reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

KAsiamaja, o ile sie orientuję, to o gorączce u niemowlaka można mówić, kiedy temperatura mierzona w pupce jest wyzsza niz 38,5- skoro juz Majeczce spadła to może czopek niepotrzebny? a jest senna i apatyczna? ma jakies inne objawy? bo może to ta tak zwana gorączka trzydniowa... powinna minąć. nie martw się, zAWSZE możesz skonsultować to z lekarzem:)
 
reklama
Hejka laseczki:-)wrocilam z zakopow,nie lubie dlugich weekendow bo za duzo kasy trace:no:.Kasia zdrowka dla coreczki,a co do czopkow to sa w apetekach bo jak moj maly byl w szpitalu to potem kazali mi kupic paracetamol w czopkach:tak:
 
ho hio ho jak tu cicho.Wszyscy sie pozaszywali w katach? Straaaszna pogoda.Lieje i lieje.Moj maluszek skonczyl dzis dwa latka! Jeejku jak to zlecialo niedawno tulilam taka kruszynke i cieszylam sie z przyjscia na swiat.Teraz ganiam po mieszkaniu i sprzatam bo ta moja kruszynka to straszny balaganiasz.Ale straasznie go kocham i nie wyobrazam sobie juz zycia bez niego.!!!
 
czesc jestem tu nowa troche pozno bo to juz 37 tydzien!!!bede rodzic w maternity hospital na enis road w limerick.termin mam na 27 sierpnia ale juz mam dosc przytylam ponad 20 kg:no: chcialabym miec juz to wszystko za soba!!!porodu sie nie boje to moje pierwsze dziecko wiec ide w nieznane!najbardziej przeraza mnie pobyt w szpitalu i ten przeklety jezyk(nie jest najlepszy)mam nadzieje ze sobie poradze!!!pozdrawiam was wszystkie!!!:-)
 
Witam!!!! Rzeczywiście pogoda dzis do kitu, ciśnienie jakieś nie takie, bo wszystkim dziś bije i każdy jakiś taki nerwowy i marudny :crazy:... Masakra!!!!!!!!! Gastone, wszystkiego naj, naj dla Twojego synka, samych radości w życiu i więcej z górki niż pod! Pozdrawiam, pa pa pa
 
Witamy Sylwisko:-)
Czesc Krycha:-)pogoda to faktycznie masakra:no:ale moj synek po badaniach w szpitalu,teraz spi slodko,ale tez marudny byl:dry:.A mnie znowu glowa boli:wściekła/y:ja to mam za swoje:sorry2:
 
Wszystkiego naj,naj dla Maxa:)

czesc jestem tu nowa troche pozno bo to juz 37 tydzien!!!bede rodzic w maternity hospital na enis road w limerick.termin mam na 27 sierpnia ale juz mam dosc przytylam ponad 20 kg:no: chcialabym miec juz to wszystko za soba!!!porodu sie nie boje to moje pierwsze dziecko wiec ide w nieznane!najbardziej przeraza mnie pobyt w szpitalu i ten przeklety jezyk(nie jest najlepszy)mam nadzieje ze sobie poradze!!!pozdrawiam was wszystkie!!!:-)
Hej.Mamy termin na ten sam dzien:),ja przytylam jak na razie 11 kg...
 
reklama
Dziekujemy za zyczenia!
Sylwisko witamy.Ale sie tu pomieszalysmy heheheh Limerick z Ennis a pomiedzy nami Shannon A co!Zabroni mam ktos? heheh
pogoda paaaskudna u nas w Ennis nie wiem jak w Limericku.Bylam a malym na kontroli u lekarza, uszka czyste w porzadku.Malu poszedl w kime a ja mam bloogi spokoj.Co do cisnienia to jest paaaskudne.Cala nasza trojka w nocy nie mogla spac.Kazdy spal niespokojnie, budzil sie.Ogolnie do d!
 
Do góry