reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
cholercia nadal nie wiem jak wkleic tego suwaczka!może ktoś pomoże??nie wiem w ustawieniach gdzie go umieścić, bo na stronce już sobie zrobiłam!!help
 
heh....nie będę rozwodzic się na temat porodów bo pewnie byłby wielki odzew pod tytułem "jak można chcieć cesarkę" niewielki procent zrozumiałby mój stosunek do tego poprostu nie chciałam rodzić naturalnie :-).

dzięki dziewuchy ,świetnie ze wam się podobają. mam nadzieje ze skusicie sie hehe

sesyjka bez opłat ot tak do mojego portfolio , no chyba że będą się aż tak podobać hahaha

jak się nauczyłam? 9 miesięcy nogi z domu nie wystawiłam więc musiałam się za coś zabrac i mi się aż za bardzo spodobało :D
 
ja chyba dzisiaj nie myśle=nie radze sobie z tym suwaczkiem,ale przyjdzie książe to może mi wklei!!
to musimy się umówić na tą sesyjkę!będę mogła zabrać ze sobą córcie??
 
reklama
Do góry