reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Megan nie denrwuj sie tak.Zgadam sie z dziewczynami.Powinnas sie cieszyc ze maluszek dotrwal do konca ciazy.A do do wagi moja kolezanka wlsnie pare dni temu urodzila maluszka 4300 - naturalnie.
Jesli chodzi otwoje spuchniete nogi to musze cie rozczarowac ale lekrze naja racje pod koniec ciazy to normalne.Jeli jednak do tego masz bialko w moczu to juz nie.Wyspypka na brzuchu? Tez normalna , ja tez ja mialam al gorzej bo wszedzie na udach.Myslalam ze adrapie siena smierc!
Megan zrelaksuj sie , ty sie za bardzo nastawiasz, poza tym nie mysl negatywnie mysla o Moni czy o smutnych wydarzeniach jakim byla smierc twojego synka.Nie zdarzy ci sie to drugi raz, napewno.Teraz przestan juz szorowac te dywany i sidz na pupie , poczytaj, zrelaksuj sie bo juz dlugo nie usiadziesz..
Beata szukalam linku tego domku kolo mnie , sa ale bez zdjec.Nie moge znaleac tego ze zdeciami..Co do wody ja gotuje.
 
reklama
Hej!!! Zimno! Musiałam wyjść na małe zakupy, ale to już koniec spacerowania - wolę ciepły domek, hihi...
Sylwisko22 i Beakta, jakie słoiczki podajecie swoim brzdącom? Ja dziś spróbowałam dać zupkę warzywna, ale jeszcze jej nie podchodzi... Na razie smakuje jej jabłko (ale nie za dużo) i marchewa! Coś mi się zdaje, że to może jeszcze nie czas... Butli nadal nie chce ciągnąć :dry: tylko cycuś, ech!

Pozdrawiam, paaa...
 
Zimnooo, wyczyscilam wlasnie kominek az lsni.Teraz w nim rozpale!
Ja chyba raczej tez sie nigdzie nie wybieram.Mam dzis troszki prasowania wiec nadrobie. Moj synus dzis pyskaty choc narzie na chwile przycichl bo mamusia nakrzyczla bo grzebal w smienkiku.Terz na szczescie grzebie tylko w zabawkach.
 
KRYCHA ja probowalam marchewke zupke jarzynowa,jablko i jablko z jagoda ale moja tylko marchewke i zupke jablka za nic nie chce.wczoraj sama ztarlam marchewke i odrobine jablka doslodzilam glukoza i wyzucilam do kosza bo mala za nic nie chciala odruch wymiotny i placze...a dzisiaj zrobie troche kaszki zobaczymy.pozdrawiam was
 
Położyłam Oliwce w kojcu kocyk, na którym zawsze drzemie i póki co, oby się nic nie zmieniło, śpi, już od pół godziny :sorry2:...

KRYCHA ja probowalam marchewke zupke jarzynowa,jablko i jablko z jagoda ale moja tylko marchewke i zupke jablka za nic nie chce.wczoraj sama ztarlam marchewke i odrobine jablka doslodzilam glukoza i wyzucilam do kosza bo mala za nic nie chciala odruch wymiotny i placze...a dzisiaj zrobie troche kaszki zobaczymy.pozdrawiam was

Może ja za bardzo chcę przyspieszyć pewne sprawy? Może Oliwka aż tak nie jest ciekawa innych smaków, nie wiem... O kaszce nawet nie myślałam i chyba jeszcze poczekam z tymi nowościami...

Gastone, ja mam górę prasowania, może Ci podeślę, hihi... Jakoś nie mam kiedy się za to zabrać :dry:!

Ciekawe jak tam Kaja_respect, macie może jakieś wieści ? Urodziła już?
 
.prasowanie..chyba pojdzie w las.Poszlam jednak na spacer z malym ,bo jest fajniej niz wczoraj.I straszna migrena mnie zlapalaa po migreni9e czuje sie jakby mnie pociag przejechal...dobrze ze juz obiad zrobilam bo chyba by maz glodny chodzil.Ide sie polozyc papaapap
 
kochane!!!ostatni mój post z rana się nie wyświetlił!!!!!
kajka urodziła zdrowego wielkiego synka Michałka!!!
ja się odezwe pózniej!!!
 
reklama
Do góry