reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
a z jakiej strony...?! bo tez mam zamiar zalatwiac ten paszport.

Jeszcze nie wiem, ale obiecuję, że jak tylko będę wiedzieć prześlę linka!!! Chcę lecieć do Polski w listopadzie, mam nadzieję, że to już odpowiedni czas na podróże z taką dzidzią...
Młoda przespała całe 40 minut :dry:, teraz się wykąpałyśmy, podjadłyśmy i... nie śpimy :baffled:! Co mnie czeka w nocy??? To samo co w tą noc czy to co w dzień, hm... Słodkich snów, buziaki ;-)
 
Hej :-)!!! Ależ słoneczko, nie? Lepiej się człowiekowi na serduchu robi... Niestety w nocy już nie było tak kolorowo, choć i tak nie było źle - dwie godzinki spania i godzinka nie spania i tak do rana :dry:, ale suma sumarum przespałam 6 godzin :tak:! Zobaczymy jak dzisiaj będzie ;-)...
Sylwisko22, pytanie techniczne - a nadal podajesz Wiktorii Infacol?
Udanego dnia, do klikania, pa :sorry2:
 
a z jakiej strony...?! bo tez mam zamiar zalatwiac ten paszport.

Bry :-)!!! Beakta, ze strony www.passport.ie, załącznik A :tak:. Ależ dziś lipna pogoda, a tu trzeba na jakieś zakupy pójść, może później się trochę rozjaśni :confused:. Dziewczyny, tak bym powiedziała, że się opuszczacie :dry:, dobrze, że chociaż codziennie pojawia się Aga_irlandia i czasem Sylwisko22 i Beakta coś nastukają bo byłoby juz zupełnie pusto... Wszystkie się pochowały jak tylko Gastone pojechała :confused:... I jak tu się nie czuć samotnym :baffled:... No nic, mimo wszystko pozdrawiam i słonka życzę, narka ;-)
 
Dzieki, poszukalam ten zalacznik:). Musze sie powoli za to zabrac bo czeka sie na paszport 4-6 tygodni...!

Aż tak długo :szok:??????????? Ale przecież można tam wykupić opcję ekspresowego wyrobienia (w 10 dni) za dodatkową opłatą! Kurczaki, nie przewidziałam, że to aż tak długo trwa :dry:, toś mnie teraz zasmuciła... Musimy w takim razie zagęszczać ruchy, dzięki za to info!
 
Aż tak długo :szok:??????????? Ale przecież można tam wykupić opcję ekspresowego wyrobienia (w 10 dni) za dodatkową opłatą! Kurczaki, nie przewidziałam, że to aż tak długo trwa :dry:, toś mnie teraz zasmuciła... Musimy w takim razie zagęszczać ruchy, dzięki za to info!

Na tej stronie co podalas przeczytalam ze i owszem jest taka opcja w 10 dni ale tzreba podac konkretny powod lacznie z rezerwacja biletu ze sie wyjezdza za 10 dni. zazwczaj wyrobienie paszportu trwa 4 tygodnie.:tak:jak znajde chwilke to potem sprawdze czy dobrze doczytalam:)
 
reklama
cześć:-)
internet nam ostanio zawodzi(z Vodafone)-miesiąc działał bez zarzytow, bo była miesięczna gwarancja hehe. A teraz ,żeby się połączyć, trzeba miec anielską cierpliwość. Dlatego rzadziej wpadam.Pozdrawiam ciepło wszystkie mamusie;)
 
Do góry