reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

A jeszcze pytanko , może któraś z Was wie jak to z tym FISem jest??tzn właśnie mi się skończył i 3 tyg temu wysłałam o nowy!w zeszłym roku przyznali mi 104 e na jedno dziecko, a jak teraz jestem już tak wysoko w ciąży to na ile mogę liczyć??No i ile się czeka na kontynuacje, bo słyszałam ploty, że ok 3 miesięcy a to bardzo by bolało mój portfel!!
na pierwsze przyznanie czekałam hehe 8 miesięcy!!pozdrawiam
 
reklama
No dobra, moje dziecię śpi, obiadek się gotuje, więc mam chwilkę dla siebie :sorry2:... Aga_irlandia, dobra na przeziębienia jest też herbata z sokiem malinowym, dobrze rozgrzewa (to było moje jedyne lekarstwo jak wróciłam z Oliwką ze szpitala i zaraziłam się od męża - przeszło po 3 dniach :-p). A jak z tą Twoją pracą, zaczęłaś już? Megan234, dobrze, że dziś ładna pogoda, ale uważaj na siebie i nie przemęczaj się!!! Musisz się teraz bardzo oszczędzać, bo inaczej nie będziesz miała siły do nas zaglądać ;-)... Niunia12a, no my właśnie lada chwila mamy dostać, z tego co wiem to jeszcze dziś albo jutro, więc czekam :blink:!!! Beakta, i co, też w nóżki dawali szczepionki? Badali Małego przed? Dzielne te nasze dzieciaczki :rofl2:...
Aaaa, a wczoraj kupiliśmy bilety :-D... Jakbym wiedziała, że ten paszport przyjdzie już, to poleciałybyśmy tak jak planowałam, ale wczoraj jeszcze nie miałam takiej wiedzy i kupiliśmy na 13.11, z jakąś specjalną ofertą (wszyskich dodatkowych opłat było tylko 10 euro w dwie strony). Ryanair niemiło mnie zaskoczył, nie wiedziałam, że za fotelik samochodowy trzeba dodatkowo płacić :no:, myślałam, że jest to traktowane jako wyposażenie dziecka, część wózka... Ale na całe szczęście nie dużo - 10 euro w jedną stronę :sorry2:! Suma summarum za bilecik zapłaciliśmy 110 euro, więc i tak nie jest źle :rolleyes2:!!! W każdym razie zaczynam nas pakować i już mam big pietra :hmm:...
Buziaki :-)
 
krycha ja pracy jeszcze nie zaczelam bo czeka mnie maly egzamin w grudniu....dopiero pozniej jak wszystko pojdzie ok to zaczne prace...ech...ciagnie mi sie ten czas jak nie wiem co....
my kupilismy bilety na luty dla moich rodzicow i znajomej za 300 euro tam i z powrotem:)
 
tak na marginesie to jedna fotografka a w zasadzie zona profesjonalnego fotografa juz tu jest ale on to chyba ciezarowek nie fotografuje:))))...zreszta trzeba sie Gosi spytac..:)
A kto tak powiedfzial, jasne ze fotografuje tylko narazie dwie sie odwazyly!
.GASTONE czy twoj maz pracuje w niedziele jesli mozesz mi napisac bo musimy w koncu te zdjecia zrobic!!!pozdrawiam was wszystkie.odezwie sie pozniej papaapappappaa
Sylwia robi w Niedziele ale tylko do godz 12 bo sama rozumiesz ze to wlsciwie jedyny dzien kiedy moze spedzic dzien z rodzina:-)
Jesli sie zdecydujesz daj mi znac a ja was umowie:tak:

kurcze siedze w necie dzien w dzien i dopiero znalazłam was z limerick :)

mam swoje domostwo w ennistymon :D więc jakby nie było Limerick to najbliższy świat.

w eire jestem ponad 4 lata

7 miesiecy temu rodziłam w Limerick maternity , chciałam miec cesarkę i 6 miesiecy zajeło mi jej wywalczenie ale sie udało . o opiece nie bede prawić bo wg mnie jest do niczego i nie dziw że darmowa :)

no i tak mój syn ma na imię Marley własnie zaczyna łazić :D

w wolnym czasie jeżdze motocyklem ...
zajmuję się teraz fotografią więc jeśli któras miałaby ochotę na sesję nie ukrywam że z przyjemnością OGROMNĄ sie pisze (musze na czymś ćwiczyć ) uwielbiam fotografować ciężarówki!!

jeśli ciekawskie jestescie pokaże kilka prac ale to hobby nie praca :)

siedze w domu, zwolniłam sie z pracy wiec mam duuzo czasu na pogaduchy ...jesli cos jeszcze smiało pytajcie

A witamy witamy.Widze4 ze tu konkurcje robisz:tak:??
A tak powaznie to ja sie dolaczam do dziewczyn.Co prawda to moje pierwse dziecko ktore urodzilam, ale ciesze sie ze wlasnie tutaj.Oieke chwale sobie dobrze i juz mi sie nie chce tego poraz setny tak naprawde powtarzac.Ciaza to stan fizjologiczny a nie choroba.Nie trzeba lazic caly czas i ogladac sie z gory na dol.Moj ginekolog z PL powiedzial ze jak najbardziej jest za taka opieka.Ciaza powinna zajmowac sie polozna, bo ona jest do tego wykwalifikowana! Caly porod i wogole lezenie w szpitalu podczs ciazy 3 razy wspominam bardo milo.Ja bede bronic wlasna piersia opieki w ciazy bo uwazam ze jest prawidlowa.A to ze nie badaja nas ginekologicznie - kwestia podejscia.Ja nie narzekam:-)

No to tyle wywodow.Wlasnie skonczylam sprzatrac chalupe, myc dwa okna i biore sie za obiad.Chcialam skorzystac z pogody ale moj babel jak zwykle poszedl w kime.Do tego od dwoch dni go czysci i b8idulek jest tak odparzony ze masakra.Daloam mu smecte mam nadieje ze pomoze.|Narazie nie panikuje bo ani goraczki ani wysypki zadnej nie ma.Zobaczymy.:rofl2:
 
Szczepionka byla w te dwa male udka:)...malego nie badali i pani powiedziala ze ne powinno nic sie dziac a goraczka mozne sie nieznacznie pojawic bez koniecznosi podawania srodkow przeciwbolowych. Mam nadzieje ze tak bedzie...zobaczymy. Ja sie dopiero w lutym wybieram wiec jeszcze troszke poczekam co zdjecia beda swiezsze.Niunia12a jakie skladalas dokumenty P60? bo ja pisalam juz wczesniej ze nie moge znalezc za 2005 rok i niewiem czy moze byc np,zaswiadczenie z pracy?
krycha
no wlasnie jak to jest z fotelikem? nadajesz go jako bagaz czy jak? bo to jest w zasadzie moj wozek wiec nie bardzo by mi pasowalo jako bagaz i potem dziecko nosic na rekach od czasu odprawy.
 
Szczepionka byla w te dwa male udka:)...malego nie badali i pani powiedziala ze ne powinno nic sie dziac a goraczka mozne sie nieznacznie pojawic bez koniecznosi podawania srodkow przeciwbolowych. Mam nadzieje ze tak bedzie...zobaczymy. Ja sie dopiero w lutym wybieram wiec jeszcze troszke poczekam co zdjecia beda swiezsze.Niunia12a jakie skladalas dokumenty P60? bo ja pisalam juz wczesniej ze nie moge znalezc za 2005 rok i niewiem czy moze byc np,zaswiadczenie z pracy?
krycha
no wlasnie jak to jest z fotelikem? nadajesz go jako bagaz czy jak? bo to jest w zasadzie moj wozek wiec nie bardzo by mi pasowalo jako bagaz i potem dziecko nosic na rekach od czasu odprawy.

Beata z tego co wiem to jesli fotelik jest montowany bezposrednio n rame wozka nie odlega oplacie.Inaczej jesli fotelik montowany jest na spacerowke.:-)Jednak nie chce klamac.Moze sie cos zmienilo? Ja nie placilam:no: Ale moze zadzwon i zapytaj:tak:
 
No i mam doła!i to takiego mega wielkiego!!!
okazało się,że dopadły nas problemy finansowe, a ja chciałam poszaleć i kupić sobie kilka rzeczy do szpitala!
dzwoniła jędza z agencji , że im pieniądze w tym miesiącu nie przyszły(nie wiem czemu?!)a tu konto suche!!
tylko się pochlastać!!idę wyć w poduszkę tylko tyle mi pozostało!!!!
 
reklama
pewnie tak, ale narazie mi aż czaszka dymi ze złości i bezsilności!!
a czy któraś z Was dostaje dodatego do mieszkania??
ja złożyłam 3 tyg temu, ale słyszałam, że długo się czeka!!
ahh gdybym mogła iść do pracy...
 
Do góry