reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

a ja właśnie zadzwoniłam po mężusia!chyba jednak jade do szpitala bo zwijam się na tej wersalce z bólu!mam bóle krzyżowe!poprostu zaraz umre!
skurcze mam ale tak różnie raz na 15 min pózniej 'przerwa 30 min i znowu skurcz!ale to takie jeszcze nie jakoś mocno bolące!!może Wy coś doradzicie??
 
reklama
megan ja Ci nic nie doradzę, nawet nie wiem, co to skurcze( miałam cc). Dobrze, ze po męża zadzwoniłaś, lepiej dmuchać na zimne.
 
a ja właśnie zadzwoniłam po mężusia!chyba jednak jade do szpitala bo zwijam się na tej wersalce z bólu!mam bóle krzyżowe!poprostu zaraz umre!
skurcze mam ale tak różnie raz na 15 min pózniej 'przerwa 30 min i znowu skurcz!ale to takie jeszcze nie jakoś mocno bolące!!może Wy coś doradzicie??

Hm... Wybierz się do szpitala, ja jak miałam krzyżowe to też w różnym odstępach czasowych :sorry2:... W Twojej sytuacji lepiej dmuchać na zimne - niech zerkną i zdecydują co z Tobą zrobić :tak:, tak będzie najbezpieczniej. Jeśli chodzi o suwaczek - zaglądnij sobie na stronkę - https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/jak-wstawic-suwaczek-78/index15.html - tam jest wszystko wyjaśnione krok po kroku. Trzymaj się i czekamy na wieści...
 
a ja właśnie zadzwoniłam po mężusia!chyba jednak jade do szpitala bo zwijam się na tej wersalce z bólu!mam bóle krzyżowe!poprostu zaraz umre!
skurcze mam ale tak różnie raz na 15 min pózniej 'przerwa 30 min i znowu skurcz!ale to takie jeszcze nie jakoś mocno bolące!!może Wy coś doradzicie??

jeju pedz do szpitala, bo to nie zrty tym bardziej ze to dopiero 30 tydzien.Trzymamy mocno kciuki i bedziemy myslec pozytywnie aby wszystko sie dobrze zakonczylo.A napewno tak bedzie!!!:-)
Ja mialam takie skurcze cala dobe, potem trzeba bylo przyspieszyc ale i tak zakonczylo sie cc, wiec wiem co to znaczy.Trzymaj sie kochana !!!
 
megan234 jedz do szpitala to może tylko skurcze przygotowawcze a może i nie lepiej sprawdzić tym bardziej ze krzyżowe bóle to nic przyjemnego< miałam je z córką> U mnie na razie spokojniutko tylko mały się mozno rozpycha bo mnie cały brzuch i krocze rwie;( a jeszcze moja myszka ma jutro urodzinki i w sobotę mamy imprezkę wiec nie po odpoczywam sobie. POZDRAWIAM Was gorąco;-)
 
megan TRZYMAM KCIUKI by wszystko bylo oki!ania ale mi tu reklamę zrobilaś!!!a moze jakas mama jeszcze chce do nas wpasc w sobote na imrezke :) fajnie by sie bylo zobaczyc :) jak cos to serdecznie zapraszam!a co mc to tez sie zbbieram i zbieram i tej katry zrobic nie moge,ale wiem,ze trzeba bo to wazna sprawa!pozdrawiam ciepło!
 
ania ale mi tu reklamę zrobilaś!!!

hehe, a zrobiłam!:-D i dodam jeszcze dziewczyny, że jak któraś będzie szła do pracy i chce "oddać dziecko w dobre ręce", to polecam Domowe Przedszkole Natalii- ma super podejście do dzieci, zdążyłam się napatrzeć, więc wiem, co mówię;)
a z innej beczki-podobno gdzieś w Irlandii spadło mnóstwo śniegu:-) słyszałyście coś o tym??
megan trzymamy kciuki , żeby wszystko było ok.
 
jestem trochę rozczarowana!byłam w szpitalu!!
powiedzieli, że rozwarcie się nie powiększyło ale muszę się oszczędzać!!
badała mnie kobieta z chustą-jakaś muzełmanka(ogólnie nic nie mam do nich ale to moje drugie spotkanie w drugiej ciąży gdzie coś takiego mi się zdażyło właśnie z udziałem takiej osoby)badanie miałam tak zrobione, że darłam się gożej niż podczas samego porodu(a mam za sobą już 2)kobieta poprostu mnie rozwała!!takie badanie miałam podczas porodów ale nigdy w ciąży!!
powiedzcie gdzie ta imprezka sobotnia i czy mogę się wprosić no i czy niespełna 1,5 letnie dziecko będzie miało co tam robić!dzieki za dobre słowo od Was wszystkich
 
jestem trochę rozczarowana!byłam w szpitalu!!
powiedzieli, że rozwarcie się nie powiększyło ale muszę się oszczędzać!!
badała mnie kobieta z chustą-jakaś muzełmanka(ogólnie nic nie mam do nich ale to moje drugie spotkanie w drugiej ciąży gdzie coś takiego mi się zdażyło właśnie z udziałem takiej osoby)badanie miałam tak zrobione, że darłam się gożej niż podczas samego porodu(a mam za sobą już 2)kobieta poprostu mnie rozwała!!takie badanie miałam podczas porodów ale nigdy w ciąży!!

Dzień dobry!!! Faktycznie jest w szpitalu jedna taka mało miła lekarka :dry:!!! Też miałam z nią "przyjemność" się spotkać, na całe szczęście z mniej bolącym skutkiem... Ciężka sprawa, ale słuchaj lekarzy, Kochana i faktycznie się oszczędzaj i dużo odpoczywaj, choć to na pewno trudne ;-)!
Pozdrawiam mamusie i miłego dnia życzę :-p
 
reklama
Do góry