reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

KRYCHA u mnie z nastrojem to tak jak się mówi "nastroje jak baba w ciąży"
z jednej strony szcześliwa faktem,że moje bobo jest bezpieczne w moim bzuchu i z kupna nowych gadzetów dla Susanaah z drugiej zaś samopoczucie fizyczne i psychiczne zmęczenie byciem podwójną!!!
w dodatku robie się wredna dla najbliższych!!!!
 
reklama
gratulacje dla Kaji!!!!


Kasia irlandka jak u ciebie z nocniczkowaniem? U mnie ciagla klapa.Maly juz siada chetnie jak go wysadze ale tylko siada.Wola siku siku , ale tylko jak siedzi juz na.Ale siku nie ma!
 
gratulacje dla Kaji!!!!


Kasia irlandka jak u ciebie z nocniczkowaniem? U mnie ciagla klapa.Maly juz siada chetnie jak go wysadze ale tylko siada.Wola siku siku , ale tylko jak siedzi juz na.Ale siku nie ma!
Rowniez postepow nie ma. Wiesz dohcodze do wniosku ze jemu mokra pielucha nawet nie przeszkadza. Czasem siada na nakladke na ubikacje, ale...na tym koniec. Siedzi tak dlugo jak ma papier toaletowy pod reka. URywa go po kawalku i wrzuca do muszli, Co jakis czas zchodzi i splukuje. Jak sie papier skonczy to St ucieka z lazienki. I dopiero jak ma pieluche zalozona to spokojnie sobie sika.
 
Matko, gdzie ja mam głowę :baffled:, oczywiście ogromne gratulacje, Kaja_respect!!!!!!!!!! Teraz czekamy na szczegóły z porodu i jakieś zdjęcie Michasia :tak:

Wpadłam się już pożegnać się z Wami dzisiaj, życzyć Wam milusiego wieczorku i uroczych snów ;-)!!! Trzymajcie się, papapapa ;-)
 
Rowniez postepow nie ma. Wiesz dohcodze do wniosku ze jemu mokra pielucha nawet nie przeszkadza. Czasem siada na nakladke na ubikacje, ale...na tym koniec. Siedzi tak dlugo jak ma papier toaletowy pod reka. URywa go po kawalku i wrzuca do muszli, Co jakis czas zchodzi i splukuje. Jak sie papier skonczy to St ucieka z lazienki. I dopiero jak ma pieluche zalozona to spokojnie sobie sika.

hahahah :-D to identycznie jak Max. Siedzi na tej swojej nakladce i robi mi porzadek w kosmetyczce, czasem nawet cos wrzuci do kibelka hii;-) No to czekamy.Przyjdzie ich czas.
Ale, ja mam ciaglejeszcze jeden problem, mowienie.Niby jakies male postepy sa ale bardzo male.Pojedyncze slowa i nie za duzo.:no:
 
Gastone sliczny ten twoj Max a swoja droga to ile mial miesiecy na tym zdjeciu gdzie lezy na brzuszku i ma wypiety jezyczek(na naszej klasie)???strasznie dlugie wloski mial a na maluszka jeszcze tam wyglada...
GRATULUJE KAJA!!!!!!!!!!czekamy na zdjecia Michalka,
pozdrawiam i milej nocki zycze...
 
reklama
Do góry