reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Tylko pamietaj jesli bedziesz chciala podawac malej piersi na zmiane w trakcie jednego karmienia to staraj sie zeby jednak mala possala pierwsza piers jak najdluzej bo na poczatku leci jakby soczek dopiero po jakims czasie leci konkretne jedzonko , wiec zeby niebylo ze mala bedzie tylko same soczki pila ;-)

Pamiętam o tym, pamiętam :tak:!!! Żadko przystawiam ją do drugiej piersi podczas karmienia, tylko jak ma te "czarne dni", bo nie mam innego wyjścia :baffled:... Przyznam, że męczące jest to marudzenie, ale dobrze, że później zasypia na około godzinkę, mam czas na podładowanie się troszkę ;-)! A tak w ogóle to jak się czuje Twój synek? Nic nie piszesz... Ale Ty doświadczona mama jesteś to inaczej podchodzisz do tej całej sytuacji :sorry2:... Ja w prawdzie miałam do czynienia z maluszkami, jakieś tam szkolenie wcześniej było, ale to i tak pikuś w porównaniu z tym jak się ma swoje dziecko i trzeba się nim opiekować non - stop. Ameryki tu nie odkryłam, ale potwierdzam zasadę starą jak świat :rolleyes2: hihihi! Robiłam dziś małe porządki z ubrankami Oliwki i już wiem, że część będę mogła zawieźć do Polski, bo są przymaławe, a jeszcze niedawno zastanawiałam się w co ją ubierać, bo wszystko za duże było :-p - rośnie mi ten mój grubasek ;-)
 
reklama
czesc wam dziewczynki ja z pytankiem chodzi o ta szczepionka bcg tak to chyba bylo?!bo mojej malej zrobil sie taki jakby strupek i po kapieli zauwazylam tak jakby ropka sie jej z tego saczyla lekko kurcze przestraszylam sie nie na zart a ta pielegniarka byla by teraz potrzebna ale niestety byla tylko raz jak mala miala 6 dni i juz wiecej sie nie pokazala. prosze dziewczynki napiszcie czy to tak ma byc bo strasznie sie zmartwilam!!!a tak pozatym to wszystko ok mam wsparcie z polski a i tak na wszystko czasu brak!!!OLA fajnie ze sie odezwalas i nie martw sie wszystko jakos sie ulozy!!!zobaczysz. bedzie dobrze
milej nocki no i dlugiej,spokojnej i caluski dla waszych maluszkow!!!dobranoc
 
Zalamalam sie..Moj maz musi leciec do Polski do dentysty.Wczoraj zaczl go bolec zab i poszedl dzis do Medipolu i niestety bedzie kanalowe leczenie.I niestyety drugie nie oplac sie tutaj robic kanalowki.Normalnie kosztuje kolo 600-700 euro,w medipolu jakies 400, a na Medical Card nie ma szans bo panowie dentysci cwani sa i jak mowisz ze na MC to musisz czekac bardzo dlugo czasem nawet 3 miesiace.I tak moj maz musi wrocic do kraju wyleczyc zeba a ja bede sama 3 dni a moze i wiecej.Jejku ale jestem zla bo zadko zostaje sama i to jeszcze z dzieckiem..buuuuuuuu


Tez bym chciala zeby moj chlopak lecial do polski do dentysty na nawet tydzien mogl by leciec,ale zeby wiedziala ze wroci ze bedzie z nami,ze bedzie widzial jak maly sie smieje i ogolnie jak robi postepy :) a tu o! nie wiem nawet czy da rade zobaczyc sie na swieta :( nasze pierwsze swieta z Alankiem.

sluchajcie czy do wyrobienia malemu polskiego paszportu potrzebni sa oboje rodzice?? slyszalam ze tak no ale jak np matka samotnie je wychowuje...
 
Tez bym chciala zeby moj chlopak lecial do polski do dentysty na nawet tydzien mogl by leciec,ale zeby wiedziala ze wroci ze bedzie z nami,ze bedzie widzial jak maly sie smieje i ogolnie jak robi postepy :) a tu o! nie wiem nawet czy da rade zobaczyc sie na swieta :( nasze pierwsze swieta z Alankiem.

sluchajcie czy do wyrobienia malemu polskiego paszportu potrzebni sa oboje rodzice?? slyszalam ze tak no ale jak np matka samotnie je wychowuje...

Dzien dobry!!! Olaaa89, szkoda, że nawet na święta nie będzie razem... To bardzo przykre, ale może jeszcze uda Wam się coś wykąbinować :sorry2:! Wejdź sobie na stronkę http://www.dublin.polemb.net/index.php?document=118 , tam jest wszystko opisane!
Aga_irlandia, a długo ma tak padać? Okropna pogoda!!! Pozdrawiam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
cześć:)
ola ale Ci się porobiło:) jak sobie w ogóle radzisz? tata Ci pomaga, tak?
na pocieszenie dziewczyny napiszę, ze euro stoi po 3,78...:-p
 
Ola nie zazdroszcze, to beda napewno smutne swieta, ale dobrze ze masz tate, ktory napewno choc troche cie jakos wspiera?
Ale lieje dziewczyny.Nudy na pudy.Ja juz prawie z porzadkow sie wygrzebalam, jeszcze trzy kibelki umyc i prasowanko zostalo (maz pomoze , mam taka nadzieje...).Sloneczne buziole w ten deszczowy dzionek.paaa
 
reklama
olaa z tego co wiem to do wyrobienia paszportu potrzebni sa oboje rodzice chyba ze w akcie urodzenia podalas ze ojciec jest nieznany. ...

Pogoda dzisiaj straszna. Jutro tesciowa z chlopakiem przyjezdza i jak tak ciagle bedzie lac to raczej zostaje nam siedzenie w domu:-(....albo ewentualnie wycieczka do Limerick to moze tesciowce Penney pokaze niech sie kobieta obkupi.. :-D
 
Do góry