reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Dzień dobry :-)!!!!!!!! Ach, jakie słoneczko i do tego piątek :-D!!! Niestety jeszcze nie wyczaiłam jaki nastrój ma moje dziecię :baffled:... Póki co drzemie :-p!
MrsRedhead, witamy :laugh2:!!! Fajowo, że nas coraz więcej tutaj :rofl2:!!! Super foty, dobra robota, dla mnie są jak profesjonalne :tak:!!! Sylwisko22, ciężko mi określić, ale tak jak napisała Beakta, faktycznie jest to tylko orientacyjne, bo nastroje mojego Szkraba nie bardzo pokrywają się z tym kalendarzem. Przez ostatni czas stała się niezlym nerwuskiem :oo2:... Także my chyba cały czas te czarne dni mamy, no dobra, szare ;-)! Czasem mi sił brakuje, ale co zrobić, muszę sobie jakoś radzić, ja nikogo, oprócz męża który jest prawie cały dzień w pracy nie mam, więc jak sie poddam to kto się Oliwką zaopiekuje :dry:???
Zmykam na spacer, po pogoda cudna, później jeszcze do Was zaglądnę :tak:, pozdrawiam, pa
 
reklama
MrsRedhead zdjecia normalnie cud malina:)...to ja tez sie pisze na zdjecia, a szczegolnie moja 13 letnia corka po obejrzenu twoich zdjec,tym bardziej ze ja tez interesuje fotografia bo juz od jakiegos czasu meczy mnie o photoshopa. A moze polecasz jakis inny program?

My juz o szczepieniu.Nico troche plakal ale w miare szybko sie uspokoil i przysnal wiec przy okazli zdazylam kupic cukierki na dzisiejszy wieczor:tak:
 
cześć wszystkim!Ja dziś czuję się w sumie kwitnąco, chociaż psycha jakaś swatygowana!Mój Książe ma dzisiaj wolne więc go zatrudniłam do powieszenia półek-w sumie sam zaproponował!
przygotowania do przyjścia nowego członka rodziny coraz większe...
co do paszportów to ja właśnie będę zaraz po porodzie składać o 2 bo małej się kończy a nie wiedziałam wcześniej, że mogę się starać o tutejszy!
teraz już niczego nie chce mi się załatwiać tym bardziej ,że zaraz będę musiała dla nowego brzdąca wyrabiać!!
jeszcze chwilkę posiedzę nad tym suwaczkiem...jakaś tempa jestem i biore się do roboty\!miłego dzionka
 
dzieki megan...mam nadzieje ze to dziadostwo opusci mnie zanim weekend sie skonczy....normalnie polazlabym do wyra i przelezala....ale coz.... 3 diablaki w domu i maz hehheheh.....trza jakos egzystowac....a i znajomi dzis z 2 dzieci maja nas nawiedzic,.....hmmm....
 
reklama
no i udało się,suwaczki powstały nawet hurtem, bo spodobała mi się ta zabawa!Książe pojechał w nieznane Susanaah spi chwilka dla mnie, a pózniej na zakupy..ciąg dalszy wyprawki!
a może któraś mama chętnie odda zamałe ciuszki po swojej pocieszce??to ja chętnie się piszę!pozdrawiam
 
Do góry