reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

I jeszcze nadal nie chce ciągnąć smoka, więc ciągle z cyckami na wierzchu chodzę :dry:... Chciałam ją dopajać herbatkami tymi co wspominała Sylwisko22 i też klops, bo ona kompletnie nie chce butli ciągnąć :no:, chyba przechodzę dziś jakiś kryzys :-(... ;-)

Sprawdz smoczek Tommee Tippee seria "closer to nature", one imituja kobieca piers. My uzywamy tylko tych bo jak na pocztku probowalam dawac zwykle to Nico nie chcial mi wtedy piersi lapac a od kiedy uzywamy wlasnie tych smoczkow nie ma problemu. Z tes samej seri sa tez smoczki do butelek wiec jak bys chciala dokarmiac to tez nie powinno byc problemu z przestawieniem sie. Sa bezbarwne,lekko rozowe i leko seledynowe,pakowane po 2 sztuki. Sa dosc charakterystyczne bo duze gdybys miala problemy z poszukaniem ich:)

A tak na marginesie po co dawac malej herbatke skoro karmisz piersia?
 
reklama
czesc ja tez sie melduje moze nie tak czesto jak wy ale od wtorku sie poprawie bo goscie wyjada teraz nie mam czasu za bardzo...moja mala bardzo ladnie zaczela spac w nocy :-)co 2,5h sie budzi:rofl2:w niedziele chrzest kurcze jakos tak sie denerwuje!!!moja kupki juz robi takze narazie spokoj pozdrawiam was i postaram sie wpadac czesciej.
P.S paszport zalatwiam w poniedzialek to dam znac co mi tam powiedzieli!!!milego weekendu !!!odpoczywajcie:tak:
 
Sprawdz smoczek Tommee Tippee seria "closer to nature", one imituja kobieca piers. My uzywamy tylko tych bo jak na pocztku probowalam dawac zwykle to Nico nie chcial mi wtedy piersi lapac a od kiedy uzywamy wlasnie tych smoczkow nie ma problemu. Z tes samej seri sa tez smoczki do butelek wiec jak bys chciala dokarmiac to tez nie powinno byc problemu z przestawieniem sie. Sa bezbarwne,lekko rozowe i leko seledynowe,pakowane po 2 sztuki. Sa dosc charakterystyczne bo duze gdybys miala problemy z poszukaniem ich:)

A tak na marginesie po co dawac malej herbatke skoro karmisz piersia?

Dzięki za info, jutro kupimy. Do tej pory używałam, to znaczy starałam się używać smoczki z Aventa, ale z marnym skutkiem. Później kupiliśmy, już nie pamiętam z jakiej firmy, smoczki, takie z kuleczką (?) na końcu, ale te to już w ogóle lipa. Chciałam ja dopajać, bo czasem jak ma taki dzień jak dziś, że nie może zasnąć to tylko na cycu wisi, a to jest trochę bolesne na dłuższą metę, tylko z tego powodu. Sylwisko22, udanej imprezki życzę i pochwal się później jak było :tak:! No i muszę uciekać, Oliwka mnie wzywa :sorry2:, buziaki
 
Chciałam ja dopajać, bo czasem jak ma taki dzień jak dziś, że nie może zasnąć to tylko na cycu wisi, a to jest trochę bolesne na dłuższą metę, tylko z tego powodu.
To moze mala ma potrzebe ssania i smoczek w tym wypadku jak najbardziej bedzie wskazany. Bo wiesz...jak zaczniesz dopajac to zaczniesz rzadziej przystawiac do piersi a tym samym zmniejszy sie laktacja a szkoda by bylo;-)....jestem zagorzala zwolennkiczka karmienia piersia wiec stad moje zainteresowanie sprawa:-)
 
Witam!!! Zajęty dziś dzionek mieliśmy stąd dopiero teraz się odzywam... Zrobiliśmy zdjęcie do paszportu, Oliwka wyszła bardzo groźnie na nim, ale co zrobić :baffled:, ładne zdjęcia będziemy robić później ;-)... Kurczaki i już wieczór, czas tak szybko mija zaraz będzie koniec weekendu, szkoda :-(!

To moze mala ma potrzebe ssania i smoczek w tym wypadku jak najbardziej bedzie wskazany. Bo wiesz...jak zaczniesz dopajac to zaczniesz rzadziej przystawiac do piersi a tym samym zmniejszy sie laktacja a szkoda by bylo;-)....jestem zagorzala zwolennkiczka karmienia piersia wiec stad moje zainteresowanie sprawa:-)

Kupiliśmy te smoczki co poradziłaś i butle też (nie zmarnuje się), a teraz trzymajcie kciuki żeby w końcu zaskoczyła. Widzę, że ma dużą potrzebę ssania i tulenia się, bo wtedy jest najbliżej mnie, ale troszkę mnie męczy to ciągłe ssanie. Sprawa jednak sama się wyklarowała Oliwka nie lubi herbatki koperkowej :sorry2:! No, nie pomyślalam o laktacji, hm... Ale chociaż mogłaby się do smoka przekonać...

pogoda piekna jak nie wiem co...jutro podobno tez ma tak byc....

Byłoby miło :-), słoneczna pogoda to dobra sprawa!!!

Znikam, udanej niedzieli życzę i spokojnej nocki, pozdrawiam, papatki ;-)
 
Witam!!!


Kupiliśmy te smoczki co poradziłaś i butle też (nie zmarnuje się), a teraz trzymajcie kciuki żeby w końcu zaskoczyła. Widzę, że ma dużą potrzebę ssania i tulenia się, bo wtedy jest najbliżej mnie, ale troszkę mnie męczy to ciągłe ssanie. Sprawa jednak sama się wyklarowała Oliwka nie lubi herbatki koperkowej :sorry2:! No, nie pomyślalam o laktacji, hm... Ale chociaż mogłaby się do smoka przekonać...



Byłoby miło :-), słoneczna pogoda to dobra sprawa!!!

Znikam, udanej niedzieli życzę i spokojnej nocki, pozdrawiam, papatki ;-)

Powiem Ci ,że ja z moją małą miałam to samo ,nie chciala za nic smoczka ,a teraz jak przestalam karmic piersia nagle stal się jej potrzebny do zasypiania...
 
cześć:)
mam ogromną prośbę do mamuś ze "stażem".Chodzi mi o jakies fajne przepisy na obiadki dla rocznego dziecka. Ja mojej małej jeszcze do niedawna dawałam jedzonko ze słoiczków( ze względu na alergię i takie tam..). Teraz od 2 tygodni gotuję sama, ale już mi się pomysły kończą. Ciągle są ziemniaczki rozgniecione z marchewką, pokrojone drobno mięsko, jakis kalafior, czasem makaron z pomidorami. No nie mam pomysłów. Jeśli macie czas, to skrobnijcie kilka słów na ten temat:tak:
pozdrowionka dla wszystkich:-)
 
reklama
cześć:)
mam ogromną prośbę do mamuś ze "stażem".Chodzi mi o jakies fajne przepisy na obiadki dla rocznego dziecka. Ja mojej małej jeszcze do niedawna dawałam jedzonko ze słoiczków( ze względu na alergię i takie tam..). Teraz od 2 tygodni gotuję sama, ale już mi się pomysły kończą. Ciągle są ziemniaczki rozgniecione z marchewką, pokrojone drobno mięsko, jakis kalafior, czasem makaron z pomidorami. No nie mam pomysłów. Jeśli macie czas, to skrobnijcie kilka słów na ten temat:tak:
pozdrowionka dla wszystkich:-)

A makaron, ryz...itp.? Ja dawalam to co gotowalam na obiady dla calej rodziny. Oczywiscie pogniecione:)
 
Do góry