reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

aaa to otworzyli tam nowy play house...to ze tamten zamkneli to wiedzialam ale ze jest juz nowy to nie...no ale teraz juz wiem:) moje dzieciaki sa w wieku hmm...corka 13 lat a syn 10 lat wiec za duzo to chyba nie pobawia sie z Twoim no ale moze to nastepne...tez bedzie synus...mam to na zdjeciu:) Mieszkam w Irlandii 2,5roku.

a tak zbaczajac z tematu...wyczytalam wczesniej ze mialas wozek quinny buzz.Ja wlasnie przymierzam sie do kupna tylko wciaz mam problem czy 4 czy 3 kolowy. Moze jakas mala podpowiedz z wojej strony?:) duzo mam "podobno" nareka na to male kolko .pozdrawiam

a jeden paly house jest tez na przeciwko nct,na tym business park ,nazywa sie Denise Den wiem bo moj 10 latek czasem jeszcze lubi sobie tam wyskoczyc a i dzieciaki z klasy czesto wyprawialy tam urodziny


No to faktycznie dzieciaki sie nie pobawia hihi. Co do kupna wozka to ja osobiscie polecam, jednak sama powinnas zastanowic nad wyborem.
Sa za i przeciw.Ja jestem za.Uzytkowalam go caly czas jestem zadowolona.Co do przedniego kolka to tez nie narzekalam.Jeden feler tylko w tym przednim kolku to to ze sie blokuje na sliskiej powierzchni.J?ednak ja zakuilam sobie swoimi drogami dwa kolka i jest lepiej.Osobiscie polecam.Model buzz 4..Wyglada super i w urzytkowaniu tez super.Co do gondoli powinnas sie zastanowic czy bedziesz ja uzywala.Jesli chodzisz caly czas na nogach to tak.Jesli samochodem - zbedny wydatek.Kolezanka zakupila gondole i uwywala ja 2 tygodnie.Mala sie strasznie pocila.Powiem jeszcze tyle ze nowe modele wozka sa gorsze od modelu 2006 jaki ja posiadam.Chodzi glownie o spacerowke.Jest mala, dziecko dlugo w niej nie pojezdzi.No ale wybor nalezy do ciebie.Ja z wozka jestem zadowolona i bedzie dla drugiego dzidziusia..:happy2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z gondoli i tak chcialam zrezygnowac wlasnie po rozmowie ze znajoma ktora uzywala ja tylko chwilke(moze to ta sama znajoma?) :) ona ma kolor capri...z reguly jezdze autem, a na spacery to pewnie bede chodzic dla rozrywki:).Ja konkretnie mysle o modelu buzz 2008 bo ma ze tak powiem dwa siedziska a konkretnie wkladke dla mniejszego dziecka ktora powoduje ze dziecko nie wpada tak gleboko.Pomysle jeszcze...pozdrawiam ...papapa
 
A tak przy okazji...z pewnoscia macie jakies namiary na fajne baby shopy w Limerick...wiecie...wozki, lozeczka i inne takie...ja to jak juz to tylko smitha zaliczalam i to by bylo na tyle a moze sa gdzies jeszcze jakies godne uwagi. Z gory dziekuje za jakies namiary.papa
 
Hej Beakta! Pytałaś o jakieś jeszcze sklepy, więc przesyłam (kolejny już raz) linki, tam powinny być adresy tych sklepów - Argos - brighter prices, brilliant value, mothercare. Jest jeszcze jeden, niedaleko Głównego Dworca Autobusowego (niestety nie wiem jaka to ulica :(,od Dworca idzie się w stronę Medopolu i to jest chyba 3 ulica w lewo, zaraz na początku), ale też ciekawe rzeczy możesz tam znaleźć. Miłego dnia życzę Tobie i wszystkim mamuśką, pozdrawiam, pa
 
A tak przy okazji...z pewnoscia macie jakies namiary na fajne baby shopy w Limerick...wiecie...wozki, lozeczka i inne takie...ja to jak juz to tylko smitha zaliczalam i to by bylo na tyle a moze sa gdzies jeszcze jakies godne uwagi. Z gory dziekuje za jakies namiary.papa

Sprawdz u nas w Ennis. Na Tulla Road (Gala ta duza) jest sklep.Jest maly ale maja duzy asortyment.Ja kupilam tam mnostwo rzeczy.Na Quinn Road jest Toy Master no i trzeci ale tam tylko wozki i drobne rzeczy Word of wonder.Jesli chodzi o zamawianie buzza to jak sie zdecydujesz to zamwiaj bo to troche trwa.Kiepskiego dystrybutora maja i trzeba czekac.Ja czekalam na swojego prawie 2 miesiace!!! Ale zamawialam w ??Mother care w Limericku a stamtad mam niemile doswiadczenia.Zamawialam tam zez np kolko do wozka i czekalam uwaga: 4 miesiace! Koszmar,Te kobiety sa jakies zamroczone.Ale radze zapytac o zamowienie wlasnie u nas na Tulla Road .Tam sa fajne konkretne kobity.Ja tam kupowalam bardzo duzo miedzy innymi foteliki samochodowe bo ona nie sciaga ci z polki i kaze placic tylko sprawdza w samochodzie czy on jest wlasciwie zamontowany,jest przeszkoona (przynajmniej jedna z nich).No to tyle.Jak bys miala jakies pytania to smialo.

aaa cosik mi sie przypomnialo.Nie wiem czy dobrze kojarze , Beata czy ty czsmai nie jestes ta Beata od robienia pazurkow?Moze sie myle ale jakos mi sie tak skojarzylo..ciekawa jestem czy dobrze?
 
Ostatnia edycja:
Ha! Ale swiat jest maly hihih.Ja cie nie znam osobiscie, tylko z opowiadan i tak sobie skojarzylam. hihi.Pewnie sie kiedys do ciebie wybiore, ale podejrzewam ze przez jakis czas nie bedziesz pazurkowala? Niedlugo dzidzia przyjdzie na swiat, nie bedziesz miala czasu.A ja zapraszam na zdjecia jak dzidzia sie urodzi (pewnie zjawisz sie na paszportowke u mojego meza hihihih). No to dobranoc dziewczyny, synus mnie wzywa.paa
 
reklama
A powiem ci ze tez sobie ciebie kojarzylam z opowiadan ze jestes zona "naszego" fotografa:) ostatnio bylas u mojej sasaidki za sciana na wloskach:)...zreszta my razem z Elka pracujemy.pozdrawiam
 
Do góry