reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Dzień dobry!!!!! No, "swojsko" się robi - deszczyk idzie :dry:, źle się dziś czuje, chyba ciśnienie spada, ale lipa... Młoda śpi, idę i ja poleniuchować na kanapie!!! Pozdrawiam, paaa
 
reklama
Witam kobietki po kilku dniach...
przedwczoraj wróciłam z PL i jakoś mi tu dziwnie... jakoś dobija mnie ta Irlandia i myślę o powrocie do PL. a pozatym u mojego męża w pracy jest nie zaciekawie. maja przestuj w pracy i w ciagu najbliższych 10 tygodni będzie miał 5 tygodni wolnego (czyli kasy brak i mozliwe że straci tą pracę)....
KAJA gratulacje... życzę zdrówka dla Ciebie i Michałka
 
hahahah :-D to identycznie jak Max. Siedzi na tej swojej nakladce i robi mi porzadek w kosmetyczce, czasem nawet cos wrzuci do kibelka hii;-) No to czekamy.Przyjdzie ich czas.
Ale, ja mam ciaglejeszcze jeden problem, mowienie.Niby jakies male postepy sa ale bardzo male.Pojedyncze slowa i nie za duzo.:no:
No to identycznie jak Stasiu:-D:-D:-Dtez pojedyncze slowa i tez nie duzo.Czasem powie dwa slowa razem, ale to rzadko. I tez niby jakies postepy sa ale nie duze. Ale mam nadzieje ze wkrotce bedziemy narzekac na malych pytajkow....
 
No to identycznie jak Stasiu:-D:-D:-Dtez pojedyncze slowa i tez nie duzo.Czasem powie dwa slowa razem, ale to rzadko. I tez niby jakies postepy sa ale nie duze. Ale mam nadzieje ze wkrotce bedziemy narzekac na malych pytajkow....
Czekam strasznie z niecierpliwoscia :tak:
podobno chlopcy pozniej zaczynaja mowic.....moje dziewczyny w wieku dwoch lat juz ladnie mowily:)i z pieluchami konczylam mniej wiecej tak okolo rok i 3-4 miesiace:)
Zgadza sie.Moj brat zaczal mowic w wieku 3 lat, ja wlasciwie to chyba nie licze na to ze Max zacznie wczesniej :no: Ale zauwazylam ze wiekszosc dzieciaczkow wychowujacych sie tu od urodzenia mowi troske pozniej niz ich rowiesnicy w PL,mysle e znaczenie tez ma slyszenie dwoch jezykow :tak:

Moni witaj.Glowa do gory.Dacie sobie rade!! A wlasnie bo tak dzis czytalam , ja nie pamietam czy ty tu pracowalas i mialas macierzynskie ale jesli tak to z tego cow iem to mozesz dalej pobierac, takie tu jest prawo nawet jesli stracisz dziecko..No i pomyslcie o jakims zasilku.:tak:
 
witaski kajka z powrotem:):):)

a ja mam do was pytanie....aine przyslala mi pozdrowienia z polski dla was i sie pyta czy czegos nie potrzebujecie ...np.plantex czy co tam....zastanowcie sie i dajcie znac to jej wysle esa to przywiezie jak cos:)
 
reklama
DZiękuję Wam wszystkim za gratulacje!!!!!!!!!!!!!! I pragnę się poprawić ale to chyba z pośpiechu i zmęczenia synusia urodziłam 08.01 a nie dziś;) Jeszcze raz dzięki jutro poklikam więcej;)
 
Do góry