reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Witam wszystkie Panie!Nocka mineła mi dość ciężko bo niedość, że mój bolący kręgosłup to do tego Susanaah dostała strasznej biegunki!o 2 w nocy kąpałam moją małą dupkę!naszczęście na 99% to ząbkowanie bo właśnie wychodzą jej 5 a z innymi ząbkami miała tak samo!!
teraz smacznie śpi i odsypia nocke!ja oglądam Plebanie-niestety mam tylko tvp polonia i łykam wszystkie seriale jak pelikan-z nudów!!
zaraz biore się za małe sprzątanko!za troche ponad 2 tyg przyjeżdza moja mamuśka na chrzest małej!trzeba się troche przygotować!!pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Czesc dziewczynki.Ja wlasnie robi obiadek i nie moge nawet nigdzie wyjsc bo monter do anteny ma przyjsc. (kupilismy nowy dekoder z mozliwoscia nagrywania i trzeba zamontowac male urzadzonko na antene).No wiercenie w scianie bedzie i sprzatanie,buu.
Synus narazie grzecznie sie bawi i wcina tosty z miodem a ja jakas polamana jak zwykle zreszta.:baffled:.
Megan234 ja tez mialam przyjemnosc z ta pania doktor jednak jest jeszcze jedna - gorsza .Pakistanka ale lazi bez chusty, taka kolo 40.To jest dopiero suka! :no:Jak mnie badala to jeszcze sie dziwila ze boli!!!
Trzymaj sie mocno i strasznie sie oszczedzaj, nie sprzataj za duzo!!!
Pozdrawiam was i ide ogladac tez jakis serial bo co tu robic ?? :crazy:heheh
 
powiedzcie gdzie ta imprezka sobotnia i czy mogę się wprosić no i czy niespełna 1,5 letnie dziecko będzie miało co tam robić!dzieki za dobre słowo od Was wszystkich[/quote]

hej,pewnie,ze mozesz sie wprosic:-)imprezka jest na dooradoyle,bedzie 4chlopcow w wieku 2-3 lat,coreczka ani z froum czyli roczna dziewczynka..Mysle,ze bedzie wesolo i dzieci sie beda dobrze bawic a mamy troche polotkuja :-)jesli ktos jesce jest chetny to zapraszam!dzisiaj wycinalismy z dzieciakami dynie,i troche juz ustroilismy pokuj w nietoperze,balony i duszki i juz jest wesolo!a co dopiero jak maluchy sie poprzebieraja;-)
pozdrawiam!!!!
 
Wiem, która to pakistanka miałam z nią styczność ale mnie nie badała!jedynie wizyta:czyli czy wszystko ok cisnienie zmiezyla i koniec...
wizte mam w poniedziałek 3.11 mam nadzieję, że jej nie zobacze po chyba pogryze!!w poprzedniej ciąży prowadził mnie nawet przystojny murzyn(jest 2)
i w sumie wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że leżałam z odchodzącymi wodami 2 dni a on nie potrafił mi powiedzieć co dalej!!wiec im pokazałam co megi potrafii i narobiłam takiej awantury, że przyszedł ordynator w garniturku i zabrali mnie na wywoływanie!!
mam nadzieje, że tym razem od a do z będzie mnie prowadził mój irys bo jest naprawde dobrym lekarzem , który rozumie moje strachy,obawy
Może Was to zdziwi, ale dzięki niemu w szpitalu jestem co 3 tyg na kontroli!od początku ciąży-poprostu znając moja historie uważa, że musi mieć mnie pod kontrolą!podczas każdej wizyty mam usg co też mnie cieszy choć niby mówią, że to szkodliwe!!

co do imprezki to ja się piszę, jednak nie wiem na ile pozwoli mi moja dzidzia ta z brzuszka!!dziewczynki wyskakujcie z pomysłów na imie dla dziewczynki zastrzege, że musi być to imie które jest angielskie ale z odpowiednikiem w polsce np moja córka jest Susanaah= zuzanna
 
w sumie wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że leżałam z odchodzącymi wodami 2 dni a on nie potrafił mi powiedzieć co dalej!!wiec im pokazałam co megi potrafii i narobiłam takiej awantury, że przyszedł ordynator w garniturku i zabrali mnie na wywoływanie!!

megan pozazdrościć charakterku hehe, ja to bym pewnie ze skulonym ogonem czekała i przepraszała, że żyję:-D jakoś nie umiem się tak stawiać...na szczęście nie musialam przechodzić takich rzeczy, rodziłam w Polsce w małej mieścinie<te co mnie znają z nk -wiedzą;-)> , w szpitalu, który jest jednym z najlepszych w Polsce, opieka super:)
no i dzień dobry wszystkim, od tego powinnam zacząć:-)
 
hej.Chrzciny ustalone tj.15 listopda na 15:00. Wczoraj bylismy na naukach hehe, ksiadz troche poopowiadal co to jest chrzest i jak to bedzie wygladalo w kosciele,jakby ktos zapomnial, a potem jak sie rozgadal na rozne tematy to wyszlismy po 1,5 godzinie :) ale ogolnie ksiadz bardzo w porzadku, nawet milo sie rozmawialo. Jutro rano idziemy na szcczepienie i zastanawiam sie co mozna podawc takiemu malemu dziecku gdyby ewentualnie goraczkowalo? Wole sie zaopatrzyc niz nie miec nic nie daj boze w nocy. No jeszcze bede musiala kupic termometr do uszka. Wpr\wdzie mam taki do mierzenia na czolo ,maz mi kupe lat temu przywozl z niemiec ale jakos nie zdawal egzaminu.
 
Ostatnia edycja:
Ufff... Moje dziecko, po godzinnym :crazy:, z małymi przerwami, darciu się (przy cycku, bo oczywiście nie chciała, ale chciała...) z rozhisteryzowanego diabełka stało się słodko śpiącym aniołkiem :baffled:, a ja czuję się teraz tak jakbym nie spała całą noc :dry:!!! Niewyspane dzieci są jeszcze trudniejsze w obsłudze :no:! Mam nadzieję, że pośpi teraz trochę :-p... Byłyśmy na spacerku, ale niedługim, bo pogoda taka, że nadal lepiej w domu siedzieć (stąd niewyspanie Oliwki, bo, jak pewnie u większości dzieci, jak tylko wózek się zatrzyma Młodej się oczka otwierają i lipa, po spaniu :angry:!). Muszę się troszkę odstresować żeby nie straszyć jej swoim stanem psychicznym ;-), gorąca herbatka, jakaś przekąska i może dobra komedia pomogą (i o ile mi dziecię pozwoli :oo2:...). Do później, pa :rolleyes:

Beakta, kup sobie Panadol Baby Suspension - nasza pediatra nam go doradziła :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej.Chrzciny ustalone tj.15 listopda na 15:00. Wczoraj bylismy na naukach hehe, ksiadz troche poopowiadal co to jest chrzest i jak to bedzie wygladalo w kosciele,jakby ktos zapomnial, a potem jak sie rozgadal na rozne tematy to wyszlismy po 1,5 godzinie :) ale ogolnie ksiadz bardzo w porzadku, nawet milo sie rozmawialo. Jutro rano idziemy na szcczepienie i zastanawiam sie co mozna podawc takiemu malemu dziecku gdyby ewentualnie goraczkowalo? Wole sie zaopatrzyc niz nie miec nic nie daj boze w nocy. No jeszcze bede musiala kupic termometr do uszka. Wpr\wdzie mam taki do mierzenia na czolo ,maz mi kupe lat temu przywozl z niemiec ale jakos nie zdawal egzaminu.

No to imprezka sie szykuje;-)
Kup sobie koniecznie elektroniczny termometr.Ja kupilam Browna, sa nawet chyba w kazdej aptece, a a juz napewno w tej w Dunnsie.
Ale mielam dzis przygode.Maly sie tak mi obrobil az po pachy.Ale doslownie.Body do wyrzucenia bo cale brudne, napewno sie nie dopierze:wściekła/y: Ale to nic, wzielam go do gory do lazienki, ale on sie panicznie boi prysznica i sie darl jak bym go ze skory obdzierala a nie mialam wyjscia bo wode trzeba grzac.Do tego nasikal mi na podloge.Oblalam sie prysznicem po nogach no i zbierajac potem jeszcze te kupne pieluchy wsadzilam paluszka w ...kupe! :baffled: Ale fajnie bylo...:-D
Eh ja na hallowen tez bym sie chetnie wkrecila jednakniemoge bo moj maz pracuuje a ja nie prowadze samochodu:no:ale zycze wam udanej zabawy!!
 
reklama
Do góry