reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

KRYCHA ja rozmawialam z polska farmaceutka u nas w shannon w aptece i połozna z Polski znajoma mojej mamy(przez tel oczywiscie) infacol mozna podawac przed kazdym jedzeniem nawet jesli twoja Oliwka je co godz (jesli czesciej topol miarki)jesli nie to cala miarke sie podaje TO NIE SZKODZI DZIECKU.a colief jest bardzo drogi ale jedyny ktory mozna podawac od urodzenia.ja tez daje infacol A iI JESZCZE JEDNO MOZNA DAWAC CALY CZAS ZAPOBIEGAWCZO ja sie do tego stosuje.pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam wszystkie mamusie!!!MOJE DZIECKO DZISIAJ SAMO KUPKE ZROBILO:-):-):-)ale jestem szczesliwa.moze wszystko sie unormuje!!!pozdrawiam i milego dnia zycze
 
witam wszystkie mamusie!!!MOJE DZIECKO DZISIAJ SAMO KUPKE ZROBILO:-):-):-)ale jestem szczesliwa.moze wszystko sie unormuje!!!pozdrawiam i milego dnia zycze

Sylwia super, cieszymy się razem z Tobą, zobaczysz, wszystko pomalutku wróci do normy:-) trzymam kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo!
cześć kobietki, no to ładną mamy jesień, co?:wściekła/y: tylko spacerować po parku i oglądać spadające liście, echhh, a kto to śpiewał "a Irlandia podobno jest taka zielona jak włosy syreny o swicie..." hehehee:-p
 
Witam :-)!!! Ach, te początki są jednak strasznie trudne :no:... Trzeba ciągle zgadywać o co chodzi... Moja Oliwka zaczęła nad ranem (tak od 4.00) sypiać po godzince i ciągle się napręża i przebudza, ale kupki i bączki w końcu idą. Najchętniej, żeby jej ułatwić kładłabym ją cały czas na brzuszku, ale boję się praktykować to w nocy. W dzień wyleguje się na kanapie w pobliżu, więc mam ją na oku, ale w nocy to już inna sprawa... Oby szybko się unormowało :baffled:!!! Dziewczyny dzięki za info w sprawie Infacolu. Musimy się przerzucić, bo tamte idą nam w ciągu 3 dni, masakra :szok:! Mam nadzieję, że na naszego Szkraba też szybko podziałają jak na Waszą Sylwisko22 (super, wyczerpujące informacje - też się będziemy stosować:tak:)!!! Tak w ogóle to super, że w końcu jakaś poprawa, oby było już tylko lepiej - życzę z całego serca :sorry2:!!!!!!
Pogoda lipna, byłyśmy chwilkę na spacerku rano i chyba dam sobie spokój już popołudniu, wolę żeby pospała jeszcze na brzuszku w domu! Aaa i wiecie co, to raczej nie jest katar, okazało się, że mojej siostry młodsza Pociecha też tak dziwnie harczała i lekarz im powiedział, że jeśli nie leci nic z noska i nie ma gorączki to raczej jest to zalegający pokarm i że minie samo, trzeba czekać - no to czekam i nie katuję jej już tą wodą morską, bo przyznam ze wstydem, że, niestety, dwa razy zamiast do noska poleciało do oczka :zawstydzona/y:... Za bardzo główką kręciła, aż mam wyrzuty sumienia :-(... Miłego dnia, słonecznie pozdrawiam, pa ;-)

Dziwnie tak jak się Gastone nie odzywa, nie? ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aga co tak na krótko ostatnio zaglądasz?:-)
A myśmy wczoraj z mężulkiem słuchali on line w radiowej Trójce koncertu Marillion (bardzo lubimy:-) ), mieli godzinny występ w studiu Trójki. No i dziś był wywiad na żywo z wokalistą i zostały przekazane życzenia ode mnie i od Natalki:-D
ps. krychA faktycznie brakuje gastone na forum...pewnie się niedługo odezwie jak już dojedzie:)
 
Hejka
No pogoda dziś do bani:-( Dzidzius kopie jak szalony ale to
pewnie dlatego że ciągle w ruchu jestem < czeka nas przeprowadzka i po woli
zaczynam się do tego przygotowywać;-)> a jeszcze z córcia na tance mam lecieć:-D
Co do tych kolek to u szwagierki była jak dotąd tylko jedna u jej małej i oby wiecej nie. Tylko ze ich mała to często na brzuszku leży i nawet czasem w nocy tak śpi. Jedyne co to pupkę ma często odparzona i nawet kartoflanka nie pomaga:-(Miała tez wysypkę na skórze ale zmieniliśmy oliwkę i do kompania i od razu lepiej.
Pozdrawiam
 
reklama
Czesc kobietki:-)

Krycha moj Kacper caly czas spi na brzuchu,teraz juz staram sie go klas tez na pleckach,ale wygodniej i chyba bezpieczniej mu na brzuchu,W nocy tez tak spi i dluzej,bo na pleckach co chwile sie budzi,tez mialalm na początku obawy,ale lozeczko mam zaraz kolo siebie i jak tylko cos sie dzialo zaraz widzialam.;-)

Aga trzymam dzisiaj kciuki:tak:
pozdrawiam
 
Do góry