reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Jesu Aga dobrze ze tak sie skonczylo....:tak:
A ja wlasnie czekam na brata i jedziemy po Antosie ze szpitala odebrac :-D:-D:-D...a w dodatku bratowa ma dzis urodziny :-)....ladny prezent dostala w postaci malutkiej w domku ;-) to paaa
 
reklama
witam sie kochane
my wlasnie niedawno do domku wrocilismy:)od poniedzialku wieczorem do dzis bylismy w maternity bo dostalam krwawienia i skurczy:(
zostawili mnie bo nie wiedzieli czy nie zacznie sie porod.....dostalam 2 zastrzyki na zatrzymanie krwawiena( bo aspiryne bralam caly czas) i zastrzyk ze sterydow na pluckadla malensta i po 24 godzinach kolejny.....bole na szczescie przeszly i jest ok....mam lezec i sie nie przemeczac kolejna wizyta w szpitalu za 2 tygodnie ....
noooo...ciesze sie bardzo ze wrocilismy nadal 2 w 1:)
Aga trzynmaj sie i odpoczywaj!Wytzrymaj jeszcze troszke!
Jesu Aga dobrze ze tak sie skonczylo....:tak:
A ja wlasnie czekam na brata i jedziemy po Antosie ze szpitala odebrac :-D:-D:-D...a w dodatku bratowa ma dzis urodziny :-)....ladny prezent dostala w postaci malutkiej w domku ;-) to paaa

No czekamy na wiecej zdjec Antosi!!1
 
Jesu Aga dobrze ze tak sie skonczylo....:tak:
A ja wlasnie czekam na brata i jedziemy po Antosie ze szpitala odebrac :-D:-D:-D...a w dodatku bratowa ma dzis urodziny :-)....ladny prezent dostala w postaci malutkiej w domku ;-) to paaa
wow to faktycznie prawdziwy prezent urodzinowy, bo dopiero jak maleństwo w domku to wreszcie można się nacieszyć i odetchnąć z ulgą że wszystko dobrze:) I jak Gastone napisała czekamy na zdjęcia:)
 
Hej dziewczyny:-)
Aga normalnie sie zdenerwowalam:-(Odpoczywaj kochana,lez i nic nie rob!Jejciu,jejciu.
Beatko swietny prezent urodzinowy:-)Ciesze sie ze juz malutkabedzie w domku.Ucaluj ja koniecznie!
A ja odloicza dni do przyjazdu rodzicow:tak:Juz nie moge sie doczekac:-p
 
Aga_irlandia, nununununu!!!! Ty nas, Kochana, tak nie strasz :szok:!!!!!!!! I już tylko odpoczywaj!!!!

A mnie nawiedziła Ms.Marple z Adaśkiem i było miluśko ;-)!!!! Oj, będzie mi Was brakować w Polsce, a raczej spotkań w realu :-(...

Tak, tak, Beakta, czekamy na więcej zdjęć Antosi :tak: i bratową od nas pozdrów - doszła już do siebie????

A Justysie21 to gdzie wcięło? Postanowiła się rozdwoić w tajemnicy czy co :confused:???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jestem jestem ja na 100 dam wam znac jak sie bede miala rozdwoic.... hihih a ja tak jakos nie mialam o czym pisac wiec sie nie odzywalam...
Beatka ja tez czekam na zdjecia malenstwa no chyba ze twojej szwagierce to nie na reke.....;-)
 
reklama
Ptaszki mi naćwierkały, że Olivca nas opuszcza, to prawda Olivco??? Kiedy ???? Buuuuuuuuuu... :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry