reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

czesc dziewczyneczki.....witam sie serdecznie i witam nowo przybyle dziewczeta....co dowieku ...to ja skonczlam 33 lata...zdjecie moje mozna zobaczyc na avatarcie....poza tym chcialam powiedziec wam ze mam wizyte w kilnice poronien 13 tego....i juz zaznaczone w wezwaniu ze bedzie usg,,,,tak wiec,....a tydzien moze nieco sie wyjasni dlaczego doszlo do tych trzec poronien....
 
reklama
helo
ja tylko wpadam i wypadam, otworzylam jeszcze kompa i tak siedze a rano do pracy ... pogoda neisamowita, ponoc w dzien padało nie mialam czasu tego sprawdzic ale jak wrocilam z pracy to porozbieralam dizeciaki taki skwar i duchota ... cisnienie niskie tylko bym spala ...

Gastone samych wspanialosci dla synia :)

Aga oby doszli co i jak i pomogli Wam zaciazyc i donosic :) sliczne masz córki :) pewnie wesoło masz z trzema pannami ... w jakim sa wieku?

uciekam luli, milej nocki
 
aga fajną masz rodzinkę:-)
wpadlam tylko na chwilę,mąż myje naczynia, mała zasnęła, to jej pora niestety:szok:
powiem Wam ze ta pogoda chyba na wszystkich nas tak dziala,no moze z wyjątkiem Irlandczyków bo oni deszcz, nie deszcz, cisnienie, nie cisnienie, biegaja albo chodza w tych swoich dresikach po Limerick hehe:-D
miłych snów:-)
 
Witaj Aga.Super ze zagladasz do nas co jakis czas.Rodzinke masz suuuper.Fajne dziewczyny! Oj kawalerow to ty juz pewnie przeganiasz miotla spod okien co?
Co do pogody no to jaaak zwykle.Za oknami pada.(u nas przynajmniej).Maly narazie mi nie dokucza jak to bywa zwykle w taka pogode, jednal musze miec go caly czas na oku po nie schodzi z kanapy a niestety ma rozne pomysly na wykorzystanie malej wysokosci.wiec oczy musze miec tylu glowy.Czeka mnie dzies meega sprzatnie, pranie juz nie mam gdzie wieszac no bo przez te pogode ogrod odpada.Ehh zycie..Wracam do roboty a moze raczej zaczynam robote paa dziewczynki.Zajrze pozniej
 
czesc!!!fajnie ze mnie przyjelyscie;-)BEAKTA moze sie spotkamy w szpitalu!!!fajnie by bylo razniej we dwie!!!pogoda naprawde super...depresji mozna dostac!!!bede do was zagladac czesciej!pozdrawiam
 
cześć, ja chcę słońca!!!!
dziewczyny oczekujące, może chciałybyście ciuszki po mojej małej? są nowiutkie, niezniszczone. w razie czego dajcie znać.część juz przekazalam organizacjom charytatywnym, ale ciągle mi rośnie sterta nowych:)
miłego dnia!
 
cześć, ja chcę słońca!!!!
dziewczyny oczekujące, może chciałybyście ciuszki po mojej małej? są nowiutkie, niezniszczone. w razie czego dajcie znać.część juz przekazalam organizacjom charytatywnym, ale ciągle mi rośnie sterta nowych:)
miłego dnia!

Szkoda ze nie mam dziewczynki...eh.. a moze masz cos neutralnego?Nie rozowego? Dobrego i dla chlopca? Moja bratowa urodzila niedawno wczesniaczka (a w domciu sie nie przelewa) wiec wzielam trochi od siebie, i zbieram od kolezanek.:-)
 
kurcze szkoda ze wczesniej nie mialam z Wami kontaktu, bo juz mnostwo ciuszkow, glownie tych najmniejszych, wystawilam przed drzwi i rozne organizacje je zabieraly mniej lub bardziej systematycznie( do Was tez wrzucają te ulotki informujące o zbiorce rzeczy, no nie? ). Na razie mam niecałą reklamówkę takich trochę większych ciuszków ( nie tylko różowych hehe ). Jeżeli Twoja bratową poratuje cokolwiek, to bardzo chętnie Ci dla niej jakos przekażę, tylko daj cynk:-)
 
reklama
kurcze szkoda ze wczesniej nie mialam z Wami kontaktu, bo juz mnostwo ciuszkow, glownie tych najmniejszych, wystawilam przed drzwi i rozne organizacje je zabieraly mniej lub bardziej systematycznie( do Was tez wrzucają te ulotki informujące o zbiorce rzeczy, no nie? ). Na razie mam niecałą reklamówkę takich trochę większych ciuszków ( nie tylko różowych hehe ). Jeżeli Twoja bratową poratuje cokolwiek, to bardzo chętnie Ci dla niej jakos przekażę, tylko daj cynk:-)

Suuper to sie dogadamy.Ja jade do Polski dopiero 26 wrzesnia takze jeszcze mamy czas wiec sie przypomne a ty pamiataj o mnie.:-)
Dziewczyny gdybyscie chcialy sie pozbyc jakis ciuszkow albo macie kogos kto nie ma co z nimi zrobic naprawde chetnie wezme.
Moja rybka jeszcze nie spi, wciaz szaleje.Ale mu sie nie dziwie bo wczoraj poszedl spac o piatej!!! A rano wstal o 9! szok.Czasem mu sie zdarza, zwlaszcza w taka pogode.:-)
 
Do góry