reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Pytalam juz wczesniej ale jakos przeszlo bez echa ale wtedy jeszcze Gosi nie bylo haha, wiec ponawiam pytanie. Co ubrac malemu na chrzciny? Planuje je za miesiac. Czy komplecik typu jakies spodenki ,koszula i welniana kamizelka bedzie ok? Widzialam dzisiaj w dunnes i wydaje mi sie ze bedzie wystarczajaco elegancko bo naprawde nie mam innego pomyslu dla 3 miesiecznego chlopca. Co wy na to?
 
reklama
BEAKTA w guinnesie w limerick sa specjalne ubranka do chrztu kosztuja ok 30 euro ja tam kupowalam sukieneczke dla mojej malej i nawet dosc duzy wybor byl na chlopcow.pozdrawiam was papappapapappa
 
Nie myślcie ze o was zapomnialam Dziewczyny. Czytam na bierząco to co piszecie. Nie mam kurcze nic do napisania...a jak si zabieram do pisania do lzy leca po policzkach.... Nie ma Juz ze mną Krzysia.. i tyle :'(


Alanek daje mi duuuzo szczescia.rośnie jak na drozdzach i jest malym aniolkiem moim.


Przepraszam ze milczalam ale musialam sie troszke pozbierac do kupy. Dobrej Nocki.


Jak codzien wpadne jutro..

:*
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry!!! Oj, muszę się pożalić - przedstawienie z karmieniem trwa nadal - początek jest oki, no bo Oliwa głodna, ale później koszmar :hmm:... Chce jeść, ale nie chce! Wścieka się, odpycha, myślę sobie, jednak głodna nie jest, posiedzi chwilkę sama w foteliku i krzyk, bo przecież jest głodna. Kilka ładnych pociągnęć i znów to samo :oo2:... Czyżby pogoda? Nowy etap rozwoju? Obie jesteśmy poddenerwowane tą całą sytaucją :dry:...
Olaaa89, rozumiem, że jednak zostałaś tu, więc ponawiam propozycję. Jeśli będziesz miała tylko ochcotę możemy się spotkać, nie będziesz się przynajmniej czuła taka samotna :sorry2:. Aine, i znalazłaś sposób na usypianie :rolleyes2:, znaczy Mała potrzebowała trochę prywatności chyba :-p... Zapamiętam na przyszłość tą metodę ;-)!!! Może mi się przyda... Muszę tylko teraz jakość przejść te jej humorki przy karmieniu, ech :baffled:...
Miłego dnia życzę, pozdrawiam, narka :sorry2:
 
Pytalam juz wczesniej ale jakos przeszlo bez echa ale wtedy jeszcze Gosi nie bylo haha, wiec ponawiam pytanie. Co ubrac malemu na chrzciny? Planuje je za miesiac. Czy komplecik typu jakies spodenki ,koszula i welniana kamizelka bedzie ok? Widzialam dzisiaj w dunnes i wydaje mi sie ze bedzie wystarczajaco elegancko bo naprawde nie mam innego pomyslu dla 3 miesiecznego chlopca. Co wy na to?

Ja mysle ze to tez jest dobry pomysl.Nie musisz ubierac wcal malego do chrzcin w typowe ubranko do chrztu.Moj Max mial 5 miesiecy jak go chrzcilam w Polsce i mial na sobie koszule i kupilam taka fajna sztruksowa marynarke.Wygladal bardzo elegancko a ubranko potem jeszcze wykorzystywalam nie raz.Wiec lepiej jest ubrac wlasnie tak.Nie ma wcale obowiazku ubierania dziecko w biale czy niebieskie szmatki.:-)
 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny za rady:)
Krycha moj maly robi podobnie, je a po jakims czasie zaczyna sie denerwowac przy piersi. Lapie ,pociagnie i puszcza a nerwy ma przy tym ze niewiem. Ja mam wrazenie ze on po prostu jest ,maly leniuszek i sie denerwuje ze pod koncem musi sie bardziej nameczyc zeby cos polecialo i to dlatego bo jak zmienie piers gdy zaczyna sie tak denerwowac to jest ok.....Albo wezme go do odbicia i przewaznie jak mus ie wtedy porzadnie odbije to je dalej.Byc moze cos mu w brzuszku przeszkadza.... Albo u ciebie jest jeszcze jedna mozliwosc. Gdy juz mala sie naje to chcialaby sobie po prostu possac troche piersi a sie denerwuje ze wlasnie mleko leci a ona nie chce jesc tylko ssac i w tym rzypadku dobry by byl...smoczek ale u ciebie chyba z wlasnie z tym jest problem:)
 
Zalamalam sie..Moj maz musi leciec do Polski do dentysty.Wczoraj zaczl go bolec zab i poszedl dzis do Medipolu i niestety bedzie kanalowe leczenie.I niestyety drugie nie oplac sie tutaj robic kanalowki.Normalnie kosztuje kolo 600-700 euro,w medipolu jakies 400, a na Medical Card nie ma szans bo panowie dentysci cwani sa i jak mowisz ze na MC to musisz czekac bardzo dlugo czasem nawet 3 miesiace.I tak moj maz musi wrocic do kraju wyleczyc zeba a ja bede sama 3 dni a moze i wiecej.Jejku ale jestem zla bo zadko zostaje sama i to jeszcze z dzieckiem..buuuuuuuu
 
Krycha moj maly robi podobnie, je a po jakims czasie zaczyna sie denerwowac przy piersi. Lapie ,pociagnie i puszcza a nerwy ma przy tym ze niewiem. Ja mam wrazenie ze on po prostu jest ,maly leniuszek i sie denerwuje ze pod koncem musi sie bardziej nameczyc zeby cos polecialo i to dlatego bo jak zmienie piers gdy zaczyna sie tak denerwowac to jest ok.....Albo wezme go do odbicia i przewaznie jak mus ie wtedy porzadnie odbije to je dalej.Byc moze cos mu w brzuszku przeszkadza.... Albo u ciebie jest jeszcze jedna mozliwosc. Gdy juz mala sie naje to chcialaby sobie po prostu possac troche piersi a sie denerwuje ze wlasnie mleko leci a ona nie chce jesc tylko ssac i w tym rzypadku dobry by byl...smoczek ale u ciebie chyba z wlasnie z tym jest problem:)

Tak właśnie mi się wydaje... Najgorsze jest, że jak się już uspokoi i zaczyna ładnie ssać to w piersiach robi się ciśnienie i znów klops, no bo dużo leci :baffled: i się Oliwa denerwuje! Mam nadzieję, że to w końcu ustąpi, albo, że chociaż załapie tego smoka, byłoby łatwiej... Aż mo ulżyło jak o tym napisałaś, bo myślałam, że robię coś nie tak. Nie wiem co bym zrobiła bez Was dziewczyny :sorry2:! Gastone, niestety z tymi kanałówkami tak jest :dry:, mojemu mężowi też groziła kanałówka tutaj, ale na całe szczęście mu tutaj zatruli zęba i do wakacji, do urlopu wytrzymał, a w Polsce już go to nie ominęło... Nie martw się, że będziesz sama - w prawdzie wirtualnie, ale masz zawsze nas :rolleyes2:... Szybko zleci ten czas, zobaczysz...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Tak właśnie mi się wydaje... Najgorsze jest, że jak się już uspokoi i zaczyna ładnie ssać to w piersiach robi się ciśnienie i znów klops, no bo dużo leci :baffled: i się Oliwa denerwuje! Mam nadzieję, że to w końcu ustąpi, albo, że chociaż załapie tego smoka, byłoby łatwiej... Aż mo ulżyło jak o tym napisałaś, bo myślałam, że robię coś nie tak. Nie wiem co bym zrobiła bez Was dziewczyny :sorry2:! Gastone, niestety z tymi kanałówkami tak jest :dry:, mojemu mężowi też groziła kanałówka tutaj, ale na całe szczęście mu tutaj zatruli zęba i do wakacji, do urlopu wytrzymał, a w Polsce już go to nie ominęło... Nie martw się, że będziesz sama - w prawdzie wirtualnie, ale masz zawsze nas :rolleyes2:... Szybko zleci ten czas, zobaczysz...

Tylko pamietaj jesli bedziesz chciala podawac malej piersi na zmiane w trakcie jednego karmienia to staraj sie zeby jednak mala possala pierwsza piers jak najdluzej bo na poczatku leci jakby soczek dopiero po jakims czasie leci konkretne jedzonko , wiec zeby niebylo ze mala bedzie tylko same soczki pila ;-)
 
Do góry