reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
czesc dziewczynki!!!faktycznie pustki tu jak nigdy...moja mala przez weekend jak aniolek wesola spokojna tylko jeden maly szczegol w dzien kupke zrobi sama a codzien budzi sie ok 4 rano i placze meczy sie nie moze zrobic kupy...dziwnie to troche kurcze juuz nie wiem co mam myslec moze ona juz poprostu taka jest...nie wiem doradzcie cos doswiadczone mamusie.pozdrawiam
 
Czesc kobietki:-)

Sylwia trudno cos doradzic w takiej sytuacji,bo troche dziwne z ta kupka:confused:moj Kacper nigdy nie robi kupki w nocy,a jak byl mlodszy to kupke robil co dwa trzy dni,ale nie widzialm zeby si9e za bardzo meczyl.
zycze wytrwalosci,buziaki dla dzieci:tak:
 
Hej!!! Staram się coś tu nastukać już od dwóch godzin i mi nie wychodzi, co już siąde to się Oliwka budzi i lipa :baffled:... Znów drzemie tylko po godzince :dry:! Sylwisko22, nie znam się na dzieicęcych kupkach, ale wiem, że nasza pociecha robi dość często (najbardziej lubi walić serjami jak jej zmieniamy pieluszki i czuje pod pupą nową, czyściutką), w nocy też, ale wiem, że nie ma regóły! Pewnie musicie być już zdrowo zmęczeni ta całą sytaucją! Idziesz dziś do lekarza czy dajesz sobie spokój?
Jak Wam weekend minął? Mi tak szybko, że sama nie mogę uwierzyć! Już czekam na następny :sorry2:... Pogoda się psuje :-(, ale może dzięki temu coś się tu ruszy. Pozdrawiam, pa
 
Ojojoj... A tu nadal cisza :szok:?????? Kobiety, co się z Wami dzieje? Hallo????!!!!!!! Młoda marudna, męczy ją jeszcze katarek i chyba pogoda też ma wpływ... Najchęteniej położyłabym się z nią, ale ona i tak krótko śpi :dry:... Ech, a tu taka cisza :baffled:...
 
czesc dziewczynki!!!faktycznie pustki tu jak nigdy...moja mala przez weekend jak aniolek wesola spokojna tylko jeden maly szczegol w dzien kupke zrobi sama a codzien budzi sie ok 4 rano i placze meczy sie nie moze zrobic kupy...dziwnie to troche kurcze juuz nie wiem co mam myslec moze ona juz poprostu taka jest...nie wiem doradzcie cos doswiadczone mamusie.pozdrawiam

Sylwia co do tych kupek i problemów z rzuszkiem to ja już napisałam wszystko, co wiem na ten temat:( nic Ci więcej nie umiem poradzic...
a po każdym posiłku pilnujesz, żeby jej się porzĄdnie odbiło? pewnie tak, ale na wszelki wypadek pytam.
 
Mam pytanko - w prawdzie stosuję teraz, za radą Sylwisko22, Colief, ale nie ukrywam, że wolałabym się przerzucić na Infacol (jest tańszy) nie wiem tylko w jakich dawkach mam podawać go Oliwce? Bo tak sobie myślę, że chyba ta zalecana jest za duża, co? Ach, te kolki, draństwo jakich mało, że Szkraby muszą się z nimi zmagać :baffled:... Nic to, znikam, ale słodkich snów życzę i czekam na info :sorry2:, buziaki, pa
 
reklama
Mozesz go podawac trzy cztery razy dziennie,to zalezy kiedy ma twoje dzidzi kolki o jakiej porze?ja podawalam trzy razy dziennie,5 ml na raz:tak:
 
Do góry