reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

kurcze siedze w necie dzien w dzien i dopiero znalazłam was z limerick :)

mam swoje domostwo w ennistymon :D więc jakby nie było Limerick to najbliższy świat.

w eire jestem ponad 4 lata

7 miesiecy temu rodziłam w Limerick maternity , chciałam miec cesarkę i 6 miesiecy zajeło mi jej wywalczenie ale sie udało . o opiece nie bede prawić bo wg mnie jest do niczego i nie dziw że darmowa :)

no i tak mój syn ma na imię Marley własnie zaczyna łazić :D

w wolnym czasie jeżdze motocyklem ...
zajmuję się teraz fotografią więc jeśli któras miałaby ochotę na sesję nie ukrywam że z przyjemnością OGROMNĄ sie pisze (musze na czymś ćwiczyć ) uwielbiam fotografować ciężarówki!!

jeśli ciekawskie jestescie pokaże kilka prac ale to hobby nie praca :)

siedze w domu, zwolniłam sie z pracy wiec mam duuzo czasu na pogaduchy ...jesli cos jeszcze smiało pytajcie
 
reklama
w końcu udało mi się na minutke usiąść!byłam w "galicji" po małe zakupy!
tam sprzedaje taka miła pani w rudych włosach, zawsze coś zagada!dzisiaj jak przyszłam to nękali ją młodzi irlandczycy!w sumie dzieci gdzieś 9-11 lat!przyszli oglądać CKMa ale im dał radości!!
trochę posprzątałam teraz położyłam mojego robaczka do spania!może zaśnie!!
siadłam na kanapie i wcinam kopytka!!
 
ja chętnie piszę się na takową sesję!!zostało mi 78 dni do planowego rozwiązania!!
jeśli chodzi o opiekę w szpitalu to się z Tobą nie zgodze- ja rodziłam w szczecinie i w limerick i przyznam szczerze, nie urodzę nigdy więcej w polsce!!to był koszmar za to tu...pełna kultura miła atmosfera tylko te wieloosobowe sale odstraszają!!
naszczęście slyszałam, ,że teraz będę mogła się wypisać już na następny dzień po porodzie!!bo mój mężuś nie da sobie rady sam z szogunem-Susanaah!!
a skąd z polski jesteś??
 
hej Laski przyjmiecie mnie do forum? :):eek:

Jasne:tak:...a jesli chodzi o opieke w czasie ciazy i o porod to jestem jak najbardziej nastawiona pozytywnie. W polsce rodzilam dwa razy i to dosc dawno i nie powiem zeby bylo zle ale o porodzie tutaj nie moge powiedziec najmniejszego slowa negatywnego.:)...a ta wywalczona cesarka to z powodow zdrowotnych czy na zyczenie?

tak na marginesie to jedna fotografka a w zasadzie zona profesjonalnego fotografa juz tu jest ale on to chyba ciezarowek nie fotografuje:))))...zreszta trzeba sie Gosi spytac..:)
 
Ostatnia edycja:
Jasne:tak:...a jesli chodzi o opieke w czasie ciazy i o porod to jestem jak najbardziej nastawiona pozytywnie. W polsce rodzilam dwa razy i to dosc dawno i nie powiem zeby bylo zle ale o porodzie tutaj nie moge powiedziec najmniejszego slowa negatywnego.:)...

no właśnie ja też!!
ja rodziłam w Polsce 3.5 roku temu i nie licząc tego,że mój Kubuś nie żyje(wg innego lekarza,gdyby zrobiono cesarkę miałabym synka teraz przy sobie a nie u aniołków) to byłam niezadowolona!
usłyszałam, że się nad sobą użalam a 14 latki u nich rodzą itd
a tu...kulturka,mąż cały czas mnie wspierał chciałam epidural i dostałam w Polsce chciałam zapłacić i nie wyprosiłam
do tego te delikatne podejście do rodzącej..kanapeczki zaraz po porodzie ciągłe pytania czy niczego nie potrzebuje czy wszystko ok itd!
do tego już po porodzie ciągle ktoś przychodził tłumaczył jak karmić!pytali o środki przeciwbólowe!
teraz idąc do porodu idę całkowicie wyluzowana-o ile będzie to w terminie-że nie będę musiała się martwić o dzidzie.Ale mam spokój wewnętrzny co do samego porodu, wiem, że dostane epidural, ,że nie będzie bolało, że dzidzia ma dobrą opiekę a i mną dobrze się zajmą!!
a co do darmowości -no właśnie w Polsce,żeby cię dobrze traktowali musisz płacić za wszysko płacisz bo NFZ nie ma już limitów nawet chodząc państwowo do lekarza co miesiąc musiałam płacić za badania na konflikt serologiczny!
za Badania na toksoplazmoze też płaciłam i za cukrzyce w ciąży a tu...
masz wszystko zadarmo!!a ja nawet miałam już robione badania genetyczne w szpitalu tutaj z powodu moich niepowodzeń ciążowych!!
 
cesarkę miałam na życzenie, nie chciałam rodzic naturalnie...
wybaczcie ale ani 3 wizyty w trakcie ciazy w szpitalu ani w nim syf mnie nie satysfakcjonowały..owszem kobitki były miłe ale tylko dlatego że ktos jest miły nie znaczy że profesjonalnie sie Toba zajmie..z resztą zapewne ja inaczej to wszystko przechodziłam niz większosc z was i wywodzic sie nie bede ...

co do zdjęc , ja robię amatorsko, tak z hobby, chcę zapracowac na miano profesjonalistki więc gdyby sesja mi sie trafiła skorzystam :D więc jeśli masz ochote mozemy sie jakos umówic.
kumpeli robiłam

julkaczerwonyznak.jpg



i swojemu młodemu

wbieli1ZN.jpg
 
czesc dziewczynki!!!mialam odezwac sie wczoraj ale powazna rozmowa:-pzabrala mi tyle czasu a pozniej kapiel malej,karmienie no i usypianie i tak zeszlo.tak jak pisalam wczoraj pojechalam do regional hospital do limerick i klops.czarny pan nie przejal sie za bardzo moim palcem duzo ludzi na izbie bylo to zalatwil mnie szybko przepisal krem i nie dopuscil nas do slowa nic powaznego i juz!!!a ja jednak sie obawiam ze to nie jest normalne palec boli spuchl ropa sie leje i na dodatek strasznie smierdzi...kurcze strasznie sie zawiodlam i po tej calej wyprawie to tylko rachunek do zaplaty zostal:no:.KRYCHA a jak tam twoja mala bo wedlug artykulu SKOKI ROZWOJOWE od Beakty to tydzien z piorunem sie skonczyl a teraz czarny nas czeka!!!ojjjj za duzo tych czarnych...moja mala spac nie chce ale to juz tak chyba jest rosnie sobie a wraz z nia jej ciekawosc swiata i stad chyba ta bezsennosc:-)tesciowa pomaga wiec nie narzekam!!!fajnie ze ciagle nas tu wiecej.GASTONE czy twoj maz pracuje w niedziele jesli mozesz mi napisac bo musimy w koncu te zdjecia zrobic!!!pozdrawiam was wszystkie.odezwie sie pozniej papaapappappaa
 
bez obrazy ale czemu chciałaś rodzić przez cesarkę a nie naturalnie?
ja 2 dzieci urodziłam naturalnie 3 mam nadzieję również!!
co do wizyt trzeba umieć walczyć o swoje!!ja wizyte mam co 3 tyg bo wymogłam to na moim lekarzu!!co do syfu fakt, który zostawie bez komentarza!
ładne zdjęcia
ta sesja za jaką opłatą??i gdzie??u ciebie u mnie??
 
reklama
Mrs.Redhead fotki sa naprawde sliczne. Jestem po wrazeniem:)

Sylwisko te skoki to tak wiesz ,orientacyjnie. Moga sie troszke poprzesuwa w czasie i u nie kazdego wystepowac.
 
Ostatnia edycja:
Do góry