarly do tej stronki bardzo pomocna
http://www.citizensinformation.ie/index/LANGUAGE/pl
 
Ostatnia edycja:
Zgadzam się Maxiu jest śliczny!!!
a ja dzisiaj zwalniam tempo,może macie racje,że jak usiąde na dupie to wkońcu pójdzie(tylko nie wiem czy usiedzę).właśnie wróciłam z zakupów,zrobiłam sobie gorącą herbatkę zaraz jakąś kanapeczkę przekąszę i pączka!!!dopóki moje kochanie się nie obudzi będę siedzieć na kanapie i tylko wstawać na siku\!!!!
Kajkę wypisują dzisiaj ze szpitala,więc pewnie się pózniej odezwie,żeby opisać przeżycia
 
reklama
Do góry