reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

A powiem ci ze tez sobie ciebie kojarzylam z opowiadan ze jestes zona "naszego" fotografa:) ostatnio bylas u mojej sasaidki za sciana na wloskach:)...zreszta my razem z Elka pracujemy.pozdrawiam

Fajnie! No i powiem ci ze jutro wlasnie bede u Eli znow.Musze cosik zrobic z moimi wloskami i wkoncu podciac wloski mojemu synkowi.
No a dzis pogoda kiepska.Nawet do ogrodka nie wyjdziemy. Mam nadzieje ze sie poprawi na dniach.:-)
 
reklama
u nas juz kilka dni pogoda okropna wrr juz mis ie chce słoneczka bo przez te deszcze i wichury to wyjsc z domu nie mozna i starszak mi jęczy, a przez to niskie cisnienie chce mis ie ciagle spac blehh len mnie dopadł ...

dziewczyny, moze Wy wiecie czy jest gdzies w okolicy cos w stylu pchlego targu, ostatnio z kumpela debatowałysmy nad tym, normalnie połaziłabym po czyms takim :)

cos mały tu ruch, piszcie kobiety
 
Fajnie! No i powiem ci ze jutro wlasnie bede u Eli znow.Musze cosik zrobic z moimi wloskami i wkoncu podciac wloski mojemu synkowi.
No a dzis pogoda kiepska.Nawet do ogrodka nie wyjdziemy. Mam nadzieje ze sie poprawi na dniach.:-)

ooo to podejde do niej to pogadamy:) pogoda faktycznie katastrofa. Nic sie nie,chyba ze tylko wrocic do lozka i polozyc sie spac...
Bylam dzis na tulla road w tym sklepiku i naprade warto bylo. Bylo wszystko co mnie interesowalo i nie musze do Limerick jezdzic.W sobote pojade z reszta famili wybrac i zamowic wozek, bo faktycznie 6 tygodni trzeba czekac ale pani powiedziala ze jesli dziecko urodziloby sie szybciej a zamowionego wozka by jeszcze nie bylo to oni dadza mi na czas oczekiwania inny. Fajnie ,co? a moze tak jest wszedzie? bo ja to nowo w pieluchy dopiero wchodze: wiec moge niewiedziec:) papapa
 
ooo to podejde do niej to pogadamy:) pogoda faktycznie katastrofa. Nic sie nie,chyba ze tylko wrocic do lozka i polozyc sie spac...
Bylam dzis na tulla road w tym sklepiku i naprade warto bylo. Bylo wszystko co mnie interesowalo i nie musze do Limerick jezdzic.W sobote pojade z reszta famili wybrac i zamowic wozek, bo faktycznie 6 tygodni trzeba czekac ale pani powiedziala ze jesli dziecko urodziloby sie szybciej a zamowionego wozka by jeszcze nie bylo to oni dadza mi na czas oczekiwania inny. Fajnie ,co? a moze tak jest wszedzie? bo ja to nowo w pieluchy dopiero wchodze: wiec moge niewiedziec:) papapa

No wlasnie w tym sklepie dla mnie obsluga jest super.Zawsze odpowiedza na kazde pytanie i nigdy nie ma problemu.Poza tym uwazam ze naprawde maja duzy wybor jak na tak maly sklepik.Wlasciwie to powiem coi ze dla mnie to maja wiecej o wiele wiecej niz Mother care albo smyth.Mozesz tam wlasciwie dostac wsystko a jesli nie ma to zamowic.Ja tam od urodzenia Maxia bywam regularnie.
 
u nas juz kilka dni pogoda okropna wrr juz mis ie chce słoneczka bo przez te deszcze i wichury to wyjsc z domu nie mozna i starszak mi jęczy, a przez to niskie cisnienie chce mis ie ciagle spac blehh len mnie dopadł ...

dziewczyny, moze Wy wiecie czy jest gdzies w okolicy cos w stylu pchlego targu, ostatnio z kumpela debatowałysmy nad tym, normalnie połaziłabym po czyms takim :)

cos mały tu ruch, piszcie kobiety

Jak to maly ruch co? A ja i beakta? Leniuchy wy sie nie odzywacie! Co do pchliego targu u nas zawsze w piatek i sobote jets taki targ.Ale ..zapomnij.To nie targ taki jak w Polsce.Czasem maja fajne rzeczy, zwlaszcza starocie (ja i moj maz uwielbiamy) ale baaardzo rzadko.Jesli chodzi o ciuchy to tragedia.Same dla starych bab.Cyganie stoja i cos prubuja ci wcisnac, taie tam bzdety.Nie ma po co odwiedzac. Ja iosobiscie lubilam takie pchle targi w Polsce, ale takie duze gdzie mozna sie zgubic.Fajne ciuszki mozna bylo kupic, swierze jarzynki mniam.Ehh pomarzyc.A teraz pedze do Lidla ..po rzodkiewki.
Beata do zobaczenia jutro!Bede u Eli po 18.30.paaa dziewczyny.
 
Witam wszystkie mamy!!! Nie chcę marudzić ani nikomu dnia psuć, ale wpadłam w jakiś niemiły dołek i nie mogę się z niego wydostać... Ech, co za życie... Nie wiem, może to kryzys "okresu średniego" ciężarówek ;)... Pozdrawiam gorąco i udanego dnia życzę, pa
 
Witam wszystkie mamy!!! Nie chcę marudzić ani nikomu dnia psuć, ale wpadłam w jakiś niemiły dołek i nie mogę się z niego wydostać... Ech, co za życie... Nie wiem, może to kryzys "okresu średniego" ciężarówek ;)... Pozdrawiam gorąco i udanego dnia życzę, pa

Ja prez dziewiec miesiecy ciazy mialam fantastyczny humor.Moj maz ciagle powtarzal ze moglabym byc w ciazy caly czas hih. A teraz? Koszmar.Mam czasem takie doly ze jestem nie do wytrzymania.Jestem placzliwa, wredna i wogole okropna.Wiec sie nie przejmuj u ciebie to wina hormonow u mnie hmmm sama nie wiem.Pozdrawiam.
 
gastone nie pozostaje Ci nic innego jak tylko znowu w ciaze zajsc :)

ja dzisiaj mam dosyc, jutro przylatuje moja mama a ja walcze z tymi infoliniami, bo nie mam potwierdzenia rezerwacji, na szczescie juz wiem ze z karty zeszło za bilet wiec kupiony ale musze miec pewnosc a to albo nikt nie odbiera albo nie sa w stanie mi odpowiedziec na pytania i odsyłaja dalej ... wrrrr
humor dzisiaj mam straszny, wczoraj sie nasprzatałam a dzisiaj znowu bajzel, wszedzie jakies ciastka, paluszki rozgniecione ... ech te moje dzieci, pogoda jest, wczoraj wieczorem juz moje paskudy biegały po osiedlu :)
 
Gastone, hormony powiadasz, hm... Pewnie masz rację, ale jakos dziwnie mi z tym! Może Filpi ma rację, może czas na drugiego Szkraba ;)??? Dobrze, że w końcu słońce wyszło, zawsze to jakiś początek! Uśmiechu życzę dziewczyny, pozdrawiam :)
 
reklama
Do góry