reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Aga_irlandia, bardzo nam przykro... I nic więcej nie dodam, bo żadne słowa nie wyrażą tego co Ty czujesz... Życzymy Ci za to pociechy ze swoich 3 Skarbów, które zapewne świata nie widzą poza swoją kochaną mamusią. Ozwij się jak już wrócisz z tego szpitala. Pozdrawiamy bardzo gorąco, pa
 
reklama
czesc dziewczyny...wrocilam...wczoraj byl zabieg i jeszcze wczoraj wypisali mnie do domu...w poniedzialek ide z mezem na badania beda starali sie znalezc przyczyne dlaczego znowu tak sie stalo...ogolnie czuje sie dobrze...musze odpoczywac i sie nie przemeczac aby wszysko dobrze sie zagoilo...pozdrawiam was i zycze wszystkiego dobrego
 
Witaj Aga_irlandia!!!! Odpoczywaj Kochana ile się da... Pogoda sie poprawiła, słoneczko wyszło to i humor powinien być nieco lepszy ... Szybkiego powrotu do zdrowia Ci życzę i trzymam kciuki żebyście w końcu poznali przyczynę tych niemiłych zdarzeń! Fajnie, że już jesteś "z nami" :), pozdrawiam Cię bardzo serdecznie, spokojnego dnia życzę, pa ;)
 
Aga odpoczywaj duzo i korzystaj ze slonka.Ja uwazam ze ty i tak jestes strasznie dzielna bo o tym wszystkim tak otwarcie i spokojnie mowisz.Podziwam twoj spokoj i opanowanie.No i wytrwalosc.I widzac to nie jestem pewna czy zrezygnujesz z czwartego dziecka.Moze jak poznasz przyczyne, ktora da sie racjonalnie wyjasnic zdecydujesz sie jescze raz.Zycze powodzenia i pozdrawiam.paaa
 
dzieki dziewczyny za slowa wsparcia...wiecie ja tak ogolnie to naprawde jestem twarda...psychicznie tez daje sobie rade...moze mam cos z psychologa...kto wie...mi zycie dalo w kosc i zawsze twierdze ze w koncu co nas nie zabije to wzmocni no nie?a ja coz...musze zyc dalej z tym wszystkim bo obok tego przeciez sie nie da...gastone...moze masz racje...tak latwo chyba nie zrezygnuje....ale ...potrzebuje czasu...mino wszystko...pozdrawiam
 
Hejka,w koncu was znalazlam:) troche pozno ale jak to sie mowi lepiej pozno niz wcale. Mam dwoje dzieciaczkow i aktualnie jestem w 30 tc. Aaa i jestem z Ennis:)
Gastone powiedz mi gdzie tu u nas jest ten nowy plac zabaw!?
 
Hejka,w koncu was znalazlam:) troche pozno ale jak to sie mowi lepiej pozno niz wcale. Mam dwoje dzieciaczkow i aktualnie jestem w 30 tc. Aaa i jestem z Ennis:)
Gastone powiedz mi gdzie tu u nas jest ten nowy plac zabaw!?
Witaj Beakta , fajnie ze sie odezwala osoba z Enni.Co prawda do forum dla dziewczyn z Limerick , ale ja sie tu dokolegowalam bo nkogo nie bylo z Ennis.Mama nadzieje ze dziewczyny nas stad nie wyrzuca.
Beakta powiedz mi jak dlugo w Ennis, w jakim wieku masz dzieciaczki? Ja mam synka , ma teraz 22 miesiace.A co do placu zabaw to nie plac tylko Play house.Ten przed lidlem.We wrzesniu tamtego roku zamkneli go .Byl brudny podobno.Teraz jest nowy wlasciciel i wszystko jest nowe.Czysciutko, ladnie i dzieciaki maja co tam robic wiec polecam.
 
aaa to otworzyli tam nowy play house...to ze tamten zamkneli to wiedzialam ale ze jest juz nowy to nie...no ale teraz juz wiem:) moje dzieciaki sa w wieku hmm...corka 13 lat a syn 10 lat wiec za duzo to chyba nie pobawia sie z Twoim no ale moze to nastepne...tez bedzie synus...mam to na zdjeciu:) Mieszkam w Irlandii 2,5roku.

a tak zbaczajac z tematu...wyczytalam wczesniej ze mialas wozek quinny buzz.Ja wlasnie przymierzam sie do kupna tylko wciaz mam problem czy 4 czy 3 kolowy. Moze jakas mala podpowiedz z wojej strony?:) duzo mam "podobno" nareka na to male kolko .pozdrawiam

a jeden paly house jest tez na przeciwko nct,na tym business park ,nazywa sie Denise Den wiem bo moj 10 latek czasem jeszcze lubi sobie tam wyskoczyc a i dzieciaki z klasy czesto wyprawialy tam urodziny
 
Ostatnia edycja:
Aga_irlandia - podziwiam zapał i w 100% popieram i życzę Ci z całego serca żebyś się w końcu czwartego szczęścia doczekała. Spokojnej nocki, pozdrawiam, pa
 
reklama
az oczy zrobilam jak zobaczylam watek mam z limerick :)
fajnie :)
jestem mama dwóch chłopców mieszkam na castletroy, na nude nei narzekam :-D przy moich chłopakach nudzic sie nie mozna
juz po sniadaniu krzyczą na dwór i tak do wieczora ... niech korzystaja póki jest pogoda
niedługo przyleci moja mama a ja ide do pracy, przytłacza mnie juz to siedzenie w domu
pozdrawiam wszystkich i jakby co zapraszam na kawusie :)
 
Do góry