reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

niunia12 ,gastone dzieki w imieniu Majki :happy2: ,niunia rzeczywiscie pajacyk z dunnes hehehe ,a i najmlodsza to ja jestem 22 jak narazie :p:-) gastone jakie bujne ksztalty ja z moim jakos chodze i nic sie nie dzieje :p ,a basen mam zaraz blisko domu więc grzechem by było nie isc :tak:

ps dziewczyny wiecie moze gdzie tu w okolicy jest jakis komis z rzeczami dla dzieci albo cos gdzie moge sprtzedac hustawke fisher price tą dużą bo Majutka juz nie chce w niej byc wiec stoi i sie kurzy ,a jakbym sprzedała ja to bym mogla kupic ten skoczek dla malej ,bo jak ja na chwile wsadzilam w wonder wordzie to wyjsc nie chciala.... Help me !!! :p
Oj bujne bujne.Ty to mozesz sobie fikac na basenie bo laseczka jestes (ha!widzialam cie na NK).Co do komisu wogole tu ciezko z komisami.Dziewczyny z Limericku wiecie cos o takowych??? U nas w Ennis jest jeden (przynajmniej byl bo dawno tam nie bylam).Na przeciwko Dunnsa (parking) przy glownej ulicy jest pod gore wjazd do centrum ogrodniczego.Tam znajduje sie tez wlasnie komis(mam nadzieje ze jest) Nazywa sie Baby Zone.Sprawdz, zapytaj.O innych nie wiem choc sama bym chetnie takowe odwiedzila .?Chociaz znajac irlanczykow to ceny wcaale sie nie roznia od nowych, bo to zdzieruchy sa! Co do skoczka to fantastyczna sprawa tylko Kasia pamietaj ze skoczek jest do 13 kilogramow.Moj Max dlugo skakal i uwielbial te zabawwe najbardziej.
 
reklama
gastone dzieki:tak::* słyszalam wlasnie o tym komisie ,ale nie wiedzialam gdzie jest i szukalam go dzis ,ale klapa :p a nie wiesz czy tam też skupują ?? albo wymieniają :D moja Majka ma narazie 8 kg więc mysle ze do roczku w tym pofika :-) A poza tym gastone to chyba nie mnie na nk widzialas bo ja naprawde mam bujne ksztalty po ciaży;/ buziaki i jeszcze raz dzieki :D
 
Kasiamaja jaka masz hustawke?? pokaz zdjecie bo kolezanka wlasnie chce kupic moze sie spododba

ja tez juz nie mloda bo 27 skonczone ale w pracy wszyscy wielkie oczy ze niby na 22-23 wygladam hehe faaaaajnie to słyszec :D


Gastone ja szukam konkretnie corsy ew punto, jakie masz autko, wiecej danych napisz ...

spadam bo dzieic n adworzu...
 
Kasiamaja jaka masz hustawke?? pokaz zdjecie bo kolezanka wlasnie chce kupic moze sie spododba

ja tez juz nie mloda bo 27 skonczone ale w pracy wszyscy wielkie oczy ze niby na 22-23 wygladam hehe faaaaajnie to słyszec :D


Gastone ja szukam konkretnie corsy ew punto, jakie masz autko, wiecej danych napisz ...

spadam bo dzieic n adworzu...

hej ta hustawka to fisher price rainforest ,załączam foto ,tylko na zdjeciu wydaje sie wyblakla ,ale naprawde jest taka mocno zielona :D
 

Załączniki

  • hustawka.jpg
    hustawka.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 26
  • HPIM0629.JPG
    HPIM0629.JPG
    738,8 KB · Wyświetleń: 35
Witam wszystkie mamy i te "nowe" i te "stare" - tylko bez obrażania się proszę :)!!! Wracając do mojego pytania, pampersy powiadacie, hm, pupa blada a ja newborny Huggisa kupiłam, no nic, poprawie się, obiecuję!!! Ogromne dzięki za radę, choć i tak wiem, że czeka mnie nauka na błędach, ale zawsze to zmniejsza ryzyko, nie? Gastone, patrzyłam na te kosmetyki i już wiem gdzie kupić więc w nadchodzącym tygodniu będziemy kupować co nie co ;)... Jeśli chodzi o wiek, to ja też już skończyłam 27 lat i się nie wstydzę, bo i czego??? Dobrze, że długi weekend przed nami, można naładować trochę akumulatorki ;) przed nadchodzącym tygodniem, no i jeszcze spędzę go z mężem, hmm....
Jeśli chodzi o Medipol niestety nic nie wiem na temat opieki nad dzieciaczkami, bo sama się przecież dopiero spodziewam i nie bardzo też się orientuję co do komisów tutaj. Wiem, że jakieś są, ale nie mam zielonego pojęcia na jakich zasadach to funkcjonuje, bardzo żadko tam zaglądm!
No nic, spadam... Udanego i spokojnego weekendu życzę i do następnego klepania, papatki :))
 
Kasiamaja a ciebie widzialam ciebie.Poznalam po zdjeciu Majki.Zaraz sie tam zjawie wiec i ty bedziesz mogla poogladac moje zdjecia.
Filipi przesle ci linka na priva sama sobie zobaczysz, ja tam na samochodach nie znam.Moge tylko powiedziec ze samochod w bardzo dobrym stanie i samochod typowo rodzinny.
 
hej ta hustawka to fisher price rainforest ,załączam foto ,tylko na zdjeciu wydaje sie wyblakla ,ale naprawde jest taka mocno zielona :D

podaj cene za to bo jestem konkretnie zainteresowana ,nawet moj maz juz chcial kupowac w sklepie:) a ze tez jestem z Ennis wiec mozemy sie dogadac.:-)wezme od GASTONe namiary na NK na ciebie:)
 
beakta mysle tak ok 100 euro ale możemy ponegocjować :) ,jest w idealnym stanie Maja w niej przyebywala tylko 2 miesiące bo pozniej bylismy w Polsce ,a teraz skonczyla pol roku i woli stac niz sie bujac w hustawce :) moge dorzucic jeszcze gratis 2 butelki tomee tipee duze :) bo mojej pannie nie pasuje ten rodzaj :)
 
Witam wieczorkiem kolezanki:-)ale naskrobalyscie:-Daz milo;-).
Kasia fajowa ta hustawka:tak:
Gastone dzieki za zaproszenie na nk:tak:a z tym cialem to nie przesadzaj,bo wcale tak zle nie jest;-)
Krycha newborny huggisa sa dobre,ale ja je uzywalam tylko nie cale dwa tygodnie bo potem byly za male:dry:i z 2 i wiekszych juz polecam pampersy:tak:
Aine co do szczepionek to u nas szczepia ale ja jestem z letterkenny:sorry2:.Dziewczyny dajcie namiary na nk co sie troche lepiej poznamy:tak:oczywiscie przez pw:tak:.
 
reklama
Kasia ile chcesz za hustawke?? podaj na priv numer telefonu jutro bym sie odezwala czy wezme czy nie
 
Ostatnia edycja:
Do góry